Čt 29.10.15 18:15 MIKU3 ZAK Praha Viktor 1.FC   (HL8D)
Čt 29.10.15 19:30 MIKU3 VŠSK MFF UK B Spořilov Represent   (HL6E)
Čt 29.10.15 20:45 MIKU3 Hulla hulla FC K.K.K.   (HL7G)

18. 11. 15 18:15 MIKU2 Oblouci 81 AFC SUP Flamengo FC SUP 9. 1:4 (0:3)
Díky střelecké formě svého kapitána Foubíka berou hosté zaslouženě oba body.
Evžen Krajina – Pavel Bechyně, Pavel Jesenský, Petr Kruml, Pavel Prokop, Jiří Svoboda, Petr Venhauer vs Jaroslav Kostříž – Jan Ander, Václav Chrbolka , Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Zdeněk Kocan, Luděk Piskora, Jaroslav Vodolán
49. Petr Kruml 1., 19., 29. Zdeněk Foubík
56. Václav Chrbolka
11. 11. 15 18:00 STER3 Enzian Oblouci 81 AFC SUP 8. 1:10 (0:5)
Jednoznačné utkání, ve kterém kraloval hráč Venhauer, který sám rozhodl o vítězství hostujícího týmu. Klail
Enzian Oblouci 81 AFC SUP
Vladimír Zeman – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Petr Fohl, Lubor Hobza, Petr Kalenda, Alexandr Popescu, Michal Smrž vs Evžen Krajina – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Pavel Janeba, Pavel Jesenský, Josef Kindl, Petr Kruml, Pavel Prokop, Jiří Svoboda, Petr Venhauer, Rudolf Zuman
57. Vladimír Zeman 1., 6., 13., 16., 27., 42., 49. Petr Venhauer
41., 48. Pavel Prokop
53. Petr Kruml
4. 11. 15 18:15 MIKU3 Oblouci 81 AFC SUP Cormoran FC SUP 7. 2:1 (1:0)
Krásné utkání, plné šancí. Těsná, ale zasloužená výhra domácích. Július Šaróka, Oldřich Štecha
Oblouci 81 AFC SUP Cormoran FC SUP
Evžen Krajina – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Pavel Janeba, Pavel Jesenský, Petr Kruml, Pavel Prokop, Jiří Svoboda, Petr Venhauer, Rudolf Zuman vs Viktor Kellerstein – Roman Heinz, Vladimír Jirák, Vladislav Kašpar, Josef Kurka, Daniel Los
5. Pavel Prokop
33. Petr Venhauer
56. Josef Kurka
19. 10. 15 18:30 HRAB3 Apostrophe´FZ Oblouci 81 AFC SUP 6. 2:2 (2:2)
Nepozornost hostujícího týmu v závěru prvního poločasu je stála bod, jelikož tahali za delší provaz. V druhé půli už se hra vyrovnala. Jeník, Dreksler V.
Apostrophe´FZ Oblouci 81 AFC SUP
Martin Blažka – Jiří Bursík, Jiří Holba, Jiří Jedlička, Jiří Jindra, Karel Mrskoč, Robert Samek, Martin Vobecký vs Evžen Krajina – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Pavel Janeba, Pavel Jesenský, Josef Kindl, Petr Kruml, Pavel Prokop, Jiří Svoboda, Petr Venhauer, Rudolf Zuman
20. Jiří Bursík
30. OG
1. Pavel Bechyně
19. Jiří Svoboda
14. 10. 15 18:00 STER3 Oblouci 81 AFC SUP Traktor Humus SUP A 5. 4:2 (1:2)
Pěkný zápas ve stylu fair-play. Hofman A., Hofman M.
Oblouci 81 AFC SUP Traktor Humus SUP A
Evžen Krajina – Pavel Bechyně, Pavel Janeba, Pavel Jesenský, Josef Kindl, Petr Kruml, Pavel Prokop, Jiří Svoboda, Petr Venhauer, Rudolf Zuman vs Richard Dědeček – Vasil Bobalik, Tomáš Bouška, Petr Dvořák, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Miroslav Konečný, Petr Lahovský, Václav Meisner, Petr Mládek, Petr Novák, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý, Robert Varyš, Roman Vavro
13., 50. Petr Venhauer
38. Pavel Prokop
59. Pavel Jesenský
19. Václav Meisner
27. Robert Varyš
5. 10. 15 18:30 HRAB2 Suprtechno Oblouci 81 AFC SUP 4. 2:6 (0:3)
Ve vyrovnaném utkání zvítězili fotbalovější hosté. Utkání rozhodl hráč číslo 10 Venhauer, který stihl čistý hatrick v prvním poločase. Jan Blažek
Suprtechno Oblouci 81 AFC SUP
Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Pavel Šipoš, Miroslav Soucha, Pavel Vykoukal vs Evžen Krajina – Pavel Bechyně, Pavel Janeba, Josef Kindl, Petr Kruml, Pavel Prokop, Petr Venhauer, Rudolf Zuman
37., 44. Miroslav Soucha 7., 12., 30., 35., 60. Petr Venhauer
56. Pavel Prokop
23. 9. 15 18:00 STER2 Oblouci 81 AFC SUP Slepí koně SUP 3. 9:0 (1:0)
Od 3. minuty rozhodnuté utkání, hostům navíc v závěru došly síly. Michal Drga
Oblouci 81 AFC SUP Slepí koně SUP
Evžen Krajina – Pavel Bechyně, Pavel Janeba, Pavel Jesenský, Petr Kruml, Pavel Prokop, Jiří Svoboda, Petr Venhauer, Rudolf Zuman vs Martin Morozovič – Václav Berkovec, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Petr Gutvirt, Petr Kolář, Jan Řehák, Jaroslav Renda, Petr Vondrášek
3. Petr Kruml
40., 50., 54., 56., 59. Pavel Prokop
44., 48., 51. Petr Venhauer
7. 9. 15 17:00 DEKAN Tyran Saens FC SUP Oblouci 81 AFC SUP 2. 1:7 (0:3)
Zasloužená výhra Oblouků, kteří hráli krásný technický fotbal a svou snahu korunovali góly. Velmi pěkný výkon podal brankář SAENS. Čestmír Pavlásek, Jaroslav Budín
Tyran Saens FC SUP Oblouci 81 AFC SUP
Vratislav Feigel – Karel Limburský, Ivan Moravec, Jiří Mrázek, Marek Palán, Marek Prosický, Michal Šůcha, Vratislav Ulman vs Josef Kindl – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Pavel Janeba, Pavel Jesenský, Petr Kruml, Pavel Prokop, Jiří Svoboda, Petr Venhauer, Rudolf Zuman
60. OG 3. Pavel Dražďák
25., 35., 44. Petr Kruml
27. OG
47. Pavel Prokop
51. Pavel Janeba
2. 9. 15 18:15 MIKU4 Houbaři Oblouci 81 AFC SUP 1. 3:9 (2:3)
Houbaři zlobili celou první půli, kdy nejdříve vedli a později vyrovnávali na 2:2. Přesto odcházeli o 1 gól horší. Druhá půle již byla jasnou záležitostí Oblouků, jež si zastříleli a upravili až na 2:8. Poté se opět do hry vrátili Houbaři a snížili. Závěrečné slovo a upravení skóre na 3:9 si vzal hatrickem Prokop.
Houbaři Oblouci 81 AFC SUP
Pavel Podskalský – Josef Čáslavský, Roman Hlinák, Jiří Kotjužanský, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp, Jiří Stádník, Miroslav Stoklasa vs Evžen Krajina – Pavel Dražďák, Pavel Janeba, Pavel Jesenský, Petr Kruml, Pavel Prokop, Jiří Svoboda, Petr Venhauer, Rudolf Zuman