Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 15.6.16 | 20:00 | ASTR1 | PedF Praha FT B Kmochův odkaz | 11. | 3:5 |
Po 6.6.16 | 19:30 | ASTR1 | Comes Košíře PedF Praha FT B | 10. | 4:10 |
St 1.6.16 | 21:00 | ASTR2 | PedF Praha FT B Montana | 9. | 7:2 |
St 25.5.16 | 19:00 | HAJE2 | Božolé VS PedF Praha FT B | 8. | 5:8 |
St 18.5.16 | 20:00 | HAJE2 | PedF Praha FT B Arsenal Praha | 7. | 6:6 |
St 11.5.16 | 20:00 | HAJE2 | Tlející dřevo PedF Praha FT B | 6. | 3:3 |
Po 2.5.16 | 21:00 | ASTR2 | PedF Praha FT B Wolch Praha | 5. | 6:2 |
Po 25.4.16 | 19:00 | zzGENJA | Real Triky PedF Praha FT B | 4. | 5:9 |
Po 18.4.16 | 20:00 | HAJE2 | PedF Praha FT B Wizards DDM Praha 10 B | 3. | 9:1 |
Po 11.4.16 | 20:30 | ASTR1 | Tefal-Rowenta PedF Praha FT B | 2. | 3:6 |
Po 4.4.16 | 20:00 | HAJE1 | KYX Praha PedF Praha FT B | 1. | 4:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Comes Košíře | 22 | 19 | 0 | 3 | 145:67 | 57 |
2. | Arsenal Praha | 22 | 17 | 1 | 4 | 150:72 | 52 |
3. | Kmochův odkaz | 22 | 12 | 5 | 5 | 97:84 | 41 |
4. | Tefal-Rowenta | 22 | 11 | 3 | 8 | 108:94 | 36 |
5. | PedF Praha FT B | 22 | 11 | 3 | 8 | 110:100 | 36 |
6. | Tlející dřevo | 22 | 9 | 4 | 9 | 95:99 | 31 |
7. | Wizards DDM Praha 10 B | 22 | 9 | 2 | 11 | 90:94 | 29 |
8. | Božolé VS | 22 | 9 | 2 | 11 | 123:133 | 29 |
9. | Wolch Praha | 22 | 7 | 3 | 12 | 76:76 | 24 |
10. | Montana | 22 | 6 | 3 | 13 | 98:112 | 21 |
11. | Real Triky | 22 | 5 | 0 | 17 | 71:168 | 15 |
12. | KYX Praha | 22 | 4 | 0 | 18 | 43:107 | 12 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 4.4.16 | 21:00 | HAJE1 | Comes Košíře Real Triky (FF1A) |
St 18.5.16 | 19:00 | HAJE2 | Masakr B.C.F. - UPC direct B (FF2C) |
St 25.5.16 | 20:00 | HAJE2 | Comes Košíře B Palcát FC (FF3A) |
Po 6.6.16 | 20:30 | ASTR1 | Tefal-Rowenta Tlející dřevo (FF1A) |
St 15.6.16 | 19:00 | ASTR1 | Pípa Strašnice AL/AG Frankie (FF2C) |