So 16.4.16 08:45 P2 Modrý balet A Fernet team Říčany   (HL8L)
So 16.4.16 10:00 P2 Hypochondři Periferie United   (HL5G)
Út 3.5.16 18:30 HRAB1 Junior Motol Netopýr TFC   (HL6C)
Út 3.5.16 19:45 HRAB1 Viktoria Bítovská A Prastará dáma   (HL7C)
Ne 29.5.16 16:15 MIKU2 A.Č.A.B. FC Komety FC B   (HL6L)
Ne 29.5.16 17:30 MIKU2 Komety FC A Zimbru Olymp A   (HL4F)

26. 6. 16 17:30 MIKU1 Lipodur FC A Jižní Sheepy 11. 2:2 (1:2)
Kvalitní utkání, zasloužená remíza. Hosté měli možnost kopat dvě penalty, proměnili ale jenom jednu a v poslední minutě přišli o vítězství. Klail
Lipodur FC A Jižní Sheepy
Jiří Cvejn – Jakub Ács, Milan Gašparík, Lukáš Hrdý, Jiří Jaroš, Jan Kelman, Michal Malý, Václav Pícha, Jan Plachý, Tomáš Somr, Tomáš Valeš, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš vs Jan Soudil – Filip Balcárek, Rafael Cardoso da Silva, Jan Hroník, Milan Kozel, Petr Kučera, Petr Květoň, Lukáš Melichar, Petr Mühlberger, David Ryska
16. Michal Malý
60. Jakub Ács
56 Jiří Jaroš 29. Jan Soudil
30. Rafael Cardoso da Silva
12. 6. 16 17:30 ZABEH Jižní Sheepy Kopanda team FC 10. 1:1 (0:0)
V zápase byli lepší domácí, ale vstřelili pouze jeden gól a proto remizovali. Dufek
Jižní Sheepy Kopanda team FC
Jan Soudil – Filip Balcárek, Lukáš Balcárek, Rafael Cardoso da Silva, Jan Hroník, Milan Kozel, Petr Kučera, Petr Květoň, Lukáš Melichar, Petr Mühlberger, David Ryska, Ondřej Šebek vs Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Martin Hložek, Radek Janoušek, Milan Matějka, Vojtěch Miler, Jan Togner
39. Lukáš Balcárek 45. Radek Churaň
5. 6. 16 15:00 P2 Jižní Sheepy Valícíse Kojoti 9. 9:2 (3:2)
Na začátku 1. poločasu hosté rychle vedli 2:0, ale na konci poločasu byli unavení a dostali tři góly. Ve 2. poločase tým Jižní Sheepy hodně útočil a dal dalších 6 gólů. David Ardbelava
Jižní Sheepy Valícíse Kojoti
Jan Soudil – Filip Balcárek, Lukáš Balcárek, Rafael Cardoso da Silva, Petr Kučera, Lukáš Melichar, Petr Mühlberger, David Ryska vs Ondřej Charvát – Daniel Dittrich, Jan Hrabě, Ondřej Hrabě, Martin Váša, Vojtěch Vonička
26., 50., 55. Lukáš Melichar
27., 49. Filip Balcárek
30., 39., 42. Lukáš Balcárek
60. Rafael Cardoso da Silva
2. Ondřej Hrabě
4. Daniel Dittrich
22. 5. 16 16:15 MIKU2 England Praha Jižní Sheepy 8. 2:10 (1:6)
Od začátku celkem jednoznačné utkání a bylo pouze otázkou, jak vysokým skóre ve prospěch hostů skončí.
England Praha Jižní Sheepy
Jakub Teplý – Václav Krček, Pavel Marek, Roman Pém, Josef Skořepa, Jiří Smetana vs David Ryska – Filip Balcárek, Lukáš Balcárek, Rafael Cardoso da Silva, Milan Kozel, Petr Kučera, Petr Květoň, Lukáš Melichar, Petr Mühlberger
4. Josef Skořepa
51. Pavel Marek
6. Filip Balcárek
10., 56. Lukáš Melichar
15., 47. Petr Květoň
25., 27., 29., 32., 45. Lukáš Balcárek
15. 5. 16 16:15 MIKU3 Jižní Sheepy Buzuluk Úvaly FC 7. 6:1 (4:0)
Vyhrocené utkání, z obou stran tvrdá hra. Jan Kušta
Jižní Sheepy Buzuluk Úvaly FC
Jan Soudil – Filip Balcárek, Lukáš Balcárek, Jan Hroník, Milan Kozel, Petr Kučera, Petr Květoň, Lukáš Melichar, David Ryska vs Ján Borženský – René Charvát, Milan Cibulec, Marco Moles, Daniel Řezáč, Michael Řezáč, Ján Urban, Jakub Votápek
2., 10., 52. Filip Balcárek
15. Lukáš Balcárek
17., 40. Petr Květoň
54. Ján Urban
8. 5. 16 17:30 MIKU4 Real Motion SG Jižní Sheepy 6. 0:6 (0:3)
Přesvědčivé vítězství Jižních Sheepů, které mohlo být i výraznější. Čapla
Real Motion SG Jižní Sheepy
Ladislav Suja – Radim Bobalík, Petr Dvořák, Jiří Falc, Tomáš Podrazský, Miroslav Suja, Ondřej Svitavský, Lukáš Verner vs Jan Soudil – Filip Balcárek, Lukáš Balcárek, Jan Hroník, Milan Kozel, Petr Kučera, Petr Květoň, David Ryska
5., 51., 56. Lukáš Balcárek
19. Petr Květoň
30. Filip Balcárek
42. Jan Hroník
1. 5. 16 16:15 ZABEH Jižní Sheepy Athletico Spořilov 5. 6:2 (4:1)
V zápase dominoval hráč Balcárek, který se postaral o jasné vítězství domácích.
Jižní Sheepy Athletico Spořilov
Jan Soudil – Filip Balcárek, Lukáš Balcárek, Rafael Cardoso da Silva, Jan Hroník, Petr Kučera, Petr Květoň, Lukáš Melichar, Petr Mühlberger, David Ryska vs Lukáš Bartoň – Jiří Bareš, Daniel Černý, Jan Fulín, Andrej Hronec, Antonín Kec, Jiří Květoň, Martin Šabat, Zdeněk Šabat
12., 25., 29., 45. Filip Balcárek
26. Rafael Cardoso da Silva
31. Jan Hroník
8. Martin Šabat
55. Daniel Černý
24. 4. 16 13:45 HANSP Sokol Suchdol TJ Jižní Sheepy 4. 2:2 (1:0)
Bojovné až vyhecované utkání. Hosté neproměňovali šance, jinak by vyhráli. Melíšek
Sokol Suchdol TJ Jižní Sheepy
Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jakub Erler, Václav Erler, Milan Jarkovský, Jakub Krebs, Petr Maleček, Josef Petr, Tomáš Reilich, Michal Zatrapa vs Jan Soudil – Filip Balcárek, Lukáš Balcárek, Rafael Cardoso da Silva, Jan Hroník, Milan Kozel, Petr Kučera, Petr Květoň, Lukáš Melichar, Petr Mühlberger, David Ryska
6. Lukáš Balcárek
17. 4. 16 18:45 ZABEH Jižní Sheepy s.Oliver A 3. 6:2 (2:1)
Tým Jižní Sheepy nedal soupeři moc prostoru, lépe kombinoval a jasně vyhrál.
Jižní Sheepy s.Oliver A
Jan Soudil – Filip Balcárek, Lukáš Balcárek, Rafael Cardoso da Silva, Milan Kozel, Petr Květoň, Lukáš Melichar, David Ryska vs Tomáš Vlček – Jan Čmolík, Marek Fiedler, Petr Horák, Josef Janota, Radek Matějka, Václav Paveza, Martin Valenta
40. Václav Paveza
10. 4. 16 16:15 MIKU2 Petrovice A Jižní Sheepy 2. 0:7 (0:3)
Hráči týmu Jižní Sheepy nedávali Petrovicím vydechnout. V poločase vedli o 3 branky a bylo rozhodnuto. Mnoho dalších příležitostí navíc hosté neproměnili. Voldán, Čapla
Petrovice A Jižní Sheepy
Lukáš Sieber – Jan Baborský, Lukáš Čáp, Vladimír Čech, Pavel Kaucký, Petr Kočiřík, Jan Kožoušek, Petr Kožoušek, Martin Šebesta, David Vojáček vs Jan Soudil – Filip Balcárek, Lukáš Balcárek, Rafael Cardoso da Silva, Lukáš Drozný, Jan Hroník, Milan Kozel, Petr Kučera, Petr Květoň, Lukáš Melichar, David Ryska
1. Lukáš Melichar
5. Rafael Cardoso da Silva
26. Petr Květoň
35. Jan Hroník
38. Lukáš Balcárek
50., 60. Filip Balcárek
3. 4. 16 20:00 MIKU3 Jižní Sheepy My 1. 8:0 (7:0)
Celkem jednoznačné utkání. Domácí evidentně do sedmé ligy nepatří. Miroslav Sládek, Ivan Procházka
Jižní Sheepy My
Jan Soudil – Filip Balcárek, Lukáš Balcárek, Rafael Cardoso da Silva, Jan Hroník, Milan Kozel, Petr Kučera, Petr Květoň, Lukáš Melichar, David Ryska vs Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Tomáš Bělíček, Jan Čurn, Robert Grande, Milan Kučera, Lukáš Porkert, Aleš Vaníček