Ne 14.9.14 18:30 HOSTI ZAHR 1.FC Napoleoni   (HL8P)
Ne 14.9.14 19:45 HOSTI Petrovice B Modrý balet A   (HL7J)
Ne 19.10.14 17:30 zzSANC3 Pražská hnědka DK Alkmar   (HL8O)
Ne 19.10.14 18:45 zzSANC3 Laxní přístup Blizzard ZM   (HL8M)
Ne 2.11.14 16:15 MIKU3 Notor Střešovice FC Taggart   (HL8M)
Ne 2.11.14 17:30 MIKU3 Real Motion SG Atletico de Toranja   (HL8L)

1. 12. 14 20:45 BECH SuperNova L.F.C. Čechie 12° SUP 11. 0:5 (0:4)
Domácí byli v utkání pouze se 4 hráči v poli a to ovlivnilo průběh a výsledek utkání. Tomáš Martinek, Lukáš Vojtek
SuperNova L.F.C. Čechie 12° SUP
Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Martin Hůla, Milan Paclík, Pavel Rajský vs Zdeněk Kuttler – Karel Bednář, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka, Aleš Vrana
5., 25., 30., 33. Karel Bednář
15. Aleš Vrana
18. 11. 14 19:30 TEMPO Čechie 12° SUP PFC Kodymka SUP A 10. 4:2 (2:1)
Útočný fotbal z obou stran. Domácí působili vyzrálejším a sehranějším dojmem a zaslouženě vyhráli.
Čechie 12° SUP PFC Kodymka SUP A
Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka, Aleš Vrana vs Milan Koreš – Martin Baitler, Dušan Čech, Zdeněk Kopal, Václav Novotný, Roman Plura, Martin Varga
28. Miroslav Trnka
30., 50. Karel Bednář
44. Ladislav Košťál
16. Dušan Čech
53. Zdeněk Kopal
10. 11. 14 18:15 DEKAN Socra SUP Čechie 12° SUP 9. 4:2 (4:0)
Zápas rozhodla úvodní dvacetiminutovka. Druhý poločase se utkání vyrovnalo a hosté jen snížili. Roman Sluka, Martin Šebesta
Socra SUP Čechie 12° SUP
František Hubr – Jan Adámek, Marek Čermák, Jiří Drahokoupil, Ivo Hassmann, Josef Hušbauer, František Lokaj, Pavel Možiš, Jiří Zajíc vs Luděk ŠtěpánekKarel Bednář, Ladislav Košťál, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka, Aleš Vrana
10. Josef Hušbauer
15., 21. Jiří Zajíc
16. Jan Adámek
34. Miroslav Trnka
48. Karel Bednář
3. 11. 14 19:00 zzSANC4 Čechie 12° SUP Slepí koně SUP 8. 4:1 (3:0)
Rozhodčí se nedostavil. Po dohodě pískal zástupce Čechie. Hráno slušně, v dobrém tempu. Čechie byla fotbalovější, Slepí koně bez střídání. Výsledek odpovídá průběhu hry. Kuttler, Kuttler
Čechie 12° SUP Slepí koně SUP
Karel Bednář – Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Štěpánek, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka, Aleš Vrana vs Zbyněk Staníček – Martin Gutvirt, Petr Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Petr Kolář, Jaroslav Renda
13., 45. Karel Bednář
21. Ladislav Košťál
25. Jan Hruška
35. Petr Kolář
20. 10. 14 19:00 zzSANC3 Oblouci 81 AFC SUP Čechie 12° SUP 7. 1:4 (1:3)
Na SUPVET kategorii velmi pohledné utkání, vítěz byl sehranější a měl více sil si pohlídat výsledek v závěru. Tomáš Svozil, Pavel Holan
Oblouci 81 AFC SUP Čechie 12° SUP
Evžen Krajina – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Pavel Janeba, Pavel Jesenský, Petr Kruml, Pavel Prokop, Jiří Svoboda, Josef Svoboda vs Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Jan Hruška, Ladislav Košťál, František Novotný, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Aleš Vrana
8. Pavel Prokop 10., 24. Karel Bednář
21. Jiří Štróbl
43. Miloš Svoboda
18. 10. 14 11:15 HOSTI Čechie 12° SUP Houbaři 6. 3:1 (1:0)
Hosté předvedlli příliš nepřesností a navíc je nepodržel golman. Procházka, Procházka
Čechie 12° SUP Houbaři
František Novotný – Karel Bednář, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Milan Kuttler, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Aleš Vrana vs Pavel Podskalský – Jaromír Bican, Josef Čáslavský, Roman Hlinák, Jiří Kotjužanský, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp, Jiří Stádník, Karel Štěpánek
26., 48. Jan Hruška
60. Karel Bednář
60. Jiří Kubát
6. 10. 14 17:00 HANSP Flamengo FC SUP Čechie 12° SUP 5. 5:2 (1:1)
Pohledné utkání. Zasloužená výhra produktivnějších domácích. Slušně hrané utkání. Rosenberger
Flamengo FC SUP Čechie 12° SUP
Jaroslav Kostříž – Jan Ander, Václav Chrbolka , Petr Čížek, Radovan Kraml, Josef Rot vs Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Zdeněk Kuttler, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Aleš Vrana
21., 34., 58. Václav Chrbolka
41., 44. Radovan Kraml
8. Jiří Štróbl
50. Karel Bednář
29. 9. 14 19:00 P2 Čechie 12° SUP Estudiantes 4. 1:1 (0:0)
Zasloužená remíza, ikdyž tu zajistil Čechii až minutu do konce hráč Kuttler po rychlém rozehrání standartky.
Čechie 12° SUP Estudiantes
Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Milan Kuttler, Zdeněk Kuttler, František Novotný, Jiří Štróbl vs Antonín Alčer – Jiří Dobeš, Jiří Fiala, Martin Just, Jiří Křivský, František Martinec, Pavel Toman, Petr Walter
59. Milan Kuttler 43. František Martinec
22. 9. 14 19:00 STOD Čechie 12° SUP Vibromax 2012 3. 3:1 (0:0)
Zasloužená výhra Čechie, která byla po většinu utkání lepším týmem. Boubín
Čechie 12° SUP Vibromax 2012
František Novotný – Karel Bednář, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Aleš Vrana vs Zbyněk Musil – Petr Burian, Vladimír Freml, Luboš Hladík, Jiří Moravec, Pavel Mráz
51. Karel Bednář
54. Aleš Vrana
60. Jiří Štróbl
58. Pavel Mráz
15. 9. 14 19:30 DEKAN Berušky A Čechie 12° SUP 2. 5:1 (2:0)
Klail
Berušky A Čechie 12° SUP
Stanislav Kovář – Michal Buriánek, Petr Hejč, Cyril Hyspecký, Pavel Kallmünzer, Vlastimil Křelina, Jan Kuželka, Vladimír Löffler, Karel Lukeš, Martin Opatřil, Libor Petrů, Robert Zemánek, Tomáš Zima vs František Novotný – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Milan Kuttler, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
16., 50. Jan Kuželka
20. Petr Hejč
51. Vlastimil Křelina
55. Robert Zemánek
35 Tomáš Zima 60. Jan Hruška
1. 9. 14 18:30 HRAB1 Čechie 12° SUP Suprtechno 1. 2:4 (2:0)
Utkání dvou rozdílných poločasů, kde rozhodl gol z penalty ve 2.poločase a následně se již  tým Čechie nedokázal soustředit na hru. Josef Bačkora, František Podzimek
Čechie 12° SUP Suprtechno
Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Zdeněk Kuttler, František Novotný, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Aleš Vrana vs Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Pavel Šipoš, Miroslav Soucha, Pavel Vykoukal, Tomáš Weinfurt