10. Borussia Dortšpunt B 11 4 0 7 33:30 8

Po 9.5.16 19:00 MOTO3 Čelzí Sculpturo FC   (HL7A)
Po 9.5.16 20:15 MOTO3 Partizan Jednota Bröndby codein IF   (HL8A)
Po 30.5.16 18:15 DEKAN Enzian Žvahov   (SVL3A)
Po 30.5.16 19:30 DEKAN Socra SUP Vibromax 2012   (SVL3A)
Po 30.5.16 20:45 DEKAN Litrpůl FC Borussia Bubeneč   (HL5B)

16. 6. 16 19:30 MIKU3 Prague Gunners 64! FC Kobylisy A 11. 4:2 (3:0)
Pěkné utkání, oba týmy předváděly technický pohledný fotbal. Karel Volavka, Zbyněk Linek
Prague Gunners 64! FC Kobylisy A
Tomáš Melichar – Mansur Adaev, Marek Binder, Jan Boháč, Daniel Hájek, Arian Nadri vs Jan Binder – Tomáš Hric, Michal Knapp, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Jiří Vaněk, Michal Zbořil
6. Tomáš Melichar
20. Daniel Hájek
27., 50. Mansur Adaev
49. Mikuláš Michalík
56. Vojtěch Rozehnal
2. 6. 16 20:15 P1 64! FC Kobylisy A XXX 10. 2:1 (1:1)
Vyrovnaný průběh. V předposlední minutě rozhodl zápas hráč Bělohlávek. Český
64! FC Kobylisy A XXX
Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Tomáš Janeček, Michal Knapp, Mikuláš Michalík, Vojtěch Rozehnal, Jiří Vaněk, Michal Zbořil vs Jiří Hlavín – Marek Daneziev, Zbyněk Dusil, Milan Kejzlar, Tomáš Kirchner, David Lisý, Petr Marták, Jakub Moťka, Petr Palkoska, Pavel Poplužník, Petr Pozníček
27. Mikuláš Michalík
59. Tomáš Belohlávek
5. Tomáš Kirchner
26. 5. 16 19:00 ZABEH Kamarádi 1.FC 64! FC Kobylisy A 9. 6:0 (4:0)
Jednoznačná záležitost v podání domácího týmu. Vostatek
Kamarádi 1.FC 64! FC Kobylisy A
Michal Matuška – Aleš Fulneczek, Jakub Hlava, Filip Laník, Filip Malý, Lukáš Palánek, Dino Velič vs Jan Binder – Tomáš Hric, Tomáš Janeček, Michal Knapp, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Jiří Vaněk
2., 18. Jakub Hlava
3. Filip Laník
29. Aleš Fulneczek
37., 44. Lukáš Palánek
19. 5. 16 18:15 ZAK 64! FC Kobylisy A Integrita Jinonice 8. 7:4 (3:2)
Velmi vyrovnaný 1. poločas. Ve druhé půli už se naplno projevila převaha domácího týmu.
64! FC Kobylisy A Integrita Jinonice
Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Tomáš Hric, Tomáš Janeček, Jan Pěruška, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Marek Valo, Jiří Vaněk vs Jan Kotrč – Jakub Jančí, Jan Kalaš, David Krejča, Tomáš Kudláček, Štěpán Paukert, Vojtěch Seidl, Matěj Štrébl
50. Štěpán Paukert
12. 5. 16 19:00 MOTO1 Planners Prague FC A 64! FC Kobylisy A 7. 0:5 (0:1)
Jednoznačné utkání pro hosty. Petr Skřivan, Jiří Babica
Planners Prague FC A 64! FC Kobylisy A
Michal Sklenářik – Jakub Čermák, Filip Ksandr, Michal Mikeš, Eugenij Peterson, Petr Silovský vs Jan Binder – Tomáš Hric, Michal Knapp, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Marek Valo, Jiří Vaněk
15., 47., 52. Marek Valo
53., 58. Dušan Pokorný
5. 5. 16 19:30 MIKU1 64! FC Kobylisy A Borussia Dortšpunt B 6. 5:2 (1:1)
Hrál se velmi důrazný fotbal. Ve druhém poločase došly Dortšpuntu síly.
64! FC Kobylisy A Borussia Dortšpunt B
Tomáš Hric – Tomáš Belohlávek, Tomáš Janeček, Michal Knapp, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Marek Valo, Jiří Vaněk vs Jiří Lopata – Jakub Andres, Martin Denovský, Matěj Holeček, Václav Kabátek, Jan Rosenheim, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček
22., 49., 58. Tomáš Belohlávek
40. Mikuláš Michalík
41. Tomáš Janeček
21., 52. Michal Vojáček
28. 4. 16 19:00 P3 Atlético Cerveza 64! FC Kobylisy A 5. 1:2 (0:2)
Utkání průměrné úrovně vyhrál šťastnější tým. Domácí druhý poločas zabrali, ale vyrovnat už nestihli.
Atlético Cerveza 64! FC Kobylisy A
Petr Vančura – Daniel Kropík, Martin Lukáč, Petr Lukáč, Jan Šimek, Václav Šindelář, Jan Zachariáš vs Jan Binder – Tomáš Hric, Tomáš Janeček, Michal Knapp, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Marek Valo, Jiří Vaněk
32. Jan Šimek 10. Dušan Pokorný
15. Michal Knapp
21. 4. 16 20:45 ZAK 64! FC Kobylisy A ALT 1.AK 4. 2:2 (1:0)
Naprosto perfektní zápas 6. ligy s dramatickou koncovkou. Nechybělo vůbec nic: rychlost, pohyb, krásné góly a vynikající individuální výkony. Oba týmy měly smysl pro fair play. Ludvík
64! FC Kobylisy A ALT 1.AK
Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Tomáš Hric, Tomáš Janeček, Michal Knapp, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Marek Valo, Jiří Vaněk vs Miroslav Bílek – Martin Bauer, Jiří Bejček, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Michal Peikert, Róbert Pšenica, Peter Purdek, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha
30. Michal Knapp
50. Tomáš Belohlávek
52. Jiří Bejček
54. Oldřich Štecha
7. 4. 16 19:30 MIKU3 64! FC Kobylisy A Opatoff A K 3. 1:3 (0:2)
Hosté měli místy drtivou převahu, ale bez zakončení. Janča
64! FC Kobylisy A Opatoff A K
Michal Knapp – Tomáš Belohlávek, Tomáš Janeček, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Jiří Vaněk vs Pavel Krystyník – Joseph Kershaw, Aleš Kosina, Ondřej Musil, Pavel Šámal, Martin Semerád, Vít Semerád, Pavel Straka, Pavel Svoboda
44. Tomáš Belohlávek 37 Vojtěch Rozehnal 14., 28., 48. Joseph Kershaw
31. 3. 16 20:30 MALES Atletico Dělo SFC A 64! FC Kobylisy A 2. 4:3 (2:0)
Výborný zápas, který nenudil. Skóre se stále dorovnávalo. Atletico mělo 20 minut převahu, Kobylisy však hru srovnaly a Pokorný dával a ještě mohl přidat. Nakonec výhru strhlo na svou stranu Dělo. Janča
Atletico Dělo SFC A 64! FC Kobylisy A
Daniel Bacho – Jan Fronček, Jiří Hanel, Jakub Hepp, Tomáš Kaplan, Pavel Kubesa, Jan Lasák, Michal Pazderník, Matěj Uhlíř vs Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Tomáš Hric, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Tomáš Tumpach
6. Jan Fronček
18. Michal Pazderník
37. Jakub Hepp
55. Jiří Hanel
33., 35., 48. Dušan Pokorný
24. 3. 16 20:45 MIKU2 64! FC Kobylisy A Sporčestr City FC 1. 1:8 (0:4)
Naprosto zasloužená výhra hostů. Ti, možná i díky početnější střídačce, byli rychlejší, u všech míčů dřív a svého soupeře přehrávali. Domácí se snažili. Též si vyprodukovali řadu zajímavých šancí, ale na víc než na čestný zásah to nestačilo. Potměšil
64! FC Kobylisy A Sporčestr City FC
Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Tomáš Janeček, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Martin Skatula, Jiří Vaněk vs Petr Nemynář – Jan Blažek, Tomáš Coufal, Daniel Decker, Daniel Dudík, Jan Hartman, Václav Jůza, Lukáš Poláček, Ondřej Poláček, Tomáš Vondrák