Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 22.6.16 | 20:45 | CESMI | Hell Avalanche Raptors FC | 11. | 6:0 k. |
St 22.6.16 | 20:45 | MIKU1 | Hulla hulla FC Forejt FC | 11. | 2:1 |
St 22.6.16 | 20:45 | MIKU3 | Rumburaci A Brosway team | 11. | 1:8 |
St 22.6.16 | 20:45 | STOD | Klamovská skvadra DHL Bad Diablos | 11. | 2:3 |
St 22.6.16 | 20:45 | MIKU4 | Tazmánští čertíci Blok D | 11. | 2:1 |
St 22.6.16 | 20:45 | MIKU2 | Playboy team AC Demínka B | 11. | 2:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brosway team | 11 | 11 | 0 | 0 | 126:18 | 22 |
2. | Hulla hulla FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 39:27 | 16 |
3. | Tazmánští čertíci | 11 | 7 | 1 | 3 | 35:21 | 15 |
4. | Demínka B | 11 | 5 | 3 | 3 | 41:37 | 13 |
5. | Rumburaci | 11 | 6 | 1 | 4 | 30:27 | 13 |
6. | DHL Bad Diablos | 11 | 6 | 0 | 5 | 38:43 | 12 |
7. | Klamovská skvadra | 11 | 5 | 1 | 5 | 38:34 | 11 |
8. | Blok D | 11 | 4 | 1 | 6 | 40:42 | 9 |
9. | Hell Avalanche | 11 | 4 | 1 | 6 | 27:51 | 9 |
10. | Forejt FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:39 | 7 |
11. | Playboy team AC | 11 | 2 | 1 | 8 | 22:54 | 5 |
12. | Raptors FC | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | -4 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 28.3.16 | 10:00, 11:15, 12:30 | ZAK | Playboy team AC |
Po 28.3.16 | 17:30, 18:45, 20:00 | MIKU4 | Demínka B |
Pá 1.4.16 | 19:15, 20:30 | SCBEC | Rumburaci A |
Po 4.4.16 | 19:00, 20:15 | SANC1 | Blok D |
St 6.4.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | zzNOVOB | Hulla hulla FC |
St 6.4.16 | 19:00, 20:15 | METE1 | Raptors FC |
Čt 21.4.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU2 | Tazmánští čertíci |
Čt 21.4.16 | 19:00, 20:15 | MOTO2 | Hell Avalanche |
Pá 22.4.16 | 18:15, 19:30 | BECH | Rumburaci A |
Po 25.4.16 | 19:00, 20:15 | METE1 | Blok D |
Út 26.4.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | Klamovská skvadra |
St 27.4.16 | 18:00, 19:15, 20:30 | SCBEC | Hulla hulla FC |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Tomáš Čurda | Brosway team | 43 |
2. | Ladislav Rameš | Brosway team | 20 |
3. | Adam Janoušek | Brosway team | 14 |
4. | Petr Regal | Klamovská skvadra | 14 |
5. | Tomáš Vladyka | Brosway team | 14 |
6. | František Amler | Brosway team | 12 |
7. | Petr Burian | Blok D | 11 |
8. | Václav Hnízdil | Ramutant CF | 10 |
9. | Petr Šešín | Tazmánští čertíci | 9 |
10. | Jan Houdek | Tazmánští čertíci | 9 |
11. | Jiří Richter | Demínka B | 8 |
12. | Zdeněk Lvovský | Brosway team | 8 |
13. | Lukáš Harazin | Hulla hulla FC | 8 |
14. | Jan Koubík | Playboy team AC | 7 |
15. | Jan Benák | Demínka B | 7 |
16. | Jaroslav Guzy | Hulla hulla FC | 6 |
17. | Jan Bednář | Speciál Bráník B | 6 |
18. | Lubomír Ryšan | Forejt FC | 6 |
19. | Róbert Smida | Rumburaci B | 5 |
20. | Matyáš Jirčík | Forejt FC | 5 |