Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 14.6.16 | 19:30 | LITVI | Nova LFC B Klika CFA | 11. | 3:3 |
Út 14.6.16 | 19:30 | HOSTI | Rosengart FC Budvarka B | 11. | 5:3 |
Út 14.6.16 | 19:30 | ARIT | Sedm zbabělých A Viktor 1.FC | 11. | 5:2 |
Út 14.6.16 | 19:15 | STER3 | Alténa ST Pražský axiom | 11. | 0:6 k. |
Út 14.6.16 | 19:15 | STER1 | Neumann S.K. Yakuza | 11. | 1:2 |
Út 14.6.16 | 19:15 | STER2 | Parta AC F.R.F. mit vocet | 11. | 2:9 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | F.R.F. mit vocet | 11 | 8 | 1 | 2 | 61:28 | 17 |
2. | Sedm zbabělých A | 11 | 8 | 1 | 2 | 40:34 | 17 |
3. | Klika CFA | 11 | 7 | 1 | 3 | 44:26 | 15 |
4. | Nova LFC B | 11 | 6 | 2 | 3 | 47:22 | 14 |
5. | Pražský axiom | 11 | 5 | 0 | 6 | 36:40 | 10 |
6. | Parta AC | 11 | 4 | 2 | 5 | 42:47 | 10 |
7. | Rosengart FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 40:45 | 10 |
8. | Alténa ST | 11 | 4 | 2 | 5 | 29:34 | 10 |
9. | Budvarka B | 11 | 4 | 2 | 5 | 34:48 | 10 |
10. | Neumann S.K. | 11 | 3 | 2 | 6 | 27:39 | 8 |
11. | Viktor 1.FC | 11 | 2 | 2 | 7 | 25:50 | 6 |
12. | Yakuza | 11 | 2 | 1 | 8 | 25:37 | 5 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
St 23.3.16 | 18:15, 19:30 | PRKOP | Sedm zbabělých A |
St 30.3.16 | 18:30, 19:45 | HRAB1 | Pražský axiom |
St 30.3.16 | 19:00, 20:15 | P2 | F.R.F. mit vocet |
Čt 31.3.16 | 19:30, 20:45 | BECH | Rosengart FC |
Po 4.4.16 | 18:30, 19:45 | HRAB2 | Yakuza |
Po 4.4.16 | 18:45, 20:00 | TEMPO | Viktor 1.FC |
St 6.4.16 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER2 | Alténa ST |
St 6.4.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Budvarka B |
Po 11.4.16 | 18:00, 19:15, 20:30 | SCBEC | Klika CFA |
St 13.4.16 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER3 | Neumann S.K. |
St 13.4.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | LITVI | Nova LFC B |
Pá 15.4.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | Parta AC |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | David Smorádek | Tuxeda FC | 20 |
2. | Marián Prchlík | Misch Masch | 19 |
3. | Ján Pavlík | F.R.F. mit vocet | 14 |
4. | Jan Formánek | Terron AC Bozi B | 12 |
5. | Adam Jablonský | Lucky team | 12 |
6. | Petr Mikula | Nova LFC B | 12 |
7. | Patrik Lexa | Parta AC | 12 |
8. | Martin Bednář | Pražský axiom | 12 |
9. | Srdjan Florović | Rosengart FC | 11 |
10. | David Lorenc | Alténa ST | 10 |
11. | Jan Regent | Budvarka B | 9 |
12. | David Bakalář | Parta AC | 8 |
13. | Milan Reljič | Rosengart FC | 8 |
14. | Zdeněk Maršík | Sedm zbabělých A | 8 |
15. | Petr Csémi | Parta AC | 8 |
16. | Tomáš Jandečka | Nova LFC B | 8 |
17. | Pavel Kříž | Umělci z Prahy | 7 |
18. | David Planka | Rosengart FC | 7 |
19. | Jakub Svoboda | Budvarka B | 7 |
20. | Ján Bučko | Fugas CF B | 7 |