Čt 7.4.16 19:00 MOTO3 Koloušci AK La Famiglia   (HL5C)
Čt 7.4.16 20:15 MOTO3 K.K.K. Orange Predators B   (HL7G)
Pá 29.4.16 19:30 BECH Homogen 1.FC B Tutto bene A   (HL5F)
Pá 29.4.16 20:45 BECH Nalejto 1.FC Guláš FC   (HL6H)
Po 30.5.16 19:00 DABLI F3N FC B PSG   (HL8A)
Po 30.5.16 20:15 DABLI Blue devils VET Torzoo VET   (VL4A)

24. 6. 16 17:45 TEMPO Rito Pls Heliport SK 11. 8:3 (4:1)
Jasná převaha domácích, i když se Heliport snažil, tak za soupeřem zaostával. Kohout
Rito Pls Heliport SK
Martin Hlubuček – Filip Bouček, Michal Černý, David Červený, Martin Charvát, Pavel Rašplička, Ladislav-Matyáš Turek, Mikuláš Zbořil vs Martin Dienstbier – Michal Kolář, Kamil Kos, Viktor Kulíšek, Juraj Kysel, Jan Libus, Aleš Pelikán, Miroslav Rubeš, Gabriel Szuma
60. Viktor Kulíšek
12. 6. 16 11:15 STOD Hajduk Hůrka A Rito Pls 10. 4:9 (0:4)
Za domácí hrál jen Červenka a to kolektivněji hrající hosty nemohlo rozhodit. Procházka
Hajduk Hůrka A Rito Pls
Filip Novák – Jan Červenka, David Dušek, David Holeček, Martin Štroukal, Tomáš Svoboda, Jakub Zelenka vs Ondřej Kára – Filip Bouček, Michal Černý, Martin Hlubuček, Jan Kalhous, Pavel Rašplička
32. Tomáš Svoboda
35., 41., 56. Jan Červenka
7., 8., 45. Filip Bouček
13., 40., 55., 60. Michal Černý
20. Martin Hlubuček
57. Jan Kalhous
3. 6. 16 19:30 HANSP Rito Pls Epic Fail 9. 6:2 (4:0)
Průběh zápasu tak úplně neodpovídal výsledku, leč tým Rito dokonale zúročil početní převahu, která spolu s důraznou hrou sehrála klíčovou roli. Druhotným faktorem bylo neštěstí v koncovce týmu Epic. I tak se jednalo o zasloužené vítězství.
Rito Pls Epic Fail
David Červený – Filip Bouček, Michal Černý, Martin Charvát, Martin Hlubuček, Ondřej Kára, Pavel Rašplička, Ladislav-Matyáš Turek vs Karel Faitl – Robert Horčík, Hristo Kanchev, Daniel Kučera, Daniel Musca, Petr Svoboda
1., 35. Martin Hlubuček
6., 33. Michal Černý
15., 29. Martin Charvát
51. Daniel Kučera
58. Hristo Kanchev
27. 5. 16 18:00 P3 Ústavan 01 KK B Rito Pls 8. 1:3 (0:0)
V první půli nepadl jediný gól, přestože oba dva týmy měly spoustu šancí. Ve druhé půli se díky třem střelám více prosadil tým hostů.
Ústavan 01 KK B Rito Pls
Tomáš Libora – Jindřich Fornůsek, Matěj Görner, Natálie Görnerová, Martin Kadlec, Václav Krčál, Jakub Marianovský, Zdeněk Sekrt vs Jan Kalhous – Filip Bouček, David Červený, Martin Charvát, Martin Hlubuček, Ondřej Kára, Pavel Rašplička, Mikuláš Zbořil
35. Václav Krčál 33. Filip Bouček
55. Pavel Rašplička
58. Mikuláš Zbořil
20. 5. 16 18:00 MALES Rito Pls Models FC 7. 2:6 (2:1)
Hosté byli v zápase fotbalovějším týmem. Klail
Rito Pls Models FC
Ladislav-Matyáš Turek – Filip Bouček, Michal Černý, Martin Charvát, Martin Hlubuček, Jan Kalhous, Ondřej Kára, Mikuláš Zbořil vs Michal Boháček – Filip Černý, Petr Hejna, Tomáš Hejna, Petr Nebeský, David Procházka
51. David Procházka
13. 5. 16 19:30 PRKOP Zde je místo ... Rito Pls 6. 1:3 (1:0)
Utkání dobré úrovně. Trnka
Zde je místo ... Rito Pls
Jakub Tylš – David Komárek, Michael Krutina, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Pešice, Ondřej Příhonský, Jakub Rybka, Jan Strnad vs David Červený – Michal Černý, Martin Hlubuček, Jan Kalhous, Pavel Rašplička, Ladislav-Matyáš Turek, Mikuláš Zbořil
30. David Komárek 35. OG
40., 47. Mikuláš Zbořil
1. 5. 16 17:30 HANSP Real Hagrid CF Rito Pls 5. 3:1 (1:0)
V první třetině zápasu měl převahu tým Rito, což netrvalo dlouho. Postupně převzal iniciativu tým Realu a navyšoval skóre. Hráči Rita vyvinuli tlak až v posledních patnácti minutách, a to už na obrat nestačilo. David Deutsch
Real Hagrid CF Rito Pls
Dominik Herman – František Fiala, Jan Frauknecht, Michal Novák, Vít Pavelka, Ondřej Svatoš, Antonín Vydra, Martin Žatečka vs David Červený – Filip Bouček, Martin Hlubuček, Jan Kalhous, Ondřej Kára, Pavel Rašplička, Ladislav-Matyáš Turek
25., 42. Michal Novák
33. František Fiala
46. Ladislav-Matyáš Turek 18. Pavel Rašplička
22. 4. 16 18:00 MALES Rito Pls Pyjavíce FK 4. 3:1 (3:1)
V nepříliš kvalitním utkání zaujal vynikající výkon Michala Černého z vítězného celku. Procházka
Rito Pls Pyjavíce FK
David Červený – Michal Černý, Martin Charvát, Martin Hlubuček, Jan Kalhous, Ondřej Kára, Ladislav-Matyáš Turek, Mikuláš Zbořil vs Jan Friml – Jan Galetka, Jaroslav Kraus, Martin Matějček, Tomáš Rejlek, Karel Roubíček, Michal Slabý, Tomáš Tominec
10., 16., 25., 55. Michal Černý
36. Martin Charvát
14. Tomáš Tominec
48. Karel Roubíček
52. Jaroslav Kraus
15. 4. 16 18:00 P3 Pěstební dělníci Rito Pls 3. 2:9 (0:3)
Domácí takřka stále ve 4 v poli, pozdní příchod a pak zranění. Hra kočky s myší.
Pěstební dělníci Rito Pls
Tomáš Kasalický – Jan Dusil, Tomáš Kozák, Joseph Liu, Mikuláš Veselý, Stanislav Zdrůbek vs David Červený – Filip Bouček, Michal Černý, Martin Charvát, Martin Hlubuček, Jan Kalhous, Ondřej Kára, Pavel Rašplička, Ladislav-Matyáš Turek, Mikuláš Zbořil
59. David Červený
8. 4. 16 20:15 ZABEH Rito Pls Papíráci CF 2. 0:6 (2:1)
Hra ve vysokém tempu. Dravé mládí hráčů obou týmů stálo za velmi pohledným fotbalem. S postupem času hosté přebírali otěže zápasu a zaslouženě vyhráli. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Papíráků pro start neregistrovaného hráče v týmu Rito Pls. Josef Körner ml., Robert Benda
Rito Pls Papíráci CF
David Červený – Michal Černý, Martin Charvát, Martin Hlubuček, Jan Kalhous, Ondřej Kára, Ladislav-Matyáš Turek vs Petr Hluchý – Martin Folprecht, Petr Houštecký, Ondřej Křížek, Miroslav Němec, Michal Ördög, Jan Stross, Michal Stross, David Šulc, Michal Šulc
13., 26. Michal Černý
40. Martin Charvát
24. Michal Šulc
42. Petr Houštecký
48. Martin Folprecht
50., 55. Jan Stross
1. 4. 16 18:00 P2 Ol´school Fellas BK Rito Pls 1. 6:0 (3:3)
Byl to hezký zápas. První poločas byl srovnaný, pak tým Rito Pls zabral a držel zápas pevně v otěžích. Utkání byli kontumováno ve prospěch domácích pro start neregistrovaného hráče v týmu Rito Pls. Zdeněk Lichnovský, Petr Hostek
Ol´school Fellas BK Rito Pls
Martin Pospíšil – Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Martin Sluka, Jiří Štádler, Matěj Voda vs David Červený – Michal Černý, Martin Charvát, Martin Hlubuček, Ondřej Kára, Ladislav-Matyáš Turek, Mikuláš Zbořil