Po vyrovnané první půli se prosadili herně lepší domácí. Trnka
Hynek Kempfer – David Choloděnko, Michal Kapička, Petr Konečný, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Samuel Tůma vs Tomáš Mašek – Jiří Bláha, Michal Bušek, Petr Havlík, Daniel Hovorka, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Miroslav Nečas
9. 6. 15 18:15 LITVI Black mamba IBD Proradost FK 10. 1:1 (0:0)
Ani jeden tým nebyl schopný dát gól, tak si pomohli navzájem. Klain, Dreksler
Black mamba IBD Proradost FK
Tomáš Mašek – Michal Bušek, Petr Havlík, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Miroslav Nečas vs Richard Šaman – Miroslav Boček, Štěpán Ježek, Miloslav Onderka, Ondřej Pitelka, Radek Sauer, Vladislav Slabý, Jan Strnad, Vladimír Trpišovský
40. OG 34. OG 49. Ondřej Pitelka
27. 5. 15 20:30 STER1 Parní válec Black mamba IBD 9. 4:2 (2:0)
Utkání ovlivnilo velmi špatné osvětlení. Jinak bylo utkání nadprůměrné úrovně 7. ligy. Parní válec se jistě neztratí v dalších sezónách ve vyšších soutěžích. Aleš Koudelka, Stanislav Škvor
Parní válec Black mamba IBD
Lukáš Bartes – Dominik Jůda, David Kašpar, David Müller, Jan Novotný, Jindřich Rodovský, Václav Semenec, Josef Stejskal, Lukáš Svoboda vs Tomáš Mašek – Michal Bušek, Jan Dörfl, Petr Havlík, Radek Lukáš, Pavel Mottl, Miroslav Nečas, Petr Paukner
13., 41. Lukáš Svoboda
29., 35. Jindřich Rodovský
56., 57. Jan Dörfl
19. 5. 15 18:15 LITVI Black mamba IBD Omlékované Sojky 8. 1:4 (0:2)
Hosté byli lepším týmem a zkušeně brali oba body. Tomáš Voldán
Black mamba IBD Omlékované Sojky
Petr Havlík – Jiří Bláha, Michal Bušek, Petr Bušek, Daniel Hovorka, Tomáš Mašek, Pavel Mottl vs Daniel Orolín – Martin Bartůněk, Adam Boško, Michal Ducháček, Lukáš Klíma, Matěj Marek, Tomáš Mrkvička, Josef Panec, David Verner
51. Michal Bušek 12. Martin Bartůněk
20. David Verner
31. Michal Ducháček
42. Josef Panec
12. 5. 15 19:00 P1 Modrá vopice TJ Black mamba IBD 7. 6:1 (3:1)
Prvních dvacet minut to vypadalo na vyrovnaný zápas. Domácí ale pak začali hrát lépe pozičně a nebylo co řešit. Libor Hruška, Jan Doležel
Modrá vopice TJ Black mamba IBD
Michal Krpálek – Albert Cheikh, Jan Hanzlík, Marek Jaroš, Viktor Klečar, Lukáš Radil vs Tomáš Mašek – Petr Cagášek, Petr Havlík, Luděk Hrdlička, Martin Lukáš, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Pavel Mottl, Miroslav Nečas
12., 26., 40. Lukáš Radil
29. Viktor Klečar
32. Marek Jaroš
59. Albert Cheikh
15. Luděk Hrdlička
5. 5. 15 18:15 LITVI Black mamba IBD Medvědi C 6. 1:3 (1:1)
Po prvním nerozhodném poločase o výsledku rozhodl vlastní gól. Průměrné utkání.
Black mamba IBD Medvědi C
Jiří Mastný – Jiří Bláha, Michal Bušek, Petr Havlík, Daniel Hovorka, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Tomáš Mašek, Pavel Mottl, Robert Mudr vs Petr Černík – Petr Kalaš, Michal Lávička, Ivan Němec, Martin Petřina, Luboš Řezníček, Jan Šimůnek, Tomáš Vogl, Petr Želechovský
14. Tomáš Mašek 8., 60. Petr Kalaš
51. OG
28. 4. 15 18:15 LITVI Lipnice Black mamba IBD 5. 0:4 (0:2)
Hostům výborně zachytal gólman. Domácí by neskórovali, i kdyby se hrálo do půlnoci. Procházka, Procházka
Lipnice Black mamba IBD
Milan Mokroš – Michal Čakovský, Jan Dolejš, Jakub Jágl, Ondřej Jelínek, Lukáš Jůzl, Richard Kubát, Tomáš Mach, Juraj Nožár, Lukáš Pejchal vs Jiří Mastný – Jiří Bláha, Michal Bušek, Petr Bušek, Petr Havlík, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Tomáš Mašek, Pavel Mottl
16., 50., 52. Milan Lukáš
20. Jiří Bláha
39. Tomáš Mašek
21. 4. 15 18:15 LITVI Black mamba IBD Libeň SK A 4. 6:4 (3:1)
Hosté byli po celý zápas horším týmem. Problémy měli ve všech herních činnostech a proto si dva body zasloužili domácí. Šťástka, Pavel
Black mamba IBD Libeň SK A
Jiří Mastný – Jiří Bláha, Michal Bušek, Petr Bušek, Daniel Hovorka, Milan Lukáš, Radek Lukáš vs Roman Guttenberg – Pavel Čtvrtečka, Adam Donát, Pavel Mančař, Radek Pivoňka, David Radechovský, Michal Řezáč, Michal Vlk
5., 26., 27., 53. Daniel Hovorka
45. Milan Lukáš
47. Petr Bušek
23., 37. Pavel Čtvrtečka
40. Radek Pivoňka
57. Michal Řezáč
14. 4. 15 18:15 LITVI Black mamba IBD SP Clif 3. 2:2 (1:1)
Oboustranně pohledné utkání, Clif šel do vedení, ale v poslední minutě 1. poločasu mamba "kousla" a 2. poločas to samé ale o něco dříve. Remíza je spravedlivá. Husák, Jansa
Black mamba IBD SP Clif
Jiří Mastný – Jiří Bláha, Michal Bušek, Daniel Hovorka, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Tomáš Mašek vs Karel Šturma – Tomáš Bodnár, Pavel Brousil, Filip Jelínek, Tomáš Machotka, Martin Mokrý, Milan Rýpar, Jan Štěpánek, Martin Václavík
30. Jiří Bláha
51. Radek Lukáš
12. Filip Jelínek
42. Jan Štěpánek
31. 3. 15 18:15 LITVI Bandidoz Black mamba IBD 2. 6:1 (3:0)
V tomto utkání bylo od začátku jasné kdo bude mít v zápase převahu. Běhěm první půle dokázali domácí udeřit 3x a do 2.půle šli s velkým náskokem. Ve druhé půli se scenář opakoval. Symon, Jambor
Bandidoz Black mamba IBD
Luděk Friedl – Jan Dřízhal, Jan Jeřábek, Adam Lederer, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Tomáš Vachek, Jan Voříšek vs Jiří Mastný – Jiří Bláha, Petr Bušek, Petr Havlík, Daniel Hovorka, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Tomáš Mašek
1. Jan Dřízhal
17. Tomáš Vachek
23. Adam Lederer
44., 60. Jan Jeřábek
45. OG
47. Tomáš Mašek
24. 3. 15 18:15 LITVI Black mamba IBD Smíchov PSK 1. 1:13 (0:4)
Jednoznačné utkání nevalné urovně. Marek Mach, Petr Vlček
Black mamba IBD Smíchov PSK
Jiří Mastný – Petr Bušek, Radek Lukáš, Tomáš Mašek, Pavel Mottl, Miroslav Nečas, Stanislav Šmerda vs Radek Dvořák – Pavel Čihák, Lukáš Dvořák, Pavel Harašta, Jan Kašný, Martin Kubica, Vladimír Moc, Tomáš Uvíra, Zbyněk Vaňous