Ne 10.4.16 18:45 P3 Hosthunters Trops 1.SK   (HL3D)
Ne 10.4.16 20:00 P3 Yugo FC Klátiči WH   (HL8K)
Ne 29.5.16 18:45 ZAK Debakl FC Kluci z Vršovic   (HL3D)
Ne 29.5.16 20:00 ZAK Tycho de Brahe VET Reka Group - Calvados   (VL3D)
Ne 19.6.16 13:45 P1 Hustec Balbín FC   (HL4E)
Ne 19.6.16 15:00 P1 Lobotomici Fiasko   (HL8O)

26. 6. 16 11:15 P2 Bruins FC Beton FC 11. 2:5 (2:2)
Zpočátku vyrovnané utkání, ale po odstoupení jednoho z domácích hráčů dostal zápas pod kontrolu tým Beton. Bruins na něj ve čtyřech již nestačili.   Voldán, Mach
Bruins FC Beton FC
Ivan Bareika – Artem Bokii, Vladislav Gorbunov, Kyrylo Linov, Vladimir Pushkarev, Dmytro Zaporozhchenko vs Marek Šístek – Jan Jenčík, Filip Juráš, Miroslav Kosina, Jan Lebeda, Michal Mikeš, Mohamed Amine Mouaddab, Miroslav Pecka, Miroslav Placr, Daniel Vakerman, Jakub Valenta
7., 26. Dmytro Zaporozhchenko 20., 56. Jan Lebeda
26., 60. Filip Juráš
38. Miroslav Pecka
12. 6. 16 10:00 BECH Beton FC Pavilon 8 AHC 10. 3:2 (3:0)
Domácí hráli celou dobu v pět, ale dokázali vstřelit z rychlých protiútoků tři góly. Hosté po celé utkání tlačili, ale více než dva góly nedokázali vstřelit. Vynikající utkání hrané s nasazením hostů, kteří to nevzdali a bojovali do konce.
Beton FC Pavilon 8 AHC
Marek Šístek – Petr Benda, Jan Jenčík, Jan Lebeda, Mohamed Amine Mouaddab vs Patrik Balej – Patrik Botoš, Jakub Hnaníček, Michal Knotek, Michael Kysela, Tomáš Nosek, Matěj Petr, Michal Schneider, Štěpán Široký, Marek Šišák, Radek Vondráček, Josef Žemlička
13. Jan Lebeda
18., 25. Petr Benda
47. Štěpán Široký
53. Michael Kysela
5. 6. 16 20:00 MIKU4 ONBLACK Beton FC 9. 2:3 (0:1)
Pěkný bojovný fotbal se šťastným koncem pro vítěze.
ONBLACK Beton FC
Richard Zandt – Tomáš Fiala, David Kobliha, David Kubík, Lukáš Macháček, Daniel Prosenc, Filip Šindelář, Tomáš Voráček, Miroslav Žáček, Filip Žák vs Marek Šístek – Petr Benda, Jan Jenčík, Filip Juráš, Miroslav Kosina, Jan Lebeda, Michal Mikeš, Mohamed Amine Mouaddab, Jakub Pastyřík, Miroslav Placr, Daniel Vakerman, Jakub Valenta
31. Miroslav Žáček
38. Filip Šindelář
26. Daniel Vakerman
34. Jakub Pastyřík
52. Jan Lebeda
22. 5. 16 12:30 BECH Beton FC Los Niňos M.B. 8. 3:2 (1:2)
V prvním poločase lepší hosté, po přestávce domácí obrátili vývoj ve svůj prospěch. Jan Kupr
Beton FC Los Niňos M.B.
Jakub Pastyřík – Petr Benda, Jan Jenčík, Filip Juráš, Miroslav Kosina, Jan Lebeda, Miroslav Placr, Marek Šístek, Daniel Vakerman vs Matěj Kovář – František Čáha, Ondřej Gothard, Michal Hrabák, Matouš Hrubeš, Petr Kouba, Václav Pekárek, David Sládek, David Staněk, Radim Staněk
20. Jan Lebeda
32. Miroslav Placr
51. Miroslav Kosina
9. Michal Hrabák
13. Matouš Hrubeš
15. 5. 16 13:45 ZAK Kult žlutého míče Beton FC 7. 0:9 (0:4)
Utkání, jehož jasným vítězem se stal Beton FC. Trnka
Kult žlutého míče Beton FC
Tomáš Klenner – Martin Bukera, Marek Kořínek, Jan Košatka, Petr Pavlíček, Marek Petrásek, Josef Šimek, Adam Valeček, Ondřej Vrána, Jakub Zima vs Marek Šístek – Petr Benda, Filip Juráš, Miroslav Kosina, Jan Lebeda, Miroslav Placr, Daniel Vakerman, Jakub Valenta
3., 8., 22., 58. Jan Lebeda
25. Petr Benda
35. Daniel Vakerman
37. Miroslav Placr
45. Miroslav Kosina
57. Jakub Valenta
8. 5. 16 17:30 TEMPO Beton FC Free team 6. 6:0 k.
Pěkný zápas. Beton si v prvním poločase vytvořil náskok, v druhém se strachoval o výsledek. Nakonec v závěru strhnul výhru na svou stranu.
Beton FC Free team
Marek Šístek – Petr Benda, Filip Juráš, Miroslav Kosina, Jan Lebeda, Miroslav Placr, Daniel Vakerman, Jakub Valenta vs Jakub Žinčík – David Ejem, Ondřej Frýba, Jakub Kastl, Tomáš Kopp, Petr Malknecht, Jakub Němec
8., 59. Filip Juráš
12. Jan Lebeda
30. Petr Benda
50. Daniel Vakerman
21. David Ejem
41., 43., 45. Petr Malknecht
1. 5. 16 13:45 ZAK Beton FC Taggart 5. 6:4 (5:2)
Taggert zaspal celý 1. poločas a i když ve 2. poločase výrazně zabral, na zvrat to nestačilo.
Beton FC Taggart
Marek Šístek – Petr Benda, Filip Juráš, Miroslav Kosina, Jan Lebeda, Mohamed Amine Mouaddab, Daniel Vakerman vs Dmitry Vasilyev – Yan Bastrykin, Pavel Belov, Onur Mustafa Erdogan, Alisher Kereibayev, Konstantin Kokhno, Alexander Mikhel, Ivan Shchegolev, Nikita Sobalev
59. Alexander Mikhel
24. 4. 16 13:45 ZAK Basta fidli B Beton FC 4. 0:0 (0:0)
Gólmani měli svůj den a chvílemi i čarovali. Klail
Basta fidli B Beton FC
Michal Vráblík – Ondřej Dub, Tomáš Hájek, Martin Kejmar, Milan Mikšovský, Jan Ungerman, Daniel Waňka vs Jakub Pastyřík – Jan Jenčík, Filip Juráš, Miroslav Kosina, Jan Lebeda, Mohamed Amine Mouaddab, Marek Šístek, Daniel Vakerman, Jakub Valenta
15 Michal Vráblík
17. 4. 16 17:30 DEKAN Beton FC Bad Boys FC 3. 3:3 (1:2)
Bad boys se ujali vedení, ale Beton se nevzdal. Gólem do půle a dalším po změně stran se dostal znovu do utkání. V závěru oba soupeři přidali po jednom gólu a zápas skončil remízou. Čapla
Beton FC Bad Boys FC
Marek Šístek – Petr Benda, Filip Juráš, Miroslav Kosina, Jan Lebeda, Michal Mikeš, Mohamed Amine Mouaddab, Jakub Pastyřík, Miroslav Pecka, Miroslav Placr, Daniel Vakerman, Jakub Valenta vs Michal Jonáš – Michal Coubal, Daniel Doležal, Milan Doležal, Viorel Gradinaru, Jan Hradecký, Václav Kremer, Lukáš Linek, Daniel Nicolosi, Tomáš Sedláček
30. Daniel Vakerman
35. Filip Juráš
59. Jakub Pastyřík
2. Lukáš Linek
8., 56. Michal Coubal
13. Jan Hradecký
3. 4. 16 15:00 KBELY Šachťor Praha CF Beton FC 2. 1:5 (1:1)
Slušně hrané utkání. První poločas byl vyrovnaný. Ve druhém hosté zabrali a zaslouženě vyhráli. Slavomír Giertli, Václav Tejml
Šachťor Praha CF Beton FC
Roman Kreisinger – Vasyl Benca, Václav Morch, Václav Mottl, Miroslav Novotný, Oleksandr Popok, Serhij Sojma vs Jan Jenčík – Miroslav Kosina, Jan Lebeda, Mohamed Amine Mouaddab, Miroslav Pecka, Daniel Vakerman, Jakub Valenta
2. Miroslav Novotný 10. OG
32. Miroslav Kosina
38., 41. Jan Lebeda
53. Jakub Valenta
12. Miroslav Kosina
28. 3. 16 13:45 ZAK Beton FC Sokol V.-Notorax B 1. 4:7 (1:4)
Zápas, který rozhodl vynikající individuální výkon Ryabnycha. Beton se snažil, ale náskok soupeře zlikvidovat nedokázal.
Beton FC Sokol V.-Notorax B
Marek Šístek – Petr Benda, Jan Jenčík, Miroslav Kosina, Jan Lebeda, Michal Mikeš, Mohamed Amine Mouaddab, Jakub Pastyřík, Miroslav Pecka, Miroslav Placr, Daniel Vakerman, Jakub Valenta vs Marek Ferstl – Robin Eremiaš, Václav Horejsek, Petr Kuna, Pavel Kunst, Tomislav Ryabchych, Tomáš Tesař