11. Premiéra TV - Nowatron 11 2 0 9 20:68 4

Pá 2.10.15 17:45 ZABEH PFC Kodymka SUP B Tučňáci SUP B   (SVL2A)
Pá 2.10.15 19:00 ZABEH TJ Bohemia Chips 1980 Ňiňos F.C.   (HL8K)
St 7.10.15 18:15 HOSTI Inter Bubeneč Bába FC   (HL5D)
St 7.10.15 19:30 HOSTI Queens Park Club Klokan Perón club A   (HL2A)
St 7.10.15 20:45 HOSTI The Penguins 6:5 B Scarface AC   (HL2B)

30. 11. 15 19:30 MIKU3 Úderka Žižkov Tyran Saens 1.FC VET A 11. 2:2 (1:0)
Dynamické utkání se šancemi na obou stranách a výbornými výkony gólmanů. Úderka v předposlední minutě dokázala vybojovat remízu. Róbert Kicko, Marián Višňa
Úderka Žižkov Tyran Saens 1.FC VET A
Miroslav Václavík – Pavel Fligl, Tomáš Hartig, David Kopec, Petr Mácha, Tomáš Panýrek, Josef Skopal, Pavel Stoklasa, Václav Teller, Martin Vopat vs Jan Pokorný – Sergey Greshnyakov, Štěpán Holý, Miloslav Jonáš, Miloš Krch, Robert Lamáček, David Nosek, František Sejrek, Jiří Sýkora, Miroslav Weiner
14., 59. Martin Vopat 39. Miloš Krch
45. Robert Lamáček
16. 11. 15 19:30 MIKU1 Tyran Saens 1.FC VET A Premiéra TV - Nowatron 10. 6:4 (4:2)
Krásné bojovné utkání, oba týmy o sobě věděli. Lahodné utkání, domácí měli více štěstí v koncovce. Košťál, Hetmánková
Tyran Saens 1.FC VET A Premiéra TV - Nowatron
Miloš Krch – Sergey Greshnyakov, Jaroslav Halama, Miloslav Jonáš, Robert Lamáček, David Nosek, Jiří Sýkora, Jaroslav Topol, Miroslav Weiner vs Zdeněk Turyna – Peter Demjanovič, Lubor Klouda, Jaromír Koubík, Jiří Kratochvíl, Martin Richter, David Rozvald
43., 45. Jiří Kratochvíl
9. 11. 15 19:30 MIKU4 Defect Tyran Saens 1.FC VET A 9. 7:0 (4:0)
Do 23. minuty drželi Saens nerozhodný stav, aby nakonec do půle čtyřikrát inkasovali. Druhý poločas už Defect kontroloval hru a přidával další góly a tím směřoval k titulu mistra veteránské ligy. Husák
Defect Tyran Saens 1.FC VET A
Alexander Károlyi – Karel Hynek, Karel Kocian, Zbyněk Mareš, Otakar Mestek, Tomáš Neumann, Richard Peer, Martin Pleštil, Milan Škába, Václav Socher, Jan Toman vs Jan Pokorný – Sergey Greshnyakov, Štěpán Holý, Miloš Krch, Robert Lamáček, David Nosek, Jaroslav Topol, Miroslav Weiner
23. Milan Škába
24., 28., 30., 46. Václav Socher
51. Karel Kocian
60. Jan Toman
26. 10. 15 19:30 MIKU1 Tyran Saens 1.FC VET A Klokan club Perón V 8. 2:6 (0:4)
Zvítězilo mužstvo lepší po všech stránkách.
Tyran Saens 1.FC VET A Klokan club Perón V
Jan Pokorný – Sergey Greshnyakov, Štěpán Holý, Miloslav Jonáš, Miloš Krch, Robert Lamáček, David Nosek, Miroslav Weiner, Jakub Zeman vs Petr Voženílek – Stanislav Bejda, Jaroslav Černý, Zdeněk Kuneš, Martin Lafek, Roman Veselý, Petr Víšek
37. Petr Voženílek
19. 10. 15 19:30 MIKU4 Kliďas SFC Tyran Saens 1.FC VET A 7. 1:2 (1:1)
Oslabený tým hostů urval vítězství ve svůj prospěch proměněným penaltovým kopem v druhé půli zápasu. Plucar
Kliďas SFC Tyran Saens 1.FC VET A
Bohuslav Křeček – Petr Bárta, Hynek Heisig, Michal Heisig, Martin Pecha, Petr Pek, Jaroslav Špaček, Pavel Zima vs Jan Pokorný – Štěpán Holý, Miloslav Jonáš, Miloš Krch, Robert Lamáček, David Nosek, Miroslav Weiner
17. Michal Heisig 19., 46. Miloš Krch
5. 10. 15 19:30 MIKU3 Tyran Saens 1.FC VET A DP Xaverov 6. 10:3 (6:1)
Mohlo se jednat o vyrovnané utkání, pokud by se hosté sešli od začátku v plném počtu. S výsledkem 6:1 už Xaverov nemohl nic udělat. Dmitriy Kedyarov, Jan Falc
Tyran Saens 1.FC VET A DP Xaverov
Jan Pokorný – Sergey Greshnyakov, Štěpán Holý, Miloslav Jonáš, Miloš Krch, Robert Lamáček, David Nosek, Jiří Sýkora, Jaroslav Topol, Miroslav Weiner vs Robert Baran – Michal Brabec, Roman Havránek, Petr Homola, Miroslav Malušek, Leoš Novák, Jan Paroulek, Pavel Studený
58. Petr Homola
29. 9. 15 18:15 MIKU4 Tyran Saens 1.FC VET A Rokoska VET B 5. 0:9 (0:5)
Velmi slušné a fotbalově pěkné utkání. Hosté byli jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli vysokým rozdílem ve skóre. Benjamín Peterka, Eugen Klíma
Tyran Saens 1.FC VET A Rokoska VET B
Jan Pokorný – Sergey Greshnyakov, Miloslav Jonáš, Daniel Korda, Miloš Krch, Robert Lamáček, David Nosek, Aleš Štorc, Jiří Sýkora, Jaroslav Topol, Miroslav Weiner, Jakub Zeman vs Tomáš KučeraMartin Beránek, Jindřich Dobřanský st., Leoš Grmela, Vít Krutilek, Tomáš Michal, Aleš Strach, Lubomír Velčovský, Tomáš Volný
18., 30. Tomáš Michal
19. Jindřich Dobřanský st.
20., 60. Tomáš Volný
21. Vít Krutilek
51. OG
56., 57. Martin Beránek
22. 9. 15 19:30 LITVI Damned CF Tyran Saens 1.FC VET A 4. 2:2 (0:0)
Vyrovnané utkání, kde v první půli měli převahu domácí. V druhé půli hosté vyrovnali a utkání se dohrálo ve vysokém tempu avšak bez dalších branek. Josef Řezníček, Tomáš Vojíř
Damned CF Tyran Saens 1.FC VET A
Pavel Horáček – Ladislav Kurucz, Miloslav Mahdík, Pavel Stejskal, Martin Suchý, Jaroslav Valtr, Martin Vlasák, Radek Zlatník, Petr Zouza vs Jan Pokorný – Sergey Greshnyakov, Miloslav Jonáš, Daniel Korda, Miloš Krch, František Sejrek, Jiří Sýkora, Jaroslav Topol, Miroslav Weiner, Jakub Zeman
36. Martin Vlasák
38. Ladislav Kurucz
40. Jakub Zeman
48. Miloš Krch
14. 9. 15 19:30 MIKU3 Tyran Saens 1.FC VET A Bakera VET 3. 6:0 (3:0)
Jednoznačné vítězství Seans, který góly rozdali rovnoměrně do obou poločasů. Bakera trefila 2x tyč. Husák, Bulíř
Tyran Saens 1.FC VET A Bakera VET
Jan Pokorný – Sergey Greshnyakov, Štěpán Holý, Miloslav Jonáš, Daniel Korda, Miloš Krch, Jaroslav Topol, Miroslav Weiner, Jakub Zeman vs Václav Kohout – Filip Burda, Petr Dům, Miroslav Fritz, Roman Petrák, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš, Martin Ullík
4., 18. Štěpán Holý
16. Jaroslav Topol
51., 57. Jakub Zeman
55. Miloš Krch
7. 9. 15 19:30 MIKU4 Traktor humus VET A Tyran Saens 1.FC VET A 2. 0:2 (0:0)
Velmi dobrý zápas, kde vítězové výborně bránili. Traktor dobře kombinoval a více držel balón, ale na výborně organizovaného soupeře to nestačilo. Adam Kučera, Novotný