Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 4.12.14 | 19:00 | HOSTI | Libeň SK A Zde je místo ... | 11. | 4:5 |
Čt 20.11.14 | 20:45 | ZAK | Zde je místo ... Válcovna plechu FC | 10. | 6:0 k. |
Po 10.11.14 | 18:00 | STER2 | Klika CFA Zde je místo ... | 9. | 2:6 |
Čt 30.10.14 | 20:45 | BECH | Zde je místo ... Šejk Peterka | 8. | 4:4 |
Po 20.10.14 | 20:15 | SANC1 | Dynamit Vršovice Zde je místo ... | 7. | 2:1 |
Po 13.10.14 | 20:30 | STER3 | Zde je místo ... Rumpra Praha FC | 6. | 2:3 |
Čt 9.10.14 | 20:45 | MIKU1 | Druhá fáze Zde je místo ... | 5. | 0:2 |
Út 30.9.14 | 20:45 | ARIT | Zde je místo ... Parta AC | 4. | 2:0 |
Čt 25.9.14 | 19:30 | MIKU4 | CFG Suchdol Zde je místo ... | 3. | 2:3 |
Čt 11.9.14 | 17:45 | ZABEH | Zde je místo ... No fear KK | 2. | 0:7 |
St 3.9.14 | 19:00 | zzKLAU1 | Atlético Cerveza Zde je místo ... | 1. | 0:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rumpra Praha FC | 11 | 10 | 0 | 1 | 85:15 | 20 |
2. | Libeň SK A | 11 | 6 | 3 | 2 | 36:25 | 15 |
3. | Zde je místo ... | 11 | 7 | 1 | 3 | 35:24 | 15 |
4. | No fear KK | 11 | 6 | 2 | 3 | 38:33 | 14 |
5. | Druhá fáze | 11 | 6 | 1 | 4 | 32:25 | 13 |
6. | Atlético Cerveza | 11 | 5 | 1 | 5 | 27:24 | 11 |
7. | Klika CFA | 11 | 4 | 0 | 7 | 31:33 | 8 |
8. | CFG Suchdol | 11 | 5 | 0 | 6 | 28:31 | 6 |
9. | Parta AC | 11 | 3 | 0 | 8 | 24:36 | 6 |
10. | Dynamit Vršovice | 11 | 3 | 0 | 8 | 17:56 | 6 |
11. | Šejk Peterka | 11 | 3 | 3 | 5 | 38:52 | 5 |
12. | Válcovna plechu FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 18:55 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 16.9.14 | 19:30 | TEMPO | Kalparta Kids Zodyhyd P.N.P. (HL8D) |
Út 16.9.14 | 20:45 | TEMPO | Friends Prague Tycho de Brahe FC A (HL5C) |
St 1.10.14 | 19:00 | STOD | Dřevosprint SC Viktoria Bítovská VET A (VL2A) |
St 1.10.14 | 20:15 | STOD | Lipnice Hells Bells 1.FC (HL8F) |
Út 7.10.14 | 18:30 | HRAB3 | Atletico Dělo SFC A Brázda OZ (HL7F) |
Út 7.10.14 | 19:45 | HRAB3 | Partizan Jednota KáGéčko B (HL8C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Eckstein Jiří | 10 | 3 |
Krutina Michael | 10 | 2 |
Kubiče Martin | 9 | 0 |
Kubíček Ondřej | 10 | 4 |
Mahler Jakub | 11 | 5 |
Mokriš Samuel | 8 | 0 |
Novosad Matouš | 8 | 1 |
Pešice Ondřej | 9 | 1 |
Příhonský Ondřej | 8 | 2 |
Rybka Jakub | 1 | 2 |
Strnad Jan | 11 | 0 |
Veselský Matěj | 6 | 4 |
Veselský Štěpán | 3 | 4 |