Út 31.3.15 18:30 HRAB2 Ši Kyo Gambrinus VH   (HL8B)
Út 31.3.15 19:45 HRAB2 Yellow Dildos A Kehar Club FC   (HL5B)
St 22.4.15 19:30 DEKAN Kožich II.FC K.T.S. FC   (HL4C)
St 22.4.15 20:45 DEKAN Uličníci FC Nottoric Forest   (HL7D)
St 13.5.15 19:00 zzSANC4 Proradost FK Pivojs s.r.o.1.FC   (HL7C)
St 13.5.15 20:15 zzSANC4 Tohle není hokej? Určitě team Vršovice   (HL8H)

15. 6. 15 19:00 METE1 Pavana AK B Hubertův Tuřín 11. 3:0 (0:0)
V prvním poločase vyrovnané utkání. Ve druhé půli domácí zabrali a zaslouženě rozhodli ve svůj prospěch. Josef Pelikán, Petr Lochman
Pavana AK B Hubertův Tuřín
Petr Zeman – Petr Kardinál, Richard Knapp, Tomáš Kostorek, Zdeněk Kraft, Zdeněk Kůs, Jan Popelka, Alexandr Runt, Petr Vospálek vs Karel Pavelka – David Jelínek, Matěj Klíma, Jan Křivánek, Michal Macek, Adam Stejskal, Matyáš Vocetka, Filip Vymyslický
33. Zdeněk Kůs
53., 59. Alexandr Runt
1. 6. 15 19:30 LITVI GFC Pavana AK B 10. 1:3 (1:1)
Hezké utkání, ve kterém zvítězil lepší tým. Dufek P, Dufek L
GFC Pavana AK B
Svatopluk ŠvábMichal Husák, Lukáš Lebr, Michal Polakovič, Jan Šída, Petr Wolf vs Petr Zeman – Petr Kardinál, Richard Knapp, Tomáš Kostorek, František Kryšpín, Zdeněk Kůs, Alexandr Runt, Petr Vospálek
10. Michal Husák 28. Petr Vospálek
33., 60. Alexandr Runt
25. 5. 15 19:00 METE1 Pavana AK B Continental FC 9. 2:3 (1:2)
Velice vyrovnané utkání. Rychlé, svižné. Štěstí se usmálo na Continental.
Pavana AK B Continental FC
Petr Zeman – Vladimír Dřevojan, Petr Kardinál, Richard Knapp, Tomáš Kostorek, František Kryšpín, Zdeněk Kůs, Jan Popelka, Alexandr Runt, Petr Vospálek vs Peter Tomek – Pavel Chromík, Jan Humr, Jan Janeček, Petr Jiřička, Tomáš Kačmár, Miroslav Korub, Ondřej Šaman
17. Alexandr Runt
53. Jan Popelka
12., 12., 48. Miroslav Korub
18. 5. 15 19:00 METE1 Czech line Pavana AK B 8. 0:2 (0:0)
Hosté byli po celý zápas lepším týmem, což v posledních 10 minutách vyjádřili i brankově. Šťástka, Bouzid
Czech line Pavana AK B
Radek Csik – Stanislav Apolenár, Martin Ejem, Jan Kettner, Jiří Loda, Václav Přeučil, Milan Salavec, Silvestr Svoboda vs Jan Popelka – Vladimír Dřevojan, Petr Kardinál, Tomáš Kostorek, Zdeněk Kraft, František Kryšpín, Petr Vospálek
50. Vladimír Dřevojan
55. Petr Kardinál
11. 5. 15 19:00 METE1 Pavana AK B Terasy KFC A 7. 9:0 (2:0)
Jasná převaha týmu Pavana vygradovala v tak vysoké skóre. Tým KFC odešel fyzicky a tak dovolil takový rozdíl ve výsledku. Karel Kudrna, Huy Dinh Quang
Pavana AK B Terasy KFC A
František Kryšpín – Vladimír Dřevojan, Petr Kardinál, Tomáš Kostorek, Zdeněk Kraft, Zdeněk Kůs, Lukáš Petr, Jan Popelka, Alexandr Runt, Petr Vospálek vs Dušan César – Karel Kunc, Václav Linhart, Jakub Šídlo, Dalibor Svoboda, Josef Tatar
18., 31., 35., 36. Petr Vospálek
21. Zdeněk Kraft
32. Tomáš Kostorek
38. Petr Kardinál
55., 56. Zdeněk Kůs
4. 5. 15 19:45 HRAB2 Senioři Praha B Pavana AK B 6. 3:4 (2:2)
Ve vyrovnaném utkání měli více štěstí hosté. Dokoupil
Senioři Praha B Pavana AK B
Jan Bozděch – Aleš Běhal, Lukáš Boček, Karel Koschin, Jan Kuklínek, Bohuslav Macháček, Miroslav Paňák, Tomáš Vítek vs Petr Zeman – Vladimír Dřevojan, Petr Kardinál, Zdeněk Kraft, Zdeněk Kůs, Lukáš Petr
2. Tomáš Vítek
30. Miroslav Paňák
55. Aleš Běhal
10. Lukáš Petr
20., 42. Vladimír Dřevojan
39. Zdeněk Kraft
27. 4. 15 19:00 METE1 Pavana AK B Prtzalona C.F. 5. 3:0 (1:0)
Pavana i za velkého deště dominovala a po zásluze vyhrála. Přemysl Beneš, David Hlušička
Pavana AK B Prtzalona C.F.
Petr Zeman – Tomáš Kostorek, Zdeněk Kraft, František Kryšpín, Zdeněk Kůs, Jan Popelka, Alexandr Runt, Petr Vospálek vs Patrik Sedliský – Marek Beneš, Jan Brakenhoff, Jan Čermák, Patrik Diamant, Pavel Křehlík, Filip Sedliský
8., 43. Zdeněk Kůs
38. Petr Vospálek
20. 4. 15 19:30 HANSP Weekend Warriors FC Pavana AK B 4. 0:2 (0:1)
Pavaně výborně zachytal brankář a díky němu vyhráli. Stránský, Dokoupil
Weekend Warriors FC Pavana AK B
Jan Červený – Tomáš Aulický, Pavel Chmelík, Jindřich Jonáš, Jiří Kříž, Tomáš Rybáček, Jan Škranc, Petr Vávra vs Petr ZemanTomáš Kostorek, Zdeněk Kraft, František Kryšpín, Zdeněk Kůs, Lukáš Petr, Jan Popelka, Petr Vospálek
48 Jan Škranc 6. Petr Vospálek
57. Zdeněk Kůs
56. Jan Popelka
13. 4. 15 19:00 METE1 Líheň talentů 2015 Pavana AK B 3. 1:3 (0:1)
Běhavé utkání z obou stran. Zvítězili šťastnější hosté. Plucar, Smetana
Líheň talentů 2015 Pavana AK B
Miroslav Kučera – Jiří Čechovský, Miroslav Holeček, David Hruška, Tibor Jonáš, Jiří Kurek, Roman Marcelis, Ondřej Trnka, Vojtěch Vihan, Daniel Vlk, Jan Vlk vs Petr Zeman – Vladimír Dřevojan, Petr Kardinál, Tomáš Kostorek, František Kryšpín, Zdeněk Kůs, Jan Popelka, Alexandr Runt
58. David Hruška 19., 50. Jan Popelka
39. Vladimír Dřevojan
30. 3. 15 19:00 METE1 Pavana AK B Gekad 2. 3:1 (1:1)
Vzájemně vyrovnané utkání, kde o výsledku rozhodla větší střelecká vybavenost Pavany. Výsledek však visel na vlásku až do konce utkání. Nakonec Pavana rozhodla až v samotném závěru. Janča, Pavluch
Pavana AK B Gekad
Petr Zeman – Petr Kardinál, Tomáš Kostorek, Zdeněk Kraft, František Kryšpín, Zdeněk Kůs, Lukáš Petr, Jan Popelka, Alexandr Runt, Petr Vospálek vs Bedřich Sýkora – Štěpán Hlas, David Marek, Cyril Mrva, Tomáš Petr, Václav Stonáček, Jan Vele, Leoš Zavřel
21. Zdeněk Kůs
36. Petr Kardinál
59. Lukáš Petr
1. Leoš Zavřel
23. 3. 15 19:00 METE1 Liboc united Pavana AK B 1. 2:1 (1:0)
Ve vyrovnaném utkání hosté nedokázali výsledek 2:0 z prvního poločasu otočit. Brhel, Caizl
Liboc united Pavana AK B
Jakub Šídlo – Daniel Gemza, Kamil Kejř, Pavel Kejř, Jindřich Knopp, Martin Wilczek vs Petr Zeman – Petr Kardinál, Tomáš Kostorek, František Kryšpín, Zdeněk Kůs, Alexandr Runt, Petr Vospálek