Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 28.6.23 | 20:45 | TEMPO | Klamovská skvadra ExŠemíci | 11. | 5:3 |
Po 12.6.23 | 20:45 | TEMPO | Pěstební dělníci Klamovská skvadra | 10. | 5:0 |
Po 5.6.23 | 20:45 | TEMPO | Klamovská skvadra Primitives Prague FC | 9. | 5:4 |
Po 22.5.23 | 20:45 | TEMPO | Squadra Azzurra Klamovská skvadra | 8. | 1:2 |
Po 15.5.23 | 18:00 | STER1 | Klamovská skvadra Slavoj Lopaty | 7. | 2:4 |
St 10.5.23 | 19:00 | P2 | Yugo FC Klamovská skvadra | 6. | 6:0 k. |
Po 24.4.23 | 19:30 | DEKAN | Orange Predators A Klamovská skvadra | 5. | 5:2 |
Út 18.4.23 | 18:15 | SLIVE | Klamovská skvadra Kovárna PC | 4. | 1:6 |
Po 3.4.23 | 20:45 | DEKAN | Le Jardin Klamovská skvadra | 3. | 7:2 |
Po 27.3.23 | 20:45 | TEMPO | Klamovská skvadra Klub odložených mužů | 2. | 3:3 |
Po 20.3.23 | 19:30 | TEMPO | Hanspaulský beton Klamovská skvadra | 1. | 9:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanspaulský beton | 11 | 8 | 1 | 2 | 46:33 | 17 |
2. | Pěstební dělníci | 11 | 6 | 4 | 1 | 41:15 | 16 |
3. | Slavoj Lopaty | 11 | 7 | 1 | 3 | 57:38 | 15 |
4. | Le Jardin | 11 | 6 | 2 | 3 | 44:30 | 14 |
5. | Orange Predators A | 11 | 7 | 0 | 4 | 43:32 | 14 |
6. | Kovárna PC | 11 | 5 | 1 | 5 | 39:44 | 11 |
7. | Yugo FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 36:38 | 10 |
8. | Klub odložených mužů | 11 | 4 | 2 | 5 | 37:49 | 10 |
9. | Klamovská skvadra | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:53 | 7 |
10. | ExŠemíci | 11 | 4 | 2 | 5 | 49:47 | 6 |
11. | Squadra Azzurra | 11 | 2 | 0 | 9 | 31:46 | 4 |
12. | Primitives Prague FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 37:58 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 30.3.23 | 19:15 | MOTO1 | Audi United FC Les Miserables (HL2B) |
Čt 30.3.23 | 20:30 | MOTO1 | DHI Airconquest F.F.C. (HL7D) |
Po 17.4.23 | 19:30 | TEMPO | Smutný potapěči Texaské hyeny AC (HL2A) |
Po 17.4.23 | 20:45 | TEMPO | Purple Team AFK Blesk VK A (HL3A) |
Út 9.5.23 | 19:15 | MOTO4 | El Barto Baby Shark (HL6D) |
Út 9.5.23 | 20:30 | MOTO4 | MC Sarmat A MFK Klokan B (HL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Dvořák Daniel | 8 | 4 |
Farkaš Daniel | 10 | 2 |
Formánek Petr | 9 | 3 |
Franta Matyáš | 4 | 2 |
Kárský Jiří | 5 | 0 |
Kříva Tomáš | 1 | 0 |
Šácha Jan | 9 | 1 |
Sommer Martin | 7 | 0 |
Svitáček Martin | 1 | 0 |
Szotkowski Martin | 9 | 4 |
Tala Radek | 10 | 1 |
Vodička Jakub | 8 | 3 |
Vyleta David | 1 | 0 |
Zmatek Lukáš | 7 | 3 |