So 12.9.15 11:15, 12:30 P2 Sokol Suchdol TJ
Ne 13.9.15 18:45, 20:00 HANSP Mestek 97 FC
Út 15.9.15 18:30, 19:45 HRAB1 Masokombinát
Ne 20.9.15 15:00, 16:15, 17:30 TEMPO Blesk VK B
Ne 20.9.15 18:45, 20:00 HANSP Mestek 97 FC
Čt 1.10.15 19:30, 20:45 CESMI Beerchester United
Po 5.10.15 19:00, 20:15 MOTO3 Masokombinát
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Poslední kolo slibovalo už dopředu postupové drama, finálová zápletka ale byla nakonec mnohem rafinovanější, než se možná čekalo. Z uchazečů o šestou ligu totiž bodoval naplno pouze Mestek, který si v přímém souboji o postup poradil s Fifty-two faders a přes komplikace spojené s kontumovaným zápasem proti Blesku nakonec může slavit návrat o patro výš, stejně jako Guaraní. To si rozdělilo body s Taggartem a ve velmi vyrovnané skupině nakonec slaví prvenství. Třetí příčku jako by nikdo nechtěl, Modrým Sviním se po třech střeleckých představeních tentokrát zadrhla muška a jen remizovaly s předposledním FC Praha 07, přesto nakonec mohou slavit. Avengers, kteří už sami postoupit nemohli, totiž i díky hattricku Dohányose přehráli Suchdol a připravily ho tak o postup.

29. 11. 15 18:45 TEMPO Masokombinát Blesk VK B 11. 2:3 (2:1)
Domácí byli v prvním poločase lepší a soupeř je nedokázal přetlačit ani fyzicky, přestože měl mnohem početnější střídačku. Přesto se nakonec v závěru zápasu přiklonilo štěstí k Blesku.
Masokombinát Blesk VK B
Martin Židlický – Jakub Blažek, Martin Doubek, Aleš Grulich, Andrej Štůla, David Vavroš, Václav Žalud vs Jakub Keraghel – Ondřej Beneš, Jiří Černý, Milan Cina, Pavel Cina, Václav Cina, Michal Garfík, Michal Košťál, Karel Mokoš, Libor Štohanzl, Jiří Tříska, David Vobořil
20. Martin Doubek
27. Václav Žalud
7. Libor Štohanzl
40. Ondřej Beneš
56. Pavel Cina
29. 11. 15 18:45 ZAK Modrý Svině B FC Praha 07 11. 1:1 (1:1)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Trnka
Modrý Svině B FC Praha 07
Josef Čáslava – Tomáš Jedlička, Vladyslav Kovalskyy, Jiří Škrábek, Vladimír Škrábek, Alena Škrábková, Jan Slyvinszki, Jakub Straka, Karel Suchánek vs Tomáš Růžička – Tadeáš Bělík, Lukáš Hes, Filip Košťál, Adam Kvapilík, Petr Marek, Václav Růžička, Matyáš Vančura
3. Tomáš Jedlička 8. Tadeáš Bělík
29. 11. 15 18:45 P3 Sokol Suchdol TJ Avengers FC 11. 1:5 (1:1)
V první půli naprosto vyrovnané utkání. Ve druhé půli však domácím začaly docházet síly, čehož hosté dokázali využít a pohodlně zvítězili. Viktor Wanner, Jan Wanner
Sokol Suchdol TJ Avengers FC
Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jakub Erler, Milan Jarkovský, Jakub Krebs, Petr Maleček, Josef Petr, Michal Zatrapa vs Denis Viereckl – David Dohányos, Jan Franz, Marek Kaník, Oleg Nikolaenko, Jan Soukup, Daniel Svoboda, Tomáš Viereckl
13. Jakub Krebs 52 Milan Jarkovský 14., 32., 45. David Dohányos
46. OG
49. Marek Kaník
29. 11. 15 18:45 BECH Guaraní Taggart 11. 2:2 (2:2)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Michal Čermák
Guaraní Taggart
Christian Rene Guzman Echalar – Vicente Paul Baez Mendez, Ricardo A. Bello B., Tomáš Bohdal, Tomáš Dušek, Ezequiel González, Alcides Gabriel Grance Valiente, Diego Luis Lettieri Cuevas, Jorge Sebastian Riquelme Salinas, Daladier Yazbekc, Juan José Zamphirópolos vs Artur Khusnutdinov – Pavel Belov, Alisher Kereibayev, Konstantin Kokhno, Ivan Shchegolev, Nikita Sobalev, Dmitry Vasilyev
19. Tomáš Bohdal
30. Alcides Gabriel Grance Valiente
13. Pavel Belov
23. Alisher Kereibayev
29. 11. 15 18:45 P2 Red Leads Beerchester United 11. 3:2 (2:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém nakonec byli šťastnější domácí, kteří rozhodli v poslední minutě o svém vítězství. Kohout,Pavlíček
Red Leads Beerchester United
Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Oliver Cuadra, Michael Ernest, Jakub Gottfried, Vojtěch Kadlec, Martin Kettner, Vojtěch Martínek, Petr Pachovský, David Stránský, Richard Stránský, Jonathan Ton, Jiří Vorel vs Filip Ernest – Miroslav Čanecký, Jakub Kudláček, Štěpán Pavlíček, Pavel Štěpánek, Michal Vávra, Petr Vítek
23. OG
25. Michael Ernest
60. Vojtěch Martínek
7. Petr Vítek
44. Pavel Štěpánek
29. 11. 15 18:45 P1 Mestek 97 FC Fifty-two faders 11. 4:2 (2:1)
Utkání hrané téměř bez faulů bylo po celou dobu velmi vyrovnané a skončilo zaslouženou výhrou Mestku. Matěj Bauer, Zdeněk Švajda