8. 6. 16 19:15 STER1 Guatemalské ještěrky Los Muchachos 10. 5:1 (1:0)
Po prvním, herně vyrovnaném poločase, Ještěrky postupně zvyšovaly svůj náskok.
Jan Dvořáček – Milan Bubeníček, Petr Dvořák, Jan Kalík, Petr Pavlík, Martin Pešek, Tomáš Půček, Michal Turza, Robin Vyhnálek vs Ondřej Kořínek – Lukáš Janovský, Josef Klíma, Pavel Nulíček, Jakub Sluka, Martin Szotkowski, Jan Vážný, Jan Zikmund
39. Milan Bubeníček
59. Martin Pešek
57. Jan Vážný
2. 6. 16 20:15 MOTO2 Los Muchachos Credit Praha FC 9. 3:2 (2:2)
Los Muchachos zahájili utkání v rychlejším tempu než jejich soupeř. Rychlejší přístup k balónu a pohyb jim přinesl vedení 2:0. Credit dovedl ještě do poločasu srovnat tempo hry a hlavně skóre. O utkání nakonec rozhodl gól domácích z 36. minuty. I přes velkou snahu a tlak Creditu, který eskaloval zejména v posledních minutách utkání, k žádnému zvratu již nedošlo. Richard Stránský
Los Muchachos Credit Praha FC
Pavel Nulíček – Lukáš Janovský, Josef Klíma, Jan Kořínek, Jakub Sluka, Martin Szotkowski, Jan Vážný, Jan Zikmund vs Jan Formánek – Robin Jiránek, Jakub Kolařík, Petr Malysz, David Müller, Jakub Procházka, Jan Sedláček, Dalibor Tužinčin
6. Jan Vážný
11. Lukáš Janovský
36. Jan Kořínek
28 Jakub Sluka 15. Jakub Kolařík
25. David Müller
25. 5. 16 20:30 STER1 Athletico KMF Los Muchachos 8. 3:3 (0:2)
Zasloužená remíza ve vyrovnaném utkání. Kučera
Athletico KMF Los Muchachos
Jiří Bruna – Miloš Frýbert, Milan Fudali, Andrej Jančařík, Jakub Kowolowski, Josef Mizerovský, Michael Rutar, Ondřej Šíp vs Ondřej Kořínek – Lukáš Janovský, Josef Klíma, Jan Kořínek, Radoslav Michalisko, Pavel Nulíček, Jakub Sluka, Jan Zikmund
33., 38. Josef Mizerovský
41. Jakub Kowolowski
52 Jakub Kowolowski 14., 48. Radoslav Michalisko
15. Josef Klíma
10. 5. 16 20:15 MOTO3 Los Muchachos AC SK Viktoria 1905 7. 3:1 (1:1)
Vyrovnaný první poločas, který skončil remízou. Ve druhém poločase šli domácí do vedení a ke konci přidali pojistku.
Los Muchachos AC SK Viktoria 1905
Pavel Nulíček – Lukáš Janovský, Jan Kořínek, Filip Krystl, Radoslav Michalisko, Jakub Sluka, Martin Szotkowski, Jan Vážný, Jan Zikmund vs Albert Šulva – Pavel Balahura, Miroslav Fér, Mikuláš Ferjenčík, Dušan Radovanovič, Miroslav Růžička, Šimon Zoubek
13. Radoslav Michalisko
37. Martin Szotkowski
59. Lukáš Janovský
16. Pavel Balahura
5. 5. 16 18:15 MIKU4 South Rise Again FC Los Muchachos 6. 5:1 (2:0)
Domácí byli lepší, ale dlouho se nemohli střelecky prosadit. Gólově odskočili až v závěrečné desetiminutovce.
South Rise Again FC Los Muchachos
Jiří Fajt – Michal Dobiáš, Marek Duda, Jakub Šafařík, Richard Schubert, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka vs Ondřej Kořínek – Lukáš Janovský, Josef Klíma, Filip Krystl, Radoslav Michalisko, Pavel Nulíček, Jakub Sluka, Martin Szotkowski, Jan Vážný, Jan Zikmund
26. Antonín Vohanka
30. Michal Dobiáš
52., 56. Marek Duda
54. Jakub Šafařík
57. Radoslav Michalisko 54. Ondřej Kořínek
20. 4. 16 18:00 STER2 Los Muchachos Sipral Stars 5. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, které v samém závěru rozhodl Olbrich, avšak když Muchachos chvíli předtím srovnali skóre, mohli jít i do vedení. Petr Pekárek
Los Muchachos Sipral Stars
Ondřej Kořínek – Lukáš Janovský, Josef Klíma, Jan Kořínek, Filip Krystl, Radoslav Michalisko, Pavel Nulíček, Jakub Sluka, Jan Vážný, Jan Zikmund vs Pavel Knob – David Baltaretu, Josef Juráš, Stanislav Kroužel, Jan Olbrich, Jiří Olbrich, Robert Ročkai, Zoltán Schneider, Pavel Starý
51. Radoslav Michalisko 19., 56. Jan Olbrich
13. 4. 16 19:00 METE1 Shooters Morava FC Los Muchachos 4. 1:1 (1:1)
Hezké utkání v hodně vysokém tempu, zasloužená remíza. Kremlík, Vyskočil
Shooters Morava FC Los Muchachos
Bohumil Stodola – Tomáš Čelůstka, Tomáš Kukla, Richard Netopil, Antonín Novák, Viktor Pavelko, Roman Skála, Viktor Šmucler, Lukáš Špaček, Marek Štrébl, Pavel Střelecký, Lukáš Uher, Petr Urbášek, Lukáš Valeš, Jiří Vávra vs Ondřej Kořínek – Lukáš Janovský, Josef Klíma, Jan Kořínek, Filip Krystl, Radoslav Michalisko, Pavel Nulíček, Jakub Sluka, Jan Zikmund