Ne 5.10.14 16:15 HANSP Lokomotiva DP Airconquest F.F.C.   (HL8O)
Ne 5.10.14 17:30 HANSP Dejvický expres Hosthunters   (HL3D)
Pá 7.11.14 18:15 zzNOVOB Real Prd Šachťor Praha CF   (HL6H)
Pá 7.11.14 19:30 zzNOVOB Partizan Východ Beach attack 90210   (HL7G)

30. 11. 14 11:15 STOD Modrý balet A Torpédo Řepy 11. 1:0 (0:0)
V první půli poklidné utkání se v druhé půli změnilo po vedení domácích v nervózní. Poslední třetinu druhého poločasu kapitán hostujícího celku neunesl prohru. Ondřej Beníšek, Michal Strakatý
Modrý balet A Torpédo Řepy
Tomáš Krucký – Martin Digoň, Robert Digoň, Peter Kunca, Václav Malina, Pavel Malý, David Novotný, Václav Pešek, Radim Zeisberg vs Richard Kulík – Jan Jeřábek, Richard Kulík, David Petržela, Karel Poupě, Martin Prokš
34. Václav Pešek
17. 11. 14 18:45 P2 Torpédo Řepy Tichý vánek 10. 4:3 (1:0)
Domácí vedli o 4 branky a zdálo se, že je o zápase rozhodnuto. V poslední minutovce hosté přidali a podařilo se jim snížit na rozdíl jediné branky, ale na vyrovnání jim již nezbyl čas. Smetana,Hošek
Torpédo Řepy Tichý vánek
Richard Kulík – Radek Hejda, Jan Jeřábek, Richard Kulík, David Petržela, Karel Poupě, Martin Prokš vs Michal Maťašovský – David Bodnár, Ondřej Janota, Jan Kroupa, Daniel Kunc, Pavel Mikeska, Tomáš Procházka
6., 36., 39. Radek Hejda
46. Richard Kulík
50. Daniel Kunc
51., 58. Jan Kroupa
9. 11. 14 16:15 P2 Los Niňos M.B. Torpédo Řepy 9. 0:4 (0:2)
Karel Brousil, Richard Bláha
Los Niňos M.B. Torpédo Řepy
Matěj Kovář – Kembe Chona, Ondřej Gothard, Pavel Hanuš, Matouš Hrubeš, Petr Kouba, Tomáš Koutský, Filip Novák, David Sládek, David Staněk, Radim Staněk vs Richard Kulík – Radek Hejda, Petr Hénig, Jan Jeřábek, Richard Kulík, Karel Poupě, Martin Prokš
25. Richard Kulík
26., 38., 48. Radek Hejda
2. 11. 14 15:00 P3 Torpédo Řepy Sportbar ZIPO 8. 1:1 (1:0)
Bojovné utkání nevalné úrovně mělo vyrovnaný průběh a po zásluze skončilo dělbou bodů. Trnka
Torpédo Řepy Sportbar ZIPO
Richard Kulík – Martin Červenka, Radek Hejda, Jan Jeřábek, Richard Kulík, Matěj Lev, Karel Poupě, Martin Prokš vs Daniel ŠindelářRadim Břoušek, Ondřej Hartl, Ondřej Hlavatý, Václav Kamenický, Jakub Kebrle, Marián Pettinger, Martin Růžička, Tomáš Vašina, Matěj Závorka
20. Jan Jeřábek 34. Radim Břoušek
26. 10. 14 10:00 HANSP Plný plíce Torpédo Řepy 7. 6:3 (2:0)
Pohledné utkání, které rozhodl hráč Czwartynski z týmu Plný plíce. Tomáš Šťastný, Daniel Bím
Plný plíce Torpédo Řepy
Pavel Bartůněk – Štěpán Czwartynski, Martin Fořt, Aleš Hlaváček, Tomáš Huml, Libor Stibůrek, Michal Vajda, Tomáš Vosáhlo vs Richard Kulík – Lukáš Bernard, Martin Červenka, Radek Hejda, Petr Hénig, Richard Kulík, Matěj Lev, Karel Poupě, Martin Prokš
2., 30., 47., 58., 59. Štěpán Czwartynski
40. Martin Fořt
37 Tomáš Huml 45., 51. Richard Kulík
52. Matěj Lev
57. Radek Hejda
19. 10. 14 11:15 STOD Torpédo Řepy Social Members FC 6. 3:2 (1:1)
Vyrovnaný zápas, v závěru rozhodl z rohu autor hattricku Kulík.
Torpédo Řepy Social Members FC
Richard Kulík – Martin Červenka, Radek Hejda, Petr Hénig, Richard Kulík, David Petržela, Karel Poupě, Martin Prokš vs Chádí El-Moussawi – Pavel Balihar, Jiří Beran, Michal Beran, Lukáš Nevyjel, Tomáš Novák, Filip Svoboda
8., 52., 58. Richard Kulík 15. Lukáš Nevyjel
54. Michal Beran
12. 10. 14 18:45 P3 England Praha Torpédo Řepy 5. 2:3 (1:1)
Řepy utkání šťastně otočili na konci v posledních deseti minutách. Zápasu by slušela více remíza. Dufek
England Praha Torpédo Řepy
Roman Pém – Zdeněk Hopjan, Radek Jahoda, Václav Krček, Jan Langer, Josef Skořepa, Jiří Smetana, Jakub Teplý, Michael Zmeškal vs Richard Kulík – Martin Červenka, Petr Hénig, Jan Jeřábek, Richard Kulík, David Petržela, Karel Poupě, Martin Prokš
8. Radek Jahoda
43. Jakub Teplý
7. Richard Kulík
51. Jan Jeřábek
59. David Petržela
42. Petr Hénig
28. 9. 14 18:45 P3 Torpédo Řepy Petrovice B 4. 2:6 (1:4)
Zápas v režii jednoho hráče. Všichni bojovali a jeden hráč zcela vynikal, a proto po zásluze zvítězili Petrovice Novotný
Torpédo Řepy Petrovice B
Richard Kulík – Petr Hénig, Jan Jeřábek, Richard Kulík, Matěj Lev, Karel Poupě, Martin Prokš vs Radek Stránský – Miloš Kabát, Pavel Kaucký, Petr Machovec, Martin Štamfest, Ludvík Stoulil
8. Karel Poupě
34. Richard Kulík
5., 8., 11., 22., 32., 52. Ludvík Stoulil
21. 9. 14 16:15 P3 Dýně AC A Torpédo Řepy 3. 4:2 (3:2)
Petr Maceček
Dýně AC A Torpédo Řepy
Jan Soudil – Tomáš Horvát, Václav Ježek, Milan Kozel, Michal Mach, Petr Přerovský, Tomáš Zeman vs Richard Kulík – Lukáš Bernard, Radek Hejda, Petr Hénig, Jan Jeřábek, Karel Poupě, Martin Prokš
7., 56. Milan Kozel
14. Michal Mach
17. Petr Přerovský
25., 28. Karel Poupě
14. 9. 14 16:15 P2 Torpédo Řepy Free team 2. 1:2 (0:0)
Bojovné utkání zapadající do sedmé ligy.
Torpédo Řepy Free team
Richard Kulík – Martin Červenka, Petr Hénig, Jan Jeřábek, Richard Kulík, Karel Poupě, Martin Prokš vs Jakub Žinčík – David Ejem, Ondřej Frýba, Václav Frýba, Tomáš Kopp, Petr Malknecht
37. Richard Kulík 54 Karel Poupě 50., 60. Petr Malknecht
7. 9. 14 16:15 P3 Basta fidli B Torpédo Řepy 1. 0:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodla jediná branka hostujícího týmu.
Basta fidli B Torpédo Řepy
Michal Vráblík – Pavel Brožík, Ondřej Dub, Tomáš Hájek, Martin Kejmar, Milan Mikšovský, Jiří Nerad, Daniel Waňka vs Richard Kulík – Lukáš Bernard, Radek Hejda, Petr Hénig, Jan Jeřábek, Karel Poupě, Martin Prokš