So 18.4.15 10:00, 11:15 DEKAN Tak dort jo
Út 21.4.15 19:00, 20:15 MOTO1 Masokombinát
St 22.4.15 18:15, 19:30 BIHOR Komety FC B
Ne 3.5.15 08:45, 10:00 HANSP A.Č.A.B. FC
St 6.5.15 19:00, 20:15 P3 Sokol Suchdol TJ
Po 11.5.15 18:30, 19:45 HRAB1 Úžas 1.FFS
Pá 22.5.15 18:00, 19:15 P3 Rasta Velbloudi
So 23.5.15 11:15, 12:30 HANSP Protector 1320 FC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

V této skupině už je dohráno, připomeňme si tedy alespoň základní fakta. Do šesté ligy postoupilo z prvního místa NBND FC, doprovodí ho Úžas a také Corleone. Naopak sestupuje DDR FC, Protector a kvůli horšímu vzájemnému zápasu s Masokombinátem také Rasta velbloudi. Korunu krále střelců získal za 17 branek Ondřej Brož z Úžasu, gólmanům kraloval Tomáš Havelka z A.Č.A.B.

21. 6. 15 16:15 HANSP Sokol Suchdol TJ DDR FC 11. 1:5 (1:4)
Vyhrocené utkání s jasnou převahou hostů. Jan Novák, Marek Soukup
Sokol Suchdol TJ DDR FC
Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jakub Erler, Milan Jarkovský, Jakub Krebs, Petr Maleček, Josef Petr, Tomáš Reilich, Michal Zatrapa vs Michal Chovanec – Benedikt Bergmann, Martin Braneac, Lukáš Chytráček, Karel Horyna, Bohumil Hrbáček, Jan Lejsek
26. Jakub Erler 55 Milan Jarkovský 8., 36. Lukáš Chytráček
18. Jan Lejsek
24. Martin Braneac
29. Bohumil Hrbáček
53. Benedikt Bergmann
21. 6. 15 16:15 HOSTI NBND FC Malvazinky 1.FC 11. 0:3 (0:1)
Vyrovnaný zápas. Malvazinky se dostali do vedení v 10.minutě. Rozhodnutí padlo 7 minut před koncem, kdy hosté pojistily své vítězství a zisk dvou bodů. Martoš, Jambor
NBND FC Malvazinky 1.FC
Petr Voldan – Jakub Kaifer, Václav Kočárek, Petr Loquens, Josef Rajchl, Jan Rett, Matěj Rett, Pavel Šafář, Petr Šebesta, Milan Šturma vs Matěj Mareček – David Adamec, Josef Brož, Josef Černý, Filip Novotný, Karel Rákosník, Pavel Rákosník, Jiří Šesták, Jan Zeman
10., 53. Josef Brož
59. Josef Černý
21. 6. 15 16:15 SANC1 Protector 1320 FC Komety FC B 11. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání kterému by slušela remíza, ale proti byl golman domácích. Komety byli fotbalovější, nicméně neefektivní. Václav Surynek, Michal Vráblík
Protector 1320 FC Komety FC B
Jan May – Petr Kvasňovský, Pavel May, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Václav Trneček vs Alexej Tsarev – Alexander Bondarev, Ivan Khomyak, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Mark Litvinov, Alexander Novoselov, Vladimir Obolenskiy, Petr Popov, Eduard Reypashi, Sebastian Skradde, Dmitriy Volkov
45. Pavel May
21. 6. 15 16:15 zzSANC3 Rasta Velbloudi Corleone 11. 0:4 (0:1)
Hosté ve druhém poločase zlepšili produktivitu a proti bezradným Velbloudům se snadno prosadili. Martin Sazma, Václav Novotný
Rasta Velbloudi Corleone
Alexandr Czapek – Pavel Fábera, Jakub Hospodka, Jan Kolísko, Filip Kožíšek, Ondřej Sekyrka, Ondřej Špolc, Adam Těšina vs Jan Turek – Jaroslav Kolanda, Lukáš Lorenc, Daniel Sokolíček, Dominik Sokolíček, Marcel Zanusso
28., 55. Jaroslav Kolanda
37. Daniel Sokolíček
46. Lukáš Lorenc
21. 6. 15 16:15 zzSANC4 Tak dort jo A.Č.A.B. FC 11. 3:6 (2:2)
Zajímavé utkání, ve kterém bylo k vidění 9 branek. Vítězství nakonec slavili hosté, kteří díky zlepšené koncovce ve druhé půli dokázali zápas otočit. Kohout, Pavlíček
Tak dort jo A.Č.A.B. FC
Jakub Slavík – Jakub Harapát, František Hašpl, Mikuláš Komárek, Josef Marx, Jakub Němeček, Tomáš Pudil, Jakub Švejkovský vs Tomáš Havelka – Jiří Bůžek, Lukáš Ditrich, Josef Gyömber, Jakub Javůrek, Marek Mikeš, Jiří Petr
19., 22. Tomáš Pudil
33. Jakub Švejkovský
58 František Hašpl 25., 27., 48., 58. Josef Gyömber
45., 50. Jakub Javůrek
18. Jakub Javůrek
53. Tomáš Havelka
21. 6. 15 16:15 SANC2 Masokombinát Úžas 1.FFS 11. 3:14 (0:6)
Zápas, ve kterém hosté během prvního poločasu nastříleli šest branek a tím domácí zlomili.
Masokombinát Úžas 1.FFS
Martin Židlický – Jakub Blažek, Martin Doubek, Aleš Grulich, Andrej Štůla, Václav Žalud vs František Tůma – Ondřej Brož, Pavel Krištůfek, Martin Moravec, Jan Pořízek, Marek Rotbauer, Jan Šťovíček