10. Válcovna plechu VET 10 2 1 7 28:67 5

Ne 12.4.15 17:45 METE1 Mamissero ONBLACK   (HL8O)
Ne 12.4.15 19:00 METE1 Hattrick Prosek FC Banzai   (HL6K)
Čt 21.5.15 19:00 MOTO1 Indiana Team VET K.F.C. FC VET   (VL4E)
Čt 21.5.15 20:15 MOTO1 Endoprotéza Radouč FC A   (SVL2B)
Čt 18.6.15 19:00 P2 Mamba club V Přezletice SG   (VL3C)
Čt 18.6.15 20:15 P2 PAVAPA Motl Fešáci ve vatě   (HL4D)

23. 6. 15 18:15 DEKAN Traktor humus VET B Hvězda VAB F.C. 11. 14:2 (6:0)
Jasná převaha domácích. Hosté hráli ve 4. Hezké a poklidné utkání. Jiří Garai, Miroslav Průžek
Traktor humus VET B Hvězda VAB F.C.
René Provazník – Daniel Dubec, Robert Hajný, Jiří Podaný, Oldřich Pokorný, Jiří Šubrt, Václav Svoboda, Pavel Vejvoda, Michal Žák vs Karel Šimek – Jan Dvořák, Luděk Fencl, Peter Micheľ, Štefan Ševčík, Pavel Svoboda
59. Pavel Svoboda
9. 6. 15 18:15 DEKAN Daltonové VET Traktor humus VET B 10. 2:2 (0:1)
Tým traktoru byl sice fotbalovější, dostal se do dvougolového vedení. Bojovný Kaska však dvěma góly vyrovnal. Přes další snahu obou týmu se skore nezměnilo. Josef Dufek, Petr Buchta
Daltonové VET Traktor humus VET B
Radek Skořepa – Jaroslav Kainek, Pavel Kaska, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Petr Rokyta, Rudolf Šafr, Jindřich Ulver vs René Provazník – Daniel Dubec, Robert Hajný, Jiří Podaný, Jiří Šubrt, Václav Svoboda, Pavel Vejvoda, Michal Žák
34., 42. Pavel Kaska 27. Pavel Vejvoda
33. Jiří Šubrt
2. 6. 15 18:15 DEKAN Traktor humus VET B Bublifuck VET 9. 4:3 (1:2)
Traktor nakonec dotáhl zápas do vítězného konce, přestože většinu utkání prohrával. Tomáš Jakl, Slavomír Voženílek
Traktor humus VET B Bublifuck VET
René Provazník – Daniel Dubec, Robert Hajný, Oldřich Pokorný, Jiří Šubrt, Václav Svoboda, Pavel Vejvoda, Michal Žák vs Petr Šimsa – Roman Bučány, Jaroslav Chmela, Tomáš Majdl, Petr Mareš, Pavel Řápek, Petr Socha, Pavel Souček
23., 51. Václav Svoboda
49. Jiří Šubrt
59. Pavel Vejvoda
6., 44. Petr Socha
25. Pavel Souček
26. 5. 15 18:15 DEKAN Balabuška Old TJ Traktor humus VET B 8. 3:4 (1:2)
Bojovné utkání.
Balabuška Old TJ Traktor humus VET B
Miloš Spurný – Karel Bouček, František Čížek, Martin Hladík, Libor Hrnčíř, Jan Janata, Miroslav Kocanda, Richard Lottring, Zdeněk Šimon, Otakar Vágner vs René Provazník – Daniel Dubec, Robert Hajný, Jiří Podaný, Jiří Šubrt, Václav Svoboda, Pavel Vejvoda, Michal Žák
25. Karel Bouček
47. Zdeněk Šimon
50. Jan Janata
19., 25. Václav Svoboda
42. Jiří Šubrt
45. Daniel Dubec
19. 5. 15 18:15 DEKAN Traktor humus VET B VSK MFF UK Praha VET A 7. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, hrané fair play rozhodl pár minut před koncem Hajný. Čapla, Kacovský
Traktor humus VET B VSK MFF UK Praha VET A
Jiří Znamenáček – Daniel Dubec, Robert Hajný, Oldřich Pokorný, Václav Svoboda, Pavel Vejvoda, Michal Žák vs Oleksandr Chimič – Pavel Borský, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, David Nečas, Zdeněk Rašovský, Miroslav Srp, Zdeněk Štarman
14. Pavel Vejvoda
54. Robert Hajný
16. Pavel Borský
12. 5. 15 18:15 DEKAN Válcovna plechu VET Traktor humus VET B 6. 1:8 (1:3)
Slušně hraný zápas z obou stran. Jasnou převahu v poli vyjádřili hráči Traktoru i střelecky. Brhel, Linhart
Válcovna plechu VET Traktor humus VET B
Vít Houška – Manuel Gonzalez, Ludvík Hájek, Roman Havel, František Kříž, Santiago Lasso Alvear, Martin Pišan, Radovan Skoumal, Petr Syrůček vs Jiří ZnamenáčekDaniel Dubec, Robert Hajný, Jiří Šubrt, Václav Svoboda, Pavel Vejvoda, Michal Žák
18. Roman Havel 15., 57. Václav Svoboda
24. Michal Žák
26., 51. Pavel Vejvoda
32. Robert Hajný
33., 37. Daniel Dubec
28. 4. 15 18:15 DEKAN Traktor humus VET B Turman VET 5. 6:0 (4:0)
Utkání bylo rozhodnuto v prvním poločase, když se hostujícímu týmu zranil hráč a tak hráli v podstatě ve 4. Domácí toho využili a vstřelili 4 branky do poločasu. Náskok pak udrželi a zvítězili. Jiří Kurek, Tibor Jonáš
Traktor humus VET B Turman VET
René Provazník – Daniel Dubec, Robert Hajný, Jiří Podaný, Oldřich Pokorný, Jiří Šubrt, Václav Svoboda, Pavel Vejvoda, Michal Žák vs Stanislav Jindra – Petr Barnat, Roman Meixner, Martin Micka, Martin Procházka, Martin Tůma
15., 26. Václav Svoboda
17. Jiří Šubrt
27., 40. Robert Hajný
50. Pavel Vejvoda
14. 4. 15 19:15 SCBEC Studenti Praha FC VET Traktor humus VET B 3. 1:6 (0:5)
Jednoznačná záležitost v podání hostujícího týmu, domácí dostali zaslouženou lekci.
Studenti Praha FC VET Traktor humus VET B
Petr Votruba – Radek Janouš, Milan Maskaluk, Tomáš Vavřina, Petr Vejvoda, Jan Vokůrka, Tomáš Vokůrka vs René Provazník – Daniel Dubec, Robert Hajný, Jiří Podaný, Milan Průša, Jiří Šubrt, Václav Svoboda, Michal Žák
51. Jan Vokůrka 14. Daniel Dubec
21., 22., 29. Michal Žák
25., 39. Milan Průša
7. 4. 15 18:15 DEKAN Traktor humus VET B Starci na chmelu B 2. 5:3 (3:1)
Domácí byli v prvním poločase jasně lepším týmem, ale hostům se podařilo snížit na rozdíl jedné branky. Zasloužená výhra domácích.
Traktor humus VET B Starci na chmelu B
René Provazník – Daniel Dubec, Robert Hajný, Jiří Podaný, Milan Průša, Jiří Šubrt, Václav Svoboda, Pavel Vejvoda, Michal Žák vs Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Jan Hobík, Zdeněk Hobík, Petr Jambor, Marian Křivan, Lukáš Lebr, David Václavek, Ivo Válal, Jiří Zetek
19., 23. Milan Průša
25., 44. Pavel Vejvoda
52. Václav Svoboda
27. Ladislav Brázda
42., 50. David Václavek
31. 3. 15 17:00 DEKAN Paradentol 1990 Traktor humus VET B 1. 2:1 (1:1)
Utkání chudé na góly i zajímavé momenty před oběma brankami. Utkání by spíše slušela konečná remíza. Pavel Frühauf, Cyril Mrva
Paradentol 1990 Traktor humus VET B
Tomáš Zdeněk – Stanislav Hejhal, Petr Herman, Martin Hrbáček, Jiří Jíša, Jiří Krejčík, Martin Lepšík, Josef Petrásek, Robert Stehlík vs René Provazník – Daniel Dubec, Robert Hajný, Oldřich Pokorný, Milan Průša, Jiří Šubrt, Pavel Vejvoda, Michal Žák