Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 23.11.15 | 19:30 | ZABEH | Dvorce SK MPI Vokra VV | 11. | 2:2 |
Po 23.11.15 | 19:30 | LITVI | Hoblina Jižák FC Domácí potřeby A | 11. | 3:6 |
Po 23.11.15 | 19:30 | HOSTI | Vojenské lesy Bakera | 11. | 4:4 |
Po 23.11.15 | 19:30 | DEKAN | Samson Bonella A Břewnow boys KMK | 11. | 3:10 |
Po 23.11.15 | 19:30 | ARIT | Ekonom WT Don Giovanni | 11. | 0:6 k. |
Po 23.11.15 | 19:15 | ZAK | Ujde to 1980 SK BongoBongo AC | 11. | 2:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvorce SK MPI | 11 | 8 | 1 | 2 | 59:28 | 17 |
2. | Břewnow boys KMK | 11 | 7 | 1 | 3 | 53:37 | 15 |
3. | Samson Bonella A | 11 | 7 | 0 | 4 | 68:46 | 14 |
4. | Domácí potřeby A | 11 | 7 | 0 | 4 | 58:41 | 14 |
5. | Ekonom WT | 11 | 6 | 0 | 5 | 42:31 | 12 |
6. | BongoBongo AC | 11 | 6 | 0 | 5 | 34:33 | 12 |
7. | Don Giovanni | 11 | 6 | 0 | 5 | 50:59 | 12 |
8. | Bakera | 11 | 5 | 1 | 5 | 43:53 | 11 |
9. | Hoblina Jižák FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 42:54 | 10 |
10. | Vokra VV | 11 | 4 | 1 | 6 | 42:40 | 9 |
11. | Ujde to 1980 SK | 11 | 2 | 1 | 8 | 39:58 | 5 |
12. | Vojenské lesy | 11 | 0 | 1 | 10 | 16:66 | 1 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Út 1.9.15 | 18:00, 19:15, 20:30 | MALES | Břewnow boys KMK |
St 2.9.15 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | Domácí potřeby A |
St 2.9.15 | 19:30, 20:45 | MIKU1 | Bakera |
Út 8.9.15 | 18:15, 19:30, 20:45 | LITVI | Don Giovanni |
St 9.9.15 | 17:30, 18:45, 20:00 | ARIT | Ekonom WT |
St 9.9.15 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER2 | Dvorce SK MPI |
St 16.9.15 | 17:30, 18:45, 20:00 | ARIT | Ekonom WT |
Ne 20.9.15 | 16:15, 17:30 | P3 | Ujde to 1980 SK |
Út 22.9.15 | 19:00, 20:15 | P2 | BongoBongo AC |
St 23.9.15 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Samson Bonella A |
Pá 25.9.15 | 19:30, 20:45 | HOSTI | Hoblina Jižák FC |
Út 29.9.15 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER1 | Vokra VV |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Matěj Pikous | Domácí potřeby A | 20 |
2. | Jan Augustin | Samson Bonella A | 19 |
3. | Karel Kahovec | Břewnow boys KMK | 19 |
4. | Martin Janouš | BongoBongo AC | 16 |
5. | Jiří Samek | Samson Bonella A | 15 |
6. | Jiří Kuděj | Rum Zahořany HT | 15 |
7. | Lukáš Dratva | Torpedo Ohrobec SKA | 13 |
8. | Ondřej Míča | Models FC | 12 |
9. | Petr Moučka | Ujde to 1980 SK | 12 |
10. | Tomáš Kadlec | Líheň talentů 2015 | 11 |
11. | Vojtěch Kmoch | Celý Chodov tančí | 11 |
12. | Petr Janda | Líheň talentů 2015 | 11 |
13. | Filip Procházka | A.Č.A.B. FC | 10 |
14. | Václav Kural | Samson Bonella A | 10 |
15. | Jan Malypetr | Ujde to 1980 SK | 10 |
16. | Lukáš Urban | Domácí potřeby A | 9 |
17. | Tomáš Lisko | Dvorce SK MPI | 9 |
18. | Ladislav Kovács | Vokra VV | 9 |
19. | Stanislav Peterka | Dvorce SK MPI | 9 |
20. | Pavel Vávra | Břewnow boys KMK | 9 |