St 29.4.15 18:30 HRAB2 Estudiantes VET B Anton aus Tirol   (VL2B)
St 29.4.15 19:45 HRAB2 Dřevorubci Modřany S Veget FC SUP   (SVL1A)
Ne 31.5.15 17:45 METE1 Airconquest F.F.C. Sedmikráskov Čimice   (HL8O)
Ne 31.5.15 19:00 METE1 Ontosport Hattrick Prosek FC   (HL6K)
St 17.6.15 18:00 SCBEC Literpool United Houbařův Ráj   (HL7D)
St 17.6.15 19:15 SCBEC Torolka AC SK FC   (HL6E)

22. 6. 15 19:00 LITVI Sean team A Celtic THK 11. 2:3 (1:2)
Rychlé a pohledné utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Brankáři měli velice dobře postavené tyče. Luboš Svoboda, Karel Kreibich
Sean team A Celtic THK
Lukáš Chmelíček – Daniel Neuberg, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Ondřej Polák, Tomáš Záboj, Radek Zubatý vs Jan Suchan – Ondřej Boháč, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Tomáš Jiříček, Lukáš Krasula, Jaroslav Píšek, Jaroslav Vacek
10. Ondřej Polák
45. Radek Zubatý
8. Tomáš Burda
18., 42. Jaroslav Vacek
8. 6. 15 20:15 METE1 Banditi z Palmovky Sean team A 10. 4:1 (1:1)
V první půli hra vyrovnaná, šance na obou stranách. Hosté se ujali sice vedení, ale domácí do půle šťastně vyrovnali. Ve druhém poločase již rozhodla početnější střídačka a úspěšnost v zakončení. Václav Adolf, Filip Donát
Banditi z Palmovky Sean team A
Kamil Luzar – Daniel Andrlík, Petr Banot, Aleš Barkman, Jakub Kymr, David Lehkoživ, Lukáš Nebel, Filip Strnad, Marek Valter, Bohuš Viger, Lukáš Votava vs Martin Šuk – Daniel Neuberg, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Ondřej Polák, Petr Šmigol, Tomáš Záboj
27., 40. Filip Strnad
32. Aleš Barkman
52. David Lehkoživ
20. Vojtěch Neuberg
25. 5. 15 20:45 LITVI Sean team A Ujde to 1980 SK 9. 3:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, kde remíza je spravedlivá. Marek Prosický, Marek Palán
Sean team A Ujde to 1980 SK
Lukáš Chmelíček – Tomáš Klusáček, Daniel Neuberg, Ondřej Pokorný, Ondřej Polák, Petr Šmigol, Tomáš Záboj vs Martin Houdek – Ondřej Hroch, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik, David Zavadil
18. Ondřej Polák
44. Petr Šmigol
51. Daniel Neuberg
2. David Zavadil
37., 60. Petr Moučka
18. 5. 15 20:45 LITVI Vládci Prahy Sean team A 8. 2:2 (1:1)
Remíza je ztráta pro oba týmy. Dle toho jak to oba prožívaly. Panýrek, Malý
Vládci Prahy Sean team A
David Sváček – Josef Brandejs, Karel Erben, Jakub Hejret, Adam Hlava, Jakub Klíma, Tomáš Krysta, Tomáš Souček, Jan Vosátka vs Martin Šuk – Marek Češpivo, Daniel Neuberg, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Ondřej Pokorný, Ondřej Polák, Petr Šmigol
7. Jakub Hejret
54. Karel Erben
14. Daniel Neuberg
46. Ondřej Polák
11. 5. 15 19:30 LITVI R.I.P. A Sean team A 7. 2:3 (1:2)
Vyrovnané utkání dobré úrovně vyhrál šťastnější tým hostů. Brhel
R.I.P. A Sean team A
Jan Jelínek – Tomáš Bím, David Gabriel, Martin Hoidar, Martin Horyna, Viktor Lada, Petr Nosálek vs Martin Šuk – Marek Češpivo, Daniel Neuberg, Ondřej Pokorný, Ondřej Polák, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý
25. Viktor Lada
31. Petr Nosálek
5. Marek Češpivo
26., 34. Ondřej Polák
4. 5. 15 20:45 LITVI Sean team A Přezletice SK RSC 6. 1:3 (0:1)
Přestože domácí byli jen v šesti lidech, tak by tomuto utkání spíš slušela remíza. Stránský
Sean team A Přezletice SK RSC
Martin Šuk – Petr Karnas, Ondřej Pokorný, Ondřej Polák, Petr Šmigol, Tomáš Záboj vs Tomáš Zemánek – David Baloun, Marek Jirků, Lukáš Myška, Pavel Pokorný, David Rek, Jakub Šiller
58. OG 7. Pavel Pokorný
32. Jakub Šiller
51. Marek Jirků
27. 4. 15 20:45 MIKU2 Pražská legie 2000 Sean team A 5. 6:3 (1:3)
Ke konci zbytečně vyhrocené utkání, které domácí ve druhé půli zaslouženě otočili.
Pražská legie 2000 Sean team A
Karel Roskowetz – Matúš Drábik, Marek Kóňa, Petr Ondruš, David Ploc, Jan Škvor, Daniel Tůma, Petr Voštiar vs Martin Šuk – Ladislav Borůvka, Petr Karnas, Tomáš Klusáček, Ondřej Pokorný, Ondřej Polák, Petr Šmigol, Radek Zubatý
54. Tomáš Klusáček
20. 4. 15 20:45 LITVI Sean team A Pekárny United FC 4. 5:4 (2:3)
Pěkné utkání z obou stran. Hosté si zápas prohráli sami chybou v závěru, kdy nabídli domácím brejk a ti toho dokázali dokonale využít.
Sean team A Pekárny United FC
Martin Šuk – Petr Karnas, Karel Kolpek, Daniel Neuberg, Daniel Neuberg, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý vs David Šturma – Jan Formánek, Tomáš Konya, Martin Kosík, Oleh Lazaryev, Michal Nešetřil, Tomáš Nytra, Alexandr Sivák, Petr Švanda
51. Tomáš Nytra
13. 4. 15 20:45 DEKAN Litrpůl FC Sean team A 3. 6:7 (4:3)
Kvalitní a vyrovnaný zápas hraný bez faulů a v rychlém nasazení. Obě mužstva se střídala ve vedení. O vítězi rozhodl hráč hostů Zubatý. Martin Vobecký, Miroslav Trnka
Litrpůl FC Sean team A
Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Jakub Hrazdil, Peter Munduch, Jakub Valta, Jan Vávra, Jiří Zach vs Lukáš Chmelíček – Ladislav Borůvka, Daniel Neuberg, Ondřej Pokorný, Ondřej Polák, Tomáš Záboj, Radek Zubatý
5., 8., 20., 22. Jan Vávra
44. Jakub Hrazdil
48. Jiří Zach
14., 18., 38., 41., 54., 59. Radek Zubatý
16. Daniel Neuberg
30. 3. 15 20:45 LITVI Sean team A Hoblina Jižák FC 2. 3:7 (0:3)
Až tomu výsledek nenapovídá, tak utkání bylo velmi vyrovnané a kdyby domácí proměnili všechny své šance, výsledek by vypadal určitě jinak. Boubín,Boubín
Sean team A Hoblina Jižák FC
Martin Šuk – Ladislav Borůvka, Karel Kolpek, Daniel Neuberg, Ondřej Pokorný, Ondřej Polák, Tomáš Záboj, Radek Zubatý vs Milan Žaloudek – Marek Břeska, Jan Carbol, Lukáš Černý, Petr Červenka, Milan Freiman, Tomáš Pata
32. Ondřej Polák
44., 45. Karel Kolpek
1., 9. Marek Břeska
26., 47., 59. Milan Freiman
50., 52. Lukáš Černý
23. 3. 15 20:45 LITVI Havri Havri Sean team A 1. 2:0 (1:0)
Bez golu se vyhrát nedá. A o tom se přesvědčili i Sean team A. Havri havri v každém poločase jednou skoroval a díky tomu berou plný bodový zisk. Novotný, Jambor
Havri Havri Sean team A
Šimon Vobruba – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Karel Nepraš, Jiří Rédr, Kryštof Šídlo, Tomáš Starý, Viliam Valúch, Martin Vodrážka vs Lukáš Chmelíček – Ladislav Borůvka, Daniel Neuberg, Daniel Neuberg, Ondřej Pokorný, Petr Šmigol, Tomáš Záboj