Ne 3.4.16 15:00 ZABEH Athletico Spořilov Valícíse Kojoti   (HL7K)
Ne 3.4.16 16:15 ZABEH Příkopy FC Rychlí banáni   (HL8L)
St 4.5.16 18:30 HRAB1 V.I.P. Notorlet Stodůlky   (HL7E)
St 4.5.16 19:45 HRAB1 Typos FC R.I.P. A   (HL5E)
Čt 26.5.16 19:00 MOTO1 Koloušci AK Dromedarians Praha   (HL5C)
Čt 26.5.16 20:15 MOTO1 Orange Predators B Orosený Paragraf   (HL7G)

13. 6. 16 18:15 MIKU3 PFC Kodymka B Bulánci 11. 3:4 (3:1)
Po celou dobu utkání byli aktivnější hosté, jejich gólové zakončení se ale projevilo až v 2. půli, kdy vedení strhli na svou stranu a zaslouženě vyhráli. Kohout
PFC Kodymka B Bulánci
Jiří Abrahamčík – Jan Abrahamčík, Patrik Guldan, Jan Koreš, Lukáš Kroupa, Jiří Škarvada, Vít Špička, Marek Váňa, Lukáš Zindulka vs Martin Bašta – Jan Frank, Martin Krchov, Kryštof Petr, Milan Seko, Petr Všetečka
15. Jan Koreš
21. Patrik Guldan
23. Lukáš Kroupa
28., 59. Kryštof Petr
48., 57. Jan Frank
30. 5. 16 19:30 zzNOVOB Bulánci New Jersey Devils B 10. 1:3 (1:0)
Devils měli v první půli převahu, ale nedokázali dát gól ani z metru do prázdné branky a místo toho inkasovali gól do šatny. Druhá půle byla mnohem vyrovnanější, hosté ale třemi góly v poslední čtvrthodině výsledek otočili. Škoda zbytečné strkanice v závěru, jinak vcelku slušný zápas, herně na sedmičku nadprůměrný. Otakar Duben
Bulánci New Jersey Devils B
Martin BaštaJan Frank, Martin Krchov, David Kvasnička, Kryštof Petr, Michal Petráš, Milan Seko vs Petr Mecera – Tomáš Korn, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Jiří Pelich, Michal Pelich, Václav Perlík, Jan Šebesta
30. Jan Frank 60 David Kvasnička 46. Michal Pelich
56. Jaroslav Mareček
58. Jan Lukeš
42. Jiří Pelich
60. Jiří Pelich
25. 5. 16 20:45 HOSTI TBC Lachtan B Bulánci 9. 2:9 (0:6)
Jasná záležitost Bulánků. Voldán
TBC Lachtan B Bulánci
Michal Krystín – Tomáš Andrle, Jaroslav Hudec, Kiril Kirilov, Jaroslav Novák, Martin Novák, Jiří Pavlík, Antonín Příkaský, Jan Vejmelka vs Martin Bašta – Jan Frank, Martin Krchov, Kryštof Petr, Michal Petráš, Petr Všetečka, David Žampach
46. OG
16. 5. 16 19:15 SCBEC Bulánci Stará dáma 8. 2:8 (0:8)
Domácím hrajícím ve čtyřech v poli nepomohl sympatický výkon proti výborně kombinujícím hostům k lepšímu výsledku. Hosté je zamkli na vlastní polovině a v první půli rozhodli o jasném vítězství.   Tomáš Kasalický
Bulánci Stará dáma
Jan Frank – Martin Krchov, Kryštof Petr, Milan Seko, Petr Všetečka vs Jakub Berger – Ondřej Brusch, Vojtěch Engelmann, Milan Hanák, Michal Hořínek, Martin Křelina, Vladimír Křelina, Martin Štancl
40. Milan Seko
45. Petr Všetečka
4., 12., 23., 27. Ondřej Brusch
10., 29. Vladimír Křelina
15. Martin Štancl
17. Milan Hanák
9. 5. 16 20:15 zzSANC4 Klub odložených mužů Bulánci 7. 4:4 (2:1)
Napínavé utkání, vyrovnané v obraně i v útoku. Zasloužená remíza.
Klub odložených mužů Bulánci
Ondřej Prchal – Robert Cába, Evžen Hartl, Jan Karban, Martin Mišovič, Ondřej Nekola, Josef Pecháček, Michael Pirčák, Matěj Šupina, Jaroslav Voráček vs Martin Bašta – Jan Frank, Martin Krchov, Kryštof Petr, Michal Petráš, Tomáš Růžička, Milan Seko, Petr Všetečka
2. Robert Cába
10., 43. Ondřej Nekola
42. Evžen Hartl
25. Kryštof Petr
32., 38. Tomáš Růžička
44. Jan Frank
2. 5. 16 19:30 MIKU2 Bulánci Demínka A 6. 11:2 (5:0)
Jednoznačné utkání, Bulánci byli techničtější a jasně Demínku přehráli. Josef Kubr, Jan Formánek
Bulánci Demínka A
Jan Frank – Martin Krchov, Kryštof Petr, Michal Petráš, Tomáš Růžička, Petr Všetečka, David Žampach vs Robert Spálavský – Jiří Harazim, Libor Koláček, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Zdeněk Šebek, Filip Skabrouth, Luboš Suk, Tomáš Velinský
10., 16., 51., 57. Kryštof Petr
11., 13., 21., 56. Tomáš Růžička
48., 54. David Žampach
59. Petr Všetečka
42., 58. Jiří Richter 3. Filip Skabrouth
27. 4. 16 18:15 MIKU2 Hervis sport 1.FC Bulánci 5. 6:7 (2:5)
Utkání odpískal dle fair play zástupce domácích.
Hervis sport 1.FC Bulánci
Mario Tichavský – Michal Borkovec, Jakub Čížkovský, Lukáš Novotný, Luboš Rathouský, Martin Šedivý, Martin Semrád, Jan Smaha, Jan Sommer, Petr Zadák vs Martin Bašta – Jan Frank, David Kvasnička, Kryštof Petr, Michal Petráš, Tomáš Růžička
25., 29., 44., 49., 53. Jan Smaha
45. Jakub Čížkovský
10., 11., 18., 21. Tomáš Růžička
26., 44., 58. Kryštof Petr
20. 4. 16 20:30 STER3 Bulánci DHL Brohemians 4. 4:3 (2:1)
Vyrovnané utkání. Více sportovního štěstí měli Bulánci.
Bulánci DHL Brohemians
Martin Bašta – Jan Frank, David Kvasnička, Kryštof Petr, Michal Petráš, Petr Všetečka, David Žampach vs Ilya Paul Kreys – Oluwatosin Adeogun, Rupert Baltrock, Daniel Finlay, Ian Hunt, Miloslav Kloz, Robert Millan, Benjamin Mitchell, Martin Plávek, Jeremie Touret
17. Jan Frank
22. David Žampach
49., 55. Kryštof Petr
12., 47., 58. Jeremie Touret
11. 4. 16 19:00 MOTO1 Bulánci Vysmátí zajíci A 3. 4:1 (1:1)
Velice pohledné a vyrovnané utkání, které až ve druhé půli rozhodly chyby v obraně hostů.
Bulánci Vysmátí zajíci A
Martin Bašta – Martin Krchov, Kryštof Petr, Michal Petráš, Tomáš Růžička, Petr Všetečka vs Václav Matouš – Selami Baydemir, Michal Čvanda, Marek Fajfr, David Fendrych, Jakub Fendrych, Martin Hlavatý, Radek Pýcha, Miroslav Sikora
24., 50., 56. Tomáš Růžička
44. Michal Petráš
21. Miroslav Sikora
4. 4. 16 20:45 BECH Admira 97 Bulánci 2. 3:6 (2:4)
V utkání jasně drželi míč Bulánci a proto zápas dopadl takto. Jiří Sušický, Jan Kilián
Admira 97 Bulánci
Tomáš Podval – Jiří Capil, Jan Kafka, Jan Kratochvíl, Václav Krejčí, Petr Sinke, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller, Jakub Vomáčka vs Martin Bašta – Martin Krchov, David Kvasnička, Kryštof Petr, Michal Petráš, Tomáš Růžička, Petr Všetečka, David Žampach
4. Jiří Capil
28. Jan Kafka
35. Václav Teller
4., 46. David Kvasnička
9. David Žampach
24., 29., 58. Tomáš Růžička
23. 3. 16 20:15 ZABEH Bulánci Viktorčin smích 1. 6:2 (0:0)
Utkání vedené v rychlém tempu. Jiří Sýkora, Michal Trojan
Bulánci Viktorčin smích
Martin Bašta – Jan Frank, Kryštof Petr, Michal Petráš, Tomáš Růžička, David Urban, Petr Všetečka, David Žampach vs Jaromír Adam – Jiří Březina, Petr Jakubíček, Oldřich Křížek, Jiří Loucký, Michael Nádvorník, Robert Němeček, Michal Šmíd, Vladimír Soulek