Po 11.4.16 18:15 ARIT Ekonom WT VET Tamu Pua 1.FC VET   (VL2A)
Po 11.4.16 19:30 ARIT Ekonom WT Bakera   (HL3A)
Po 11.4.16 20:45 ARIT Libčice FC MVS Vršovice A   (HL2A)
Po 2.5.16 18:15 ARIT Ekonom WT VET Malostranský SK   (VL2A)
Po 2.5.16 19:30 ARIT Ekonom WT Břewnow boys KMK   (HL3A)
Po 2.5.16 20:45 ARIT Tamu Pua 1.FC VET Prapražačka A   (VL2A)

24. 6. 16 19:15 ZAK Absinth GoGo 1.NC 11. 3:4 (1:1)
Nejlepším hráčem utkání byl Jan Douděra, který zastoupil zraněného brankáře. Chytal výborně a ještě dokázal vstřelit důležitý gól. Petr Mládek, Vladimír Rožánek
Absinth GoGo 1.NC
Jan Kopřiva – Ladislav Just, Kristián Malina, Martin Moník, Jan Pilař, Lukáš Vlček, Martin Zeman vs Jiří Brožík – Jan Douděra, Michal Douděra, Michal Drga, Radovan Král, Aleš Krupička, Petr Orlowski, Marek Radotínský, Aleš Zmeškal
5., 33. Lukáš Vlček
45. Jan Pilař
4. Michal Douděra
39. Radovan Král
41. Jan Douděra
48. Petr Orlowski
10. 6. 16 20:30 ZAK GoGo 1.NC Homogen 1.FC B 10. 10:5 (4:2)
GoGo mělo víc ze hry a zaslouženě vyhrálo. Stránský
GoGo 1.NC Homogen 1.FC B
Jiří Brožík – Jan Douděra, Michal Drga, Daniel Kopic, Radovan Král, Aleš Krupička, Petr Orlowski, Marek Radotínský vs Oldřich Hykeš – Radek Hlušička, David Hykeš, Zbyněk Linek, Karel Poborský, Jan Rolenc, Martin Skopka, Tomáš Skopka, Karel Volavka
50. David Hykeš
3. 6. 16 20:30 ZAK GoGo 1.NC Žlutá křídla 9. 3:1 (1:1)
Hosté si za skvělý bojovný výkon zasloužili alespoň bod, ale domácí byli proti a rozhodli ve svůj prospěch.
GoGo 1.NC Žlutá křídla
Jiří Brožík – Jan Douděra, Michal Douděra, Michal Drga, Daniel Kopic, Radovan Král, Aleš Krupička, Petr Orlowski vs Jakub Fajfr – Ondřej Glazar, Pavel Krupička, Marek Mitáš, David Rousek, Jan Vácha, Jean Maurice Wary
16. Aleš Krupička
41., 59. Michal Douděra
15. Marek Mitáš
27. 5. 16 20:30 ZAK Friends Prague GoGo 1.NC 8. 3:1 (1:1)
Ve vyrovnaném utkání rozhodla v závěru pohledná akce Friends. I přes závěrečný nápor GoGo už se nic nezměnilo. Kučera
Friends Prague GoGo 1.NC
Martin Lukeš – Jan Behro, Aleš Kopeček, Otakar Nehasil, Daniel Ungermann, Michal Zajíček, Jan Záruba, Jan Zavadil vs Jiří Brožík – Michal Drga, Aleš Krupička, Petr Orlowski, Marek Radotínský, Aleš Zmeškal
9. OG
50. Michal Zajíček
55. Jan Zavadil
23. Aleš Krupička
20. 5. 16 18:15 HANSP GoGo 1.NC J.R.Club A 5. 6:4 (5:1)
Střelecky disponovaný kapitán domácího týmu už od poločasu rozhodl o osudu utkání, které bylo pohledné a plné pěkných akcí. Domácí zvítězili zaslouženě.
GoGo 1.NC J.R.Club A
Jiří Brožík – Jan Douděra, Michal Douděra, Michal Drga, Radovan Král, Tomáš Majdl, Petr Orlowski, Aleš Zmeškal vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Zdeněk Liška, Aleš Mička, David Mička, Jiří Němeček
1., 3., 10., 15., 52. Petr Orlowski
24. Tomáš Majdl
4., 57. Jiří Němeček
50. David Mička
60. Zdeněk Liška
13. 5. 16 20:30 ZAK GoGo 1.NC Gólostroje FC 7. 3:4 (3:1)
I přes rychlé vedení domácího týmu se dokázali hosté ve 2. poločase zmobilizovat a otočit výsledek ve svůj prospěch.
GoGo 1.NC Gólostroje FC
Jiří Brožík – Jan Douděra, Michal Douděra, Michal Drga, Daniel Kopic, Petr Orlowski, Adam Petrák, Aleš Zmeškal vs Jiří Stuchlík – Tomáš Dvořák, Jan Fiedler, Vojtěch Krobot, Jan Mádr, Miroslav Malý, Tomáš Moudřík, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl
2., 3., 5. Petr Orlowski 13. Miroslav Malý
45. Vojtěch Noha
53. Tomáš Dvořák
56. Tomáš Moudřík
6. 5. 16 19:30 LITVI Bílá pohroma GoGo 1.NC 6. 1:4 (0:1)
Vyrovnané utkání s lepší koncovkou pro GoGo. Rozhodla pasáž mezi 32. a 42. minutou, kdy Gogo zavěsilo tři góly. Pohroma ještě po gólu zkusila obrat, ale nezdařilo se.
Bílá pohroma GoGo 1.NC
Josef Viktora – David Janovský, Petr Olbert, Petr Paleček, Petr Tichý, Jakub Tinta, Václav Zubal vs Jiří Brožík – Jan Douděra, Michal Douděra, Michal Drga, Daniel Kopic, Radovan Král, Petr Orlowski, Marek Radotínský, Aleš Zmeškal
48. Jakub Tinta 22., 32. Jan Douděra
36. Michal Douděra
42. Marek Radotínský
22. 4. 16 19:15 ZAK Tutto bene A GoGo 1.NC 4. 1:3 (0:2)
Utkání dobré úrovně skončilo zaslouženým vítězstvím hostujícího týmu.
Tutto bene A GoGo 1.NC
Petr Krákora – Josef Fidler, Jaroslav Hušek, Petr Hybský, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Petr Procházka, Josef Šedivý, Yuriy Yehorov vs Jiří Brožík – Michal Douděra, Michal Drga, Daniel Kopic, Radovan Král, Petr Orlowski, Marek Radotínský, Aleš Zmeškal
38. Petr Procházka 5., 39. Petr Orlowski
10. Michal Douděra
15. 4. 16 20:30 ZAK GoGo 1.NC Gumídci Méďové FC 3. 6:1 (3:0)
Velmi pěkný zápas, ve kterém vítězové výborně kombinovali a soupeře nutili k chybám. Gumídci působili také velmi fotbalově, ale na 1.NC GoGo nestačili. Marek Novotný
GoGo 1.NC Gumídci Méďové FC
Jiří Brožík – Michal Douděra, Michal Drga, Daniel Kopic, Radovan Král, Petr Orlowski, Adam Petrák, Aleš Zmeškal vs Michal Šebek – Matěj Cihelka, Pavel Hess, Jiří Jeřábek, Michal Krušina, Ladislav Prejsa, Jiří Růžička, Tomáš Zemina
4., 15., 55. Michal Douděra
5., 41. Petr Orlowski
33. Adam Petrák
44. Matěj Cihelka
8. 4. 16 20:30 ZAK The Wall GoGo 1.NC 2. 3:6 (1:2)
K vidění byly dva odlišné styly v prvním poločase, kdy "The Wall" kombinačním a postupným fotbalem dobývali bránu "1.NC", který hrál převážně na brejky. Ve druhé půli se pokračovalo v rychlejším tempu a domácí se dostali do vedení. To však trvalo pouhých pár sekund, protože se hned poté hosté zaslouženě ujali vedení a to už jen navyšovali. Jan Lomáz, Martin Čechovič
The Wall GoGo 1.NC
Jakub Zamazal – Marek Boura, Petr Jindřich, Petr Kapoun, Tomáš Kapoun, Josef Stolín, Jan Topinka, Petr Vonka vs Jiří Brožík – Jan Douděra, Michal Douděra, Petr Orlowski, Adam Petrák, Marek Radotínský, Aleš Zmeškal
18. Petr Jindřich
35. Tomáš Kapoun
48. Petr Vonka
15., 23., 54. Adam Petrák
49., 52. Petr Orlowski
50. Jan Douděra
1. 4. 16 20:30 ZAK GoGo 1.NC Těžká demence 1. 2:0 (1:0)
Bojovné utkání dobré úrovně, ve kterém se prosadili přesněji zakončující hráči týmu 1.NC GoGo.
GoGo 1.NC Těžká demence
Jiří Brožík – Jan Douděra, Michal Douděra, Michal Drga, Radovan Král, Petr Orlowski, Adam Petrák, Marek Radotínský, Aleš Zmeškal vs Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Petr Řeřicha, Karel Táborský, David Vaško, Ondřej Vokurka