St 1.4.15 19:30 DEKAN Tatarský biftek VET Masters V   (VL4C)
St 1.4.15 20:45 DEKAN Uličníci FC Literpool United   (HL7D)
Pá 8.5.15 11:15 P3 Pivnice U Zpěváčků Pornolištičky   (HL8L)
Pá 8.5.15 12:30 P3 Hypochondři MTPCH   (HL5G)
Út 2.6.15 18:30 HRAB3 Gladieitrs ! Gobi dezert   (HL8J)
Út 2.6.15 19:45 HRAB3 RAF Jinonice Dynamit Vršovice   (HL8B)

12. 6. 15 19:30 DEKAN Ňiňos F.C. All Blacks 11. 3:19 (1:11)
Domácí tým pojal fotbalový zápas za divadelní představení, na kterém se však bavil jen on. Caizl, Tichan
Ňiňos F.C. All Blacks
Vojtěch Bílek – Václav Hašek, Jan Havelka, Jiří Holakovský, Vojtěch Jedlička, Michal Kabele, Štěpán Novák, Jakub Svoboda vs Ondřej Hodan – Jakub Chlad, Dariusz Horváth, Jiří Janoušek, Vojtěch Losman, Matěj Novák, Jan Šramota
52. Jakub Chlad
29. 5. 15 18:15 BECH All Blacks Klátiči WH 10. 6:0 k.
22. 5. 15 18:15 HOSTI KáGéčko B All Blacks 9. 5:1 (3:0)
Zasloužená výhra domácích. Martin Jeník, Martin Šorma
KáGéčko B All Blacks
Vojtěch Müller – Filip Bartůšek, Michal Dostál, Martin Hybášek, Antonín Matys, Pavel Moskaljuk, Václav Moskaljuk, Vít Nešpor, Daniel Pajas, Jiří Tichý, Martin Wagenknecht vs Dariusz Horváth – Ondřej Bartoň, Jakub Chlad, Vojtěch Losman, Matěj Novák, Dominik Pražák, Jakub Punčochář, Jan Šramota, Martin Šramota
16., 52. Daniel Pajas
17. Filip Bartůšek
20. Antonín Matys
60. Martin Hybášek
44. Vojtěch Losman
15. 5. 15 19:15 SCBEC All Blacks Co je? 8. 6:4 (4:2)
V utkání dominovaly útoky. Kromě branek i některé střely z dálky byly moc pohledné. Bylo i mnoho šancí nevyužito. Pohledné utkání. Trnka, Janda
All Blacks Co je?
Vojtěch Losman – Ondřej Bartoň, Jakub Chlad, Jiří Janoušek, Matěj Novák, Dominik Pražák, Jakub Punčochář, Jan Šramota vs Jaromír John – Pavel Hornsteiner, Tomáš Horský, Ondřej Jilemnický, Jaroslav Kašpárek, Jiří Klůna, Jacob Šimek, Karel Šimek, Jiří Štechmüller, Pavel Tomášek, Petr Vorm
10., 33. Matěj Novák
20., 25., 27., 57. Jiří Janoušek
14., 28., 40. Jacob Šimek
44. Tomáš Horský
7. 5. 15 18:15 HOSTI All Blacks Viktoria Bítovská B 7. 2:0 (0:0)
Po bezbrankovém poločase dostal do vedení All Blacks Novák. Pojistku přidal pár minut před koncem Pražák. Viktoria mnohokrát nastřelila brankovou konstrukci, gól vsítit nedokázala. čapla, Kacovský
All Blacks Viktoria Bítovská B
Ondřej Hodan – Ondřej Bartoň, Jakub Chlad, Dariusz Horváth, Vojtěch Losman, Matěj Novák, Dominik Pražák, Jan Šramota, Martin Šramota vs Jan Pecka – Jakub Červenka, Lukáš Krejča, Michal Kriml, Vojtěch Miškovský, Michael Oliva, Lukáš Vitovský
35. Matěj Novák
53. Dominik Pražák
49. Michael Oliva
30. 4. 15 18:15 ARIT Hočo Počo FK All Blacks 6. 1:6 (1:3)
Jednoznačné utkání. Mach
Hočo Počo FK All Blacks
Jan Pšenčík – Petr Coufal, David Grulich, Marek Horák, Nikita Ivanov, Matouš Polák, Radek Polák, Patrik Popelka, Rostyslav Voloshyn, Stepan Voloshyn, Lukáš Zadák vs Matěj Novák – Ondřej Bartoň, Jakub Chlad, Jiří Janoušek, Dominik Pražák, Jakub Punčochář, Jan Šramota, Martin Šramota
23. Patrik Popelka 7., 19., 40. Jiří Janoušek
12., 44. Jakub Punčochář
24. 4. 15 20:45 BECH All Blacks Amurská United FC 5. 13:1 (7:0)
I přes hrozný příděl gólů mužstvo Amurská srdnatě bojovalo až do konce utkání. Melíšek, Melíšek
All Blacks Amurská United FC
Vojtěch Losman – Jakub Chlad, Dariusz Horváth, Jiří Janoušek, Matěj Novák, Jakub Punčochář, Jan Šramota, Martin Šramota vs Adam Lev – Zdeněk Janůj, Ondřej Kadeřábek, Daniel Lev, Ondřej Novotný, Ondřej Štěpánek, Martin Tesařík
8. OG
14., 16., 24., 29., 35., 41. Jiří Janoušek
26. Jan Šramota
27., 44., 46. Matěj Novák
52. Martin Šramota
43. Ondřej Novotný
17. 4. 15 19:30 HOSTI Akvaristika TJ All Blacks 4. 4:4 (1:2)
All Blacks byli lepším týmem a vytvořili si dvoubrankový náskok. Posledních 8 minut patřilo Akvaristice, která dvěma góly vyrovnala a zápas dovedla k remíze. Čapla J., Čapla F.
Akvaristika TJ All Blacks
Martin Mack – Jan Kirschner, Jiří Mack, Jaroslav Paveza, Michal Paveza, Jan Stahl, Martin Vojtěch, Václav Zadina vs Dariusz Horváth – Ondřej Bartoň, Jakub Chlad, Jiří Janoušek, Vojtěch Losman, Matěj Novák, Jakub Punčochář, Jan Šramota, Martin Šramota
51. OG
10. 4. 15 18:00 P3 All Blacks Ústavan 01 KK B 3. 2:0 (0:0)
Utkání průměrné úrovně, ve kterém oba týmy se snažili v první půli dát gól. Ve druhé na začátku domácí vedli a na konci utkání pojistili výhru.
All Blacks Ústavan 01 KK B
Ondřej Hodan – Ondřej Bartoň, Jakub Chlad, Dariusz Horváth, Vojtěch Losman, Matěj Novák, Dominik Pražák, Jakub Punčochář, Jan Šramota, Martin Šramota vs Jakub Marianovský – Jindřich Fornůsek, Matěj Görner, Michal Hudec, Jiří Husák, Václav Krčál, Jiří Polák, Josef Vybíral
35. Dariusz Horváth
50. Matěj Novák
3. 4. 15 19:30 zzNOVOB Rito Pls All Blacks 2. 9:1 (3:0)
Jednoznačné utkání v podání domácího teamu. Kvail, Malý
Rito Pls All Blacks
David Červený – Michal Černý, Radek Dupal, Martin Hlubuček, Tú Nguyen Ngoc, Pavel Rašplička, Lukáš Rohlík, Ladislav-Matyáš Turek, Mikuláš Zbořil vs Dariusz Horváth – Ondřej Bartoň, Jakub Chlad, Matěj Novák, Dominik Pražák, Jan Šramota, Martin Šramota
10., 21., 34., 45. Michal Černý
26., 57. Lukáš Rohlík
33., 56. Mikuláš Zbořil
39. Ladislav-Matyáš Turek
46. Matěj Novák
27. 3. 15 18:00 SCBEC All Blacks Ol´school Fellas BK 1. 2:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém zvítězilo mužstvo s lepší střeleckou koncovkou. Hrálo se velmi slušně a korektně. Marek Novotný, Svoboda
All Blacks Ol´school Fellas BK
Ondřej Hodan – Jakub Chlad, Dariusz Horváth, Jiří Janoušek, Vojtěch Losman, Matěj Novák, Jan Šramota, Martin Šramota vs Martin Pospíšil – Matúš Baliak, Lukáš Domin, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Martin Sluka, Daniel Vaculík, Matěj Voda