Pá 13.4.12 19:00 STOD Gladiators Beroun Ontosport   (HL5F)
Pá 13.4.12 20:15 STOD Krabí výměšky FC Lužinýýý Boys   (HL7F)
Pá 11.5.12 18:00 SCBEC Libeň SK A Výtržník HFC   (HL5D)
Pá 11.5.12 19:15 SCBEC Co je? Černý koně TMK   (HL7F)
Pá 8.6.12 18:15 PRKOP Pivní balet PAPE Dejvice   (HL5F)
Pá 8.6.12 19:30 PRKOP President FC Chuchle   (HL5F)

19. 6. 12 19:00 P1 s.Oliver B Klika CFA 11. 2:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodli v první půli brejky a po přestávce padali krásné branky po volejích. Oliver se domáhal branky po svém autu, ale když není teč, není branka.. Martin Štefan, Jakub Fajfr
s.Oliver B Klika CFA
Tomáš Kopecký – Petr Kunze, Marek Pekárek, Ondřej Sankot, Miroslav Šmíd, Jakub Táborský, Petr Vlček, Tomáš Vlček vs Libor Voděracký – Jan Formánek, Libor Formánek, Kamil Jeřábek, Jan Ježek, Lukáš Karlec, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Radek Špaček, Petr Vacek
7. Marek Pekárek
31. Petr Vlček
12. Jan Ježek
37. Radek Špaček
52. Kamil Jeřábek
5. 6. 12 20:15 P2 Klika CFA Palouk SK 10. 4:3 (4:1)
Rozhodčí se nedostavil, pískali hráči.
Klika CFA Palouk SK
Libor Voděracký – Libor Formánek, Kamil Jeřábek, Lukáš Karlec, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Radek Špaček vs Ivan Kosour – Ondřej Balek, Jan Blahož, Pavel Brejška, Václav Černohorský, Jakub Novotný, Petr Schlosser
5. Lukáš Karlec
6., 20. Radek Špaček
27. Kamil Jeřábek
3. Ivan Kosour
35. Jakub Novotný
45. Jan Blahož
29. 5. 12 18:15 KBELY Nova LFC B Klika CFA 9. 3:3 (2:1)
Zápas průměrné úrovně, oba týmy hrály na vítězství, ale nakonec to skončilo spravedlivou remízou. Erik Kubeša, Tomáš Caizl
Nova LFC B Klika CFA
Jiří Koudelka – Vratislav Jadrný, Václav Kučera, Vlastimil Kučera, Jiří Štěpánek, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml., Jaroslav Votípka vs Jan Ježek – Jan Formánek, Libor Formánek, Lukáš Karlec, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Radek Špaček, Ivan Teplanský, Petr Vacek
5. Martin Svárovský
25. Vratislav Jadrný
33. Jan Uhlíř ml.
53 Jan Uhlíř ml. 8. Ivan Teplanský
37. Pavel Kůrka
40. Jan Formánek
21. 5. 12 19:15 zzSTRE Klika CFA Le Jardin 8. 0:5 (0:2)
Velice vyrovnané utkání. Rozhodovaly proměněné gólové šance. Jaroslav Lukeš, Michal Vácha
Klika CFA Le Jardin
Libor Voděracký – Jan Formánek, Libor Formánek, Jan Ježek, Lukáš Karlec, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Radek Špaček, Ivan Teplanský, Petr Vacek vs Daniel Písař – Stanislav Amcha, Michal Budina, Jan Chaloupka, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Pavel Jakoubek, Milan Makovec, Ondřej Moravec
19., 58. Karel Horký
21. Stanislav Amcha
37. Ondřej Moravec
44. Milan Makovec
17. 5. 12 19:30 BECH Klika CFA Tuscarora 03 7. 3:1 (2:1)
Hosté šli rychle do vedení, ale domácí vzápětí srovnali. Hosté byli pohyblivější, domácí kombinačně lepší. Branky však stříleli pouze domácí a proto zaslouženě získali oba body.
Klika CFA Tuscarora 03
Libor Voděracký – Libor Formánek, Kamil Jeřábek, Lukáš Karlec, Radek Špaček, Ivan Teplanský, Petr Vacek vs Jiří Vanča – Andrej Pilipenko, Vladimír Pilipenko, Jan Plic, Martin Reček, Slávek Rummel, Tomáš Rummel, Robert Samek, Petr Srbek, Vlastimil Vierik
7., 57. Ivan Teplanský
18. Kamil Jeřábek
3. Martin Reček
30. 4. 12 20:15 STER3 Les Miserables Klika CFA 6. 4:3 (1:1)
Férové a pohledné utkání dramatické až do konce, Les Miserables vyhráli díky týmovému výkonu a famóznímu střelci Pavlu Kasalovi. Gólmani svými výkony své týmy výrazně podrželi. Jakub Kosík, Martin Kucmocht
Les Miserables Klika CFA
David Kopka – Jan Jedlička, Pavel Kasal, Petr Krajsa, Petr Prosek, Stanislav Řádek vs Jan Ježek – Jan Formánek, Libor Formánek, Kamil Jeřábek, Lukáš Karlec, Josef Kubr, Radek Špaček, Petr Vacek
21., 35., 37., 42. Pavel Kasal 29. Jan Formánek
51. Libor Formánek
59. Radek Špaček
24. 4. 12 20:15 P1 Klika CFA GFC Regent B 5. 2:4 (0:4)
Hosté byli výrazně lepší. Viktor Nihalchuk, Mykola Povarnitsyn
Klika CFA GFC Regent B
Libor Voděracký – Jan Formánek, Libor Formánek, Jan Ježek, Lukáš Karlec, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Radek Špaček, Petr Vacek vs Petr Klouček – Jan Bradáč, Martin Janyš, Antonín Jaroš, Michal Kavan, Ondřej Malý, Patrik Martínek, Jan Mašl, Karel Štáf
31., 35. Jan Formánek 7. Michal Kavan
15. Jan Mašl
19. Patrik Martínek
28. Ondřej Malý
17. 4. 12 19:30 SLIVE Beer Devils TJ Klika CFA 4. 3:2 (0:2)
V 1.poločase vedli hosté, ale v druhé půli za 3minuty Kadlec vyrovnal na 2:2, a za 4minuty do konce dali gól, který rozhodl celý zápas pro domácí. Alzhan Turlybekov, Alnur Oskar
Beer Devils TJ Klika CFA
Josef Kobza – David Černý, Miloš Dlouhý, Pavel Kadlec, Ondřej Křišťan, Roman Studenovský, Jiří Tichý, Filip Vránek vs Pavel Hošek – Jan Formánek, Libor Formánek, Kamil Jeřábek, Lukáš Karlec, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Radek Špaček, Petr Vacek
33., 36. Pavel Kadlec
56. Ondřej Křišťan
2. Lukáš Karlec
22. Jan Formánek
10. 4. 12 18:00 zzDOLME Klika CFA Tamu Pua 1.FC A 3. 1:8 (0:7)
Zápas průměrné úrovně v 8.lize. Tomáš Caizl, Erik Kubeša
Klika CFA Tamu Pua 1.FC A
Pavel Hošek – Jan Formánek, Libor Formánek, Kamil Jeřábek, Jan Ježek, Lukáš Karlec, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Radek Špaček, Ivan Teplanský vs Jiří Vlček – Michal Andrlík, Jaromír Frühling, Petr Hasoň, Luboš Mlejnek, Jaroslav Mutl, Martin Mutl, Karel Raděj, Tomáš Svozil, Radek Tvrdoň, Petr Učík, Petr Záhorský
53. Ivan Teplanský 2., 17. Jaroslav Mutl
5. Petr Záhorský
7. Petr Učík
13., 53. Martin Mutl
20. Jaromír Frühling
28. Petr Hasoň
4. 4. 12 17:45 STER2 Vykutálený prasátka Klika CFA 2. 0:2 (0:1)
Klíčovým momentem vyrovnaného utkání se ukázala být pátá minuta a šťastný gól Kliky, jenž padl po dvojnásobné teči. Voldán
Vykutálený prasátka Klika CFA
Jan Šícha – Ondřej Černý, Daniel Dušek, Martin Hrbek, David Hron, Petr Kos, Petr Mareš, Marek Sehnal, Jakub Vaňourný, Ivo Zábranský vs Pavel Hošek – Jan Formánek, Libor Formánek, Jan Ježek, Lukáš Karlec, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Radek Špaček
5. Josef Kubr
52. Jan Formánek
27. 3. 12 20:15 STER2 Klika CFA Sedm zbabělých A 1. 4:2 (1:2)
Voldán
Klika CFA Sedm zbabělých A
Pavel Hošek – Jan Formánek, Libor Formánek, Kamil Jeřábek, Lukáš Karlec, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Radek Špaček, Petr Vacek vs Pavel Ježek – Jiří Bohuslav, Zdeněk Maršík, Henrik Nielsen, Robert Pojer, Jiří Rohlík, Martin Sehnal