Po 11.4.16 18:15 BECH Křídla Ďáblic VET A Torzoo VET   (VL4A)
Po 11.4.16 19:30 BECH Malostranský SK Premiéra TV - Nowatron   (VL2A)
Po 11.4.16 20:45 BECH DHL Brohemians Admira 97   (HL7B)
Po 2.5.16 18:30 HRAB1 Senioři Praha A PSG   (HL8A)
Po 2.5.16 19:45 HRAB1 PFC Kodymka B TBC Lachtan B   (HL7B)

15. 6. 16 19:30 BECH Torpedo Cannabis Eden 1999 11. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, kterému by spíše slušela remíza, rozhodl nejlepší hráč Pšenica deset minut před koncem. Martin Ullmann, Jiří Šmat
Torpedo Cannabis Eden 1999
Marián Višňa – Maroš Anderko, Jozef Aštary, Vojtěch Chlan, Matúš Čupa, Tomáš Krejčí, Marek Ulrich vs David Mach – Zdeněk Kašpárek, Petr Materna, Martin Mužák, Ladislav Němec, Vít Nevřela, David Pšenica
50. David Pšenica
1. 6. 16 20:45 MIKU3 AC SK FC Torpedo Cannabis 10. 5:2 (3:2)
Velmi pěkné utkání hrané slušně s dvěma individualitami na každé straně. Zasloužená výhra domácích. Zdeněk Holakovský, Josef Viktorin
AC SK FC Torpedo Cannabis
Jan Doležal – Filip Holakovský, Jan Kosík, Jan Kutman, Jakub Kvizda, Tomáš Linhart, Michael Mácha, Štěpán Malý, Petr Morávek, Martin Rymon vs Marián Višňa – Maroš Anderko, Jozef Aštary, Michal Baranek, Vojtěch Chlan, Matúš Čupa, Jaroslav Falat, Marek Ulrich
2., 9., 31. Michael Mácha
19., 50. Jan Kutman
28., 29. Michal Baranek
25. 5. 16 20:45 MIKU4 Torpedo Cannabis Typos FC 9. 1:3 (0:3)
Typos začal velkým tlakem a převahou, kterou vyjádřil tříbrankovým vedením. Ve druhém poločase přestal nepochopitelně hrát a málem se mu to stalo osudným.
Torpedo Cannabis Typos FC
Marián Višňa – Maroš Anderko, Jozef Aštary, Michal Bošela, Matúš Čupa, Jaroslav Falat, Tomáš Krejčí, Ján Labant, Marek Ulrich vs Radim Pařík – Zdeněk Adámek, Jan Hlinák, Vojtěch Hlinák, Tomáš Indrák, Tomáš Kratochvíl, Vladimír Křížek, Karel Raus, Lukáš Rejka, Jakub Vokurka
45. Michal Bošela 12., 28. Vojtěch Hlinák
19. Lukáš Rejka
18. 5. 16 20:15 P3 Unreal Students FC Torpedo Cannabis 8. 1:3 (0:0)
V poli vyrovnaný technický fotbal, rozhodla lepší koncovka a střelecký um hráče Baranka. Lubomír Štorek
Unreal Students FC Torpedo Cannabis
Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Jaroslav Hoch, Tom Kadeřábek, Lukáš Kordule, Milan Maleňák, Karel Nejman, David Veselý vs Marián Višňa – Jozef Aštary, Michal Baranek, Michal Bošela, Matúš Čupa, Jaroslav Falat, Tomáš Krejčí, Ján Labant, Marek Ulrich
36. David Veselý 32., 33., 37. Michal Baranek 58. Michal Baranek
11. 5. 16 20:15 P1 Strašnická šlechta Torpedo Cannabis 7. 2:5 (0:3)
Hosté po půli vedli o tři branky a krátce po změně stran přidali další dvě. Domácí v závěru zabojovali a dvěma góly korigovali nepříznivý stav. Čapla
Strašnická šlechta Torpedo Cannabis
Karel Švec – Tomáš Havlín, Martin Janeček, Lukáš Kabeš, Martin Kolkop, Martin Müller, Martin Šindler, Petr Sýkorovský, Jan Zachar vs Marián Višňa – Maroš Anderko, Jozef Aštary, Michal Baranek, Michal Bošela, Vojtěch Chlan, Matúš Čupa, Marek Ulrich
48. Martin Janeček
53. Martin Kolkop
12. Marek Ulrich
24., 27. Michal Baranek
34. Matúš Čupa
36. Vojtěch Chlan
4. 5. 16 18:15 MIKU3 Torpedo Cannabis Reage boys 6. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili. Vladimír Nedvídek, Radek Palkoska
Torpedo Cannabis Reage boys
Marián Višňa – Maroš Anderko, Jozef Aštary, Michal Baranek, Jaroslav Falat, Róbert Kicko vs
20. 4. 16 20:45 DEKAN R.I.P. A Torpedo Cannabis 5. 3:2 (1:2)
Vyrovnané utkání hrané ve vysokém tempu, které přineslo mnoho pohledných akcí, vyhráli šťastnější R.I.P. Melíšek
R.I.P. A Torpedo Cannabis
Jan Linhart – Ondřej Bílek, Martin Hoidar, Jakub Honka, František Krejča, Petr Nosálek, František Ulrich vs Marián Višňa – Maroš Anderko, Jozef Aštary, Michal Bošela, Vojtěch Chlan, Jaroslav Falat, Róbert Kicko, Ján Labant, Ivan Seleštiansky, Marek Ulrich
27., 50. Jakub Honka
31. Petr Nosálek
7. Ivan Seleštiansky
10. Marek Ulrich
54. Jaroslav Falat
13. 4. 16 19:45 HRAB3 Torpedo Cannabis Polární záře 4. 5:1 (3:1)
Torpedo bylo živější a rychlejší. Občas Záře zabrala a pozlobila, ale v koncovce nebyla tak produktivní. Janča
Torpedo Cannabis Polární záře
Marián Višňa – Maroš Anderko, Jozef Aštary, Michal Baranek, Michal Bošela, Jaroslav Falat, Tomáš Krejčí, Ivan Seleštiansky, Marek Ulrich vs Max Hofman – Robert Čížek, David Lojek, Jakub Lojek, Marek Novotný, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek, Marek Vávra
8., 32. Michal Baranek
10. Jaroslav Falat
15. Jozef Aštary
38. Michal Bošela
23. Vítězslav Rákosník 37. Vítězslav Rákosník
6. 4. 16 20:15 ZABEH Pneuservis-Bartoušek Torpedo Cannabis 3. 2:4 (1:1)
Souboj dvou takticky i technicky vyspělých mužstev. Rozhodla lepší koncovka hostů. Zdeněk Stratil, Tomáš Nováček
Pneuservis-Bartoušek Torpedo Cannabis
Sergey Greshnyakov – Tomáš Bareš, Vladimír Grešnjakov, Jakub Jindra, Jiří Pavlištík, Jiří Petr, Libor Řebíček, Alexandr Šmejkal, Ondrej Spišiak vs Marián Višňa – Maroš Anderko, Jozef Aštary, Michal Baranek, Michal Bošela, Jaroslav Falat, Tomáš Krejčí, Ján Labant, Marek Ulrich
2., 46. Jakub Jindra 13 Sergey Greshnyakov 16., 32. Michal Baranek
43. OG
55. Tomáš Krejčí
30. 3. 16 19:00 P2 Torpedo Cannabis Spirit bar FC B 2. 3:1 (2:0)
Bojovné utkání se šancemi na obou stranách. Ján Pavlík, David Smorádek
Torpedo Cannabis Spirit bar FC B
Marián Višňa – Maroš Anderko, Jozef Aštary, Michal Bošela, Vojtěch Chlan, Jaroslav Falat, Tomáš Krejčí, Ján Labant vs Jaroslav Randáček – Václav Mojžíš, Artur Pana, Rostislav Šefraný, David Soucha, Tomáš Zahradníček
8. Jozef Aštary
15. Michal Bošela
58. Tomáš Krejčí
32. Artur Pana
22. 3. 16 20:45 MIKU4 1.FP Praha Torpedo Cannabis 1. 1:4 (1:1)
Velmi dobré utkání z obou stran. Ovšem druhý poločas patřil střelecky hlavně Torpédu. Petr Vaněk
1.FP Praha Torpedo Cannabis
Miroslav Korbel – Dinh Hieu Duong, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Petr Konečný, Ondřej Kuděj, Filip Novotný, Martin Roman, Michail Tsvetanov vs Marián Višňa – Maroš Anderko, Jozef Aštary, Michal Baranek, Vojtěch Chlan, Jaroslav Falat, Róbert Kicko, Tomáš Krejčí, Ivan Seleštiansky