St 23.9.15 18:15 zzNOVOB Atletico Dělo SFC A 1.W.C.   (HL6E)
St 23.9.15 19:30 zzNOVOB 64! FC Kobylisy A Unreal Students FC   (HL5E)
St 23.9.15 20:45 zzNOVOB Eden 1999 Kříženeček   (HL5E)
St 2.12.15 18:15 LITVI The Hamptons Demínka B   (HL8F)
St 2.12.15 19:30 LITVI Masters V Bajern Měšičáci   (VL4C)
St 2.12.15 20:45 LITVI Prokaryota FZ Arctica Islandica   (HL7F)

30. 11. 15 19:30 CESMI Vojenské lesy VET Dřevosprint SC 11. 8:1 (5:1)
Hosté se snažili čelit velké přesile domácích, ale ke konci utkání už neměli dost sil. Martin Sýkora, Petr Popelka
Vojenské lesy VET Dřevosprint SC
Miloš Krátký – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Petr Buchta, Ladislav Čejka, Jiří Dohnal, Viktor Dolista, Filip Dort, Karel Hubička, Petr Jeníček, Martin Mašita, Daniel Pašek, Jaromír Šmerda vs Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Tomáš Hábl, Stanislav Lavers, Zdeněk Šlemenda, Luboš Souček, Jaromír Tomaides
8., 20., 45. Viktor Dolista
15., 24. Petr Bartejs
23. Roman Bäumel
33., 48. Martin Mašita
11. Stanislav Lavers
16. 11. 15 18:15 MIKU3 Dřevosprint SC PH Servis 10. 1:2 (0:2)
Hosté byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Domácím se podařilo pouze snížit brankou v poslední minutě.
Dřevosprint SC PH Servis
Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Luboš Souček, Jaromír Tomaides vs Roman Soukup – Zdeněk Bárta, Tomáš Bartecký, Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jakub Maláček, Jiří Maláček, Josef Pokorný, Jindřich Štencl
60. Pavel Bokůvka 2. Jakub Maláček
20. Milan Macela
9. 11. 15 20:15 MOTO1 Mamba club V Dřevosprint SC 9. 0:6 k.
Domácí se ze zápasu omluvili.
2. 11. 15 20:30 ZAK Dřevosprint SC Javorák 8. 5:3 (2:0)
Dřevosprint SC Javorák
Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Tomáš Hábl, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Luboš Souček, Jaromír Tomaides vs Zdeněk Krejčí – Jan Eibl, Lukáš Krupička, Pavel Kurz, Martin Lančarič, Miloslav Maxa, Michael Rozbora, Marek Urx
3., 33. Jaromír Tomaides
6. Jindřich Marhoul
31. Tomáš Hábl
55. Luboš Souček
39., 42., 47. Marek Urx
19. 10. 15 20:15 MOTO1 Trenhos VET Dřevosprint SC 7. 2:6 (0:5)
Hosté dominovali utkání po celou hrací dobu a zaslouženě vyhráli. Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov
Trenhos VET Dřevosprint SC
Tomáš Kůstka – Milan Čermák, Jaroslav Dvořáček, Karel Holeček, Tomáš Noll, Václav Novák, Martin Šída vs Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Tomáš Hábl, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Zdeněk Šlemenda, Luboš Souček, Jaromír Tomaides
54. Milan Čermák
55. Václav Novák
9., 24., 31. Jaromír Tomaides
14. Tomáš Hábl
15. Jindřich Marhoul
22. Zdeněk Šlemenda
14. 10. 15 20:15 STOD Dřevosprint SC Ekonom WT VET 6. 3:2 (1:1)
Bojovné utkání, ve kterém poslední minutu druhého poločasu rozhodli ve svůj prospěch Dřevosprint.
Dřevosprint SC Ekonom WT VET
Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Tomáš Hábl, Stanislav Lavers, Pavol Matejčík, Luboš Souček, Jaromír Tomaides vs Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Tomáš Kubr, Ladislav Prošek, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina
12., 56. Luboš Souček
55. Pavel Bokůvka
26. Tomáš Kubr
43. Tomáš Zvěřina
30. 9. 15 20:15 STOD Dřevosprint SC VV Vokra VV 5. 6:0 k.
21. 9. 15 20:15 MOTO1 Blesk VK VET A Dřevosprint SC 4. 1:4 (1:2)
Bez střídání hrající Dřevosprint byl po celé utkání lepším týmem, v závěru při zoufalém náporu Blesku nevyužil brejků, ze kterých nastřelil 2 tyče prázdné brány. Slušně vedené utkání bez problémů. Hujer, Dubec
Blesk VK VET A Dřevosprint SC
Jan Kraus – Petr Burian, Jan Dřevíkovský, Daniel Dvořák, František Fencl, Radim Kostka, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný vs Pavel Bokůvka – Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Čestmír Novotný, Luboš Souček, Jaromír Tomaides
17. František Fencl 1. Jaromír Tomaides
18. Pavel Bokůvka
41., 47. Jindřich Marhoul
16. 9. 15 20:15 STOD Dřevosprint SC Anton aus Tirol 3. 6:2 (6:1)
Dřevosprin vlétl na soupeře a v 9. minutě vedl 4:0, do poločasu pak navýšil až na 6:1, nakonec 2. poločas po vyrovnanějším průběhu prohrál. Velmi pěkné utkání. Michal Žák
Dřevosprint SC Anton aus Tirol
Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Luboš Souček, Jaromír Tomaides vs Martin Kaiser – Petr Burget, Milan Husák, Karel Janďourek, Jiří Kopecký, Josef Med, Petr Tůma
3. Jaromír Tomaides
7., 8., 9. Pavel Bokůvka
21. Luboš Souček
25. Jindřich Marhoul
29., 36. Karel Janďourek
9. 9. 15 20:15 STOD Prapražačka A Dřevosprint SC 2. 2:2 (0:2)
Po poločase se zdálo, že hosté zápas dovedou k poklidným dvěma bodům, ale domácí byli nakonec proti. Paleček, Petr
Prapražačka A Dřevosprint SC
Petr KubínRadovan Dostál, Jiří Garai, Pavel Jirák, Vladimír Mrázek, Petr Novák, Pavel Staněk, Branislav Večerek, Zbyněk Zahrádka vs Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Tomáš Hábl, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Zdeněk Šlemenda, Luboš Souček, Jaromír Tomaides
45., 49. Radovan Dostál 20. Zdeněk Šlemenda
25. Pavel Bokůvka
2. 9. 15 20:15 STOD Dřevosprint SC Folprecht 1.FC VET 1. 7:0 (3:0)
Hosté jen ve čtyřech v poli, takže očekávaný výsledek. Jakub Maršoun, Michal Šaněk