11. TJ Bohemia Chips 1980 11 1 2 8 12:61 0
12. One Team, One Dream 11 1 3 7 28:49 -1

Út 7.4.15 17:00 HANSP Flamengo FC SUP Stará škola   (SVL3A)
Út 7.4.15 18:15 HANSP Flamengo CR VET Veteráni Ďáblice   (VL3A)
Út 7.4.15 19:30 HANSP Kikina bar 1.FC VET Tamu Pua 1.FC VET   (VL3A)
St 29.4.15 18:15 MIKU3 Les Miserables Nova LFC A   (HL3B)
St 29.4.15 19:30 MIKU3 Hell Avalanche Demínka B   (HL8G)
St 29.4.15 20:45 MIKU3 K.T.S. FC Alibi   (HL4C)

12. 6. 15 18:15 PRKOP Pivní balet Klucy PFS 11. 7:2 (2:1)
Vyrovnané 1. poločas rozhodli domácí šťastným gólem na 2:1. Druhý poločas už byl jednoznačnou záležitostí a Pivní balet zaslouženě zvítězil. Husák
Pivní balet Klucy PFS
David PoláčekMarek Böhm, Martin Koula, Ludvík Mlch, Vít Petrák, Pavel Plas, Filip Průcha, Martin Šikl, Josef Soukup vs Václav Maier – Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, Jakub Kučera, Miroslav Mádle, David Melíšek, Tomáš Pachl, Antonín Sander
14., 33., 51. Marek Böhm
25., 41. Pavel Plas
44. Filip Průcha
54. Martin Koula
11. David Melíšek
54. Tomáš Kalenda
29. 5. 15 17:00 DEKAN Klucy PFS Madona music bar 10. 3:3 (1:1)
Vyrovnané utkání skončilo spravedlivou remízou.
Klucy PFS Madona music bar
Václav Maier – Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, Jakub Kučera, Tomáš Landa, Miroslav Mádle, David Melíšek, Tomáš Pachl, Daniel Pospíšil, Antonín Sander, Marek Vávra vs Ondřej Kulka – Jan Baudisch, David Borovička, Michal Jiřík, Lukáš Krejčík, Lukáš Neužil, Ondřej Pecha, Marek Svoboda
2. David Melíšek
32. Antonín Sander
47. Tomáš Kalenda
20., 40. Lukáš Krejčík
36. Marek Svoboda
22. 5. 15 19:15 MALES Klucy PFS TJ Bohemia Chips 1980 9. 4:2 (1:0)
Utkání hrané v slušném tempu a férově. Domácí měli i štěstí, když hosté za celý zápas nastříleli 6 tyčí. Jiří Čechovský, Daniel Vlk
Klucy PFS TJ Bohemia Chips 1980
Václav Maier – Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, Jakub Kučera, Tomáš Landa, David Melíšek, Tomáš Pachl, Daniel Pospíšil, Antonín Sander vs Lukáš Srb – Vladimír Fridrich, Filip Kahoun, Jan Sedláček, Petr Sedláček, Jan Šimek, Tomáš Srb, Kamil Srb ml., Jan Tícha
8., 36., 53. David Melíšek
42. Antonín Sander
45., 57. Jan Tícha
15. 5. 15 19:30 HANSP Berlusconi SV Klucy PFS 8. 1:0 (1:0)
Velice vyrovnané utkání s množstvím šancí na obou stranách.
Berlusconi SV Klucy PFS
David Lojkásek – Huy Dinh Quang, Vojtěch Gavriněv, František Myslivec, Marek Pavlíček, Martin Šimon, David Skřivan, Ioannis Svynos, Prokop Vodrážka vs Václav MaierTomáš Kalenda, Tomáš Korbel, Jakub Kučera, Tomáš Landa, Miroslav Mádle, David Melíšek, Tomáš Pachl, Daniel Pospíšil, Antonín Sander, Marek Vávra
24. Ioannis Svynos
7. 5. 15 20:45 CESMI Klucy PFS Černý koně TMK 7. 3:2 (1:2)
Pohledné utkání vyrovnaného průběhu. Rozhodl gól v poslední minutě.
Klucy PFS Černý koně TMK
Václav Maier – Tomáš Kalenda, Jakub Kučera, Tomáš Landa, Miroslav Mádle, David Melíšek, Tomáš Pachl, Daniel Pospíšil, Antonín Sander, Marek Vávra vs Václav Vízelka – Jan Brouček, Tomáš Hanzlík, Václav Kovanda, Lukáš Krotil, Tomáš Riedl, Jan Vochozka
1. David Melíšek
46., 60. Tomáš Kalenda
15. Lukáš Krotil
26. Jan Brouček
30. 4. 15 19:00 ZABEH Brázda OZ Klucy PFS 6. 4:1 (1:1)
Vyhrál lepší tým. Nejhezčí gól zápasu dal Kalenda. Vladimír Černý, Pavel Vrtiška
Brázda OZ Klucy PFS
Robert Vintiška – Robin Bizoň, Martin Holas, Miroslav Svoboda, Daniel Vajnar, David Vávra, Ervín Vojtěch vs Václav Maier – Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, Jakub Kučera, Miroslav Mádle, David Melíšek, Tomáš Pachl, Antonín Sander, Marek Vávra
11., 53. Daniel Vajnar
42. David Vávra
56. Martin Holas
29. Tomáš Kalenda
24. 4. 15 19:15 MALES Klucy PFS Beach attack 90210 5. 2:5 (0:2)
Utkání plné bojovnosti a nasazení. Hosté byli lepší a důraznější v osobních soubojích a zaslouženě vyhráli. Janča
Klucy PFS Beach attack 90210
Václav Maier – Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, Jakub Kučera, Miroslav Mádle, David Melíšek, Tomáš Pachl, Daniel Pospíšil, Antonín Sander, Marek Vávra vs Vojtěch Pavel Traurig – Jan Boltnar, Martin Fila, Štěpán Haifler, Adam Hloušek, Daniel Klimek, Rostislav Kotas, Radek Mencl, Vít Svoboda
44. Marek Vávra
55. Tomáš Kalenda
4., 40., 40., 55. Daniel Klimek
12. Adam Hloušek
17. 4. 15 19:15 P2 TBC Lachtan B Klucy PFS 4. 3:4 (0:3)
Velmi rozdílné utkání dvou poločasů. První poločas patřil domácím. Do druhého poločasu Lachtani přišli pokropeni živou vodou. Místy to byl doslova drtivý tlak, kdyby byl zápas o deset minut delší, tak snad vyhráli. Bohužel na kdyby se nehraje. Janča, Seneta
TBC Lachtan B Klucy PFS
Vladimír Mádr – Abdulaziz Al Rasheed, Johan Alemu, Robin Alemu, Tomáš Andrle, Jiří Jambor, Martin Novák, Radek Pištora vs Václav Maier – Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, Jakub Kučera, Tomáš Landa, Miroslav Mádle, David Melíšek, Tomáš Pachl, Antonín Sander, Marek Vávra
31. Robin Alemu
49., 55. Abdulaziz Al Rasheed
1., 29. Miroslav Mádle
2. Marek Vávra
52. David Melíšek
10. 4. 15 18:00 ZAK Klucy PFS Šachťor Praha CF 3. 2:1 (1:1)
Podprůměrné utkání na sedmou ligu s řadou nepřesností. Vyhrál mladší a početnější tým. Zápasu by možná odpovídala remíza. Rosenberger
Klucy PFS Šachťor Praha CF
Václav Maier – Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, Jakub Kučera, Tomáš Landa, Miroslav Mádle, David Melíšek, Tomáš Pachl, Antonín Sander, Marek Vávra vs Roman Kreisinger – Tomáš Jindra, David Mottl, Lukáš Müller, Miroslav Novotný, Stanislav Pištěk, Karel Růžička, Václav Váradi
30. Tomáš Kalenda
42. Tomáš Korbel
26 Marek Vávra 14. Miroslav Novotný
3. 4. 15 19:15 P3 One Team, One Dream Klucy PFS 2. 7:7 (2:5)
To, co se odehrálo na hřišti, už asi dlouho k vidění nebude. Nad výkonem Dream Teamu se dá pouze smeknout. Za stavu 3:6 hráči uskutečnili neuvěřitelný obrat. Jako by to byla Klapzubova jedenáctka. Bohužel se jim ale nepodařilo udržet vedení a v samotném závěru inkasovali vyrovnávací gól. Janča, Seneta
One Team, One Dream Klucy PFS
Jan Prachař – Jan Hála, Martin Lakatoš, Dušan Linhart, David Lundák, Jiří Moos vs Václav Maier – Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, Jakub Kučera, Tomáš Landa, Miroslav Mádle, David Melíšek, Tomáš Pachl, Antonín Sander, Marek Vávra