Po 18.4.16 17:45 ZABEH Vyprahlo FC VET Prohibice FKK VET   (VL4A)
Po 18.4.16 19:00 ZABEH Tream Deam FC Nottoric Forest   (HL7A)
Po 18.4.16 20:15 ZABEH Green shock FC Deportivo bez Coruna A   (HL5A)
Čt 26.5.16 18:15 MIKU3 Monočlánek FC VET K.F.C. FC VET   (VL4D)
St 1.6.16 18:30 HRAB1 Ya Basta! A V.I.P.   (HL7E)
St 1.6.16 19:45 HRAB1 Terasy KFC A Tajfun AC   (HL6E)

23. 6. 16 20:15 MOTO2 Prase FC GFC 11. 4:5 (1:3)
Domácí šli brzy do vedení, což probudilo hosty, kteří na přelomu poločasu drtivě otočili utkání a hosté už poté výsledek zvládli pouze několikrát korigovat.
Prase FC GFC
Martin Havlíček – Lukáš Cibulka, Richard Cuřín, Jan Doležel, Jan Freidinger, Tomáš Poláček, Jiří Pudil vs Svatopluk Šváb – Šimon Blaschko, Šimon Kulakowski, Jan Pánek, Michal Polakovič, Lukáš Růžek, Jan Šída, Petr Wolf
8., 48., 60. Jan Doležel
35. Lukáš Cibulka
10., 36. Jan Pánek
30., 30., 32. Šimon Kulakowski
9. 6. 16 19:00 P2 Emergency Prase FC 10. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodl nešťastný vlastní gól. Přes tlak do poloviny druhé půle se domácím nepodařilo přesně zamířit. Michal Borkovec, Martin Semrád
Emergency Prase FC
Lukáš Bricín – Roman Blažíček, Josef Drábek, Štěpán Hegar, Martin Kalina, Jan Osika, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, David Řehořka, Michal Šárka vs Jan Doležel – Petr Burzanovský, Richard Cuřín, Štěpán Mládek, Tomáš Poláček, Jiří Pudil, Tomáš Trnka
37. OG
31. 5. 16 20:15 MOTO1 Prase FC Dynamo R.U.M. B 9. 1:3 (1:1)
Dlouho vyrovnané utkání ke konci zápasu vítězství na svou stranu strhlo Dynamo. Ladislav Ruňanin, Martin Ondrák
Prase FC Dynamo R.U.M. B
Martin Havlíček – Lukáš Cibulka, Richard Cuřín, Jan Doležel, Jan Freidinger, Libor Hruška, Tomáš Poláček, Jiří Pudil vs Libor Freudenfeld – Karel Freudenfeld, Lukáš Kloubek, Tomáš Křížek, Vojtěch Lysý, Lukáš Matoušek, Jakub Městka, Jakub Nastoupil, Jan Nemeš, Radek Šulc, Jiří Vrba
15. Lukáš Cibulka 14. Lukáš Matoušek
50. Jan Nemeš
55. Lukáš Kloubek
26. 5. 16 19:30 MIKU3 CFG Suchdol Prase FC 8. 1:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, které rozhodly góly vstřelené se štěstím. Velice slušný a férový zápas. Oleg Pidgainyi, Serhyi Pundor
CFG Suchdol Prase FC
Vojtěch Doležal – Libor Bican, Petr Coka, Jiří Fejfar, Lukáš Hofman, Bohumír Nepožítek, Michal Novák, Jaroslav Novotný, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma vs Martin Havlíček – Petr Burzanovský, Richard Cuřín, Jan Doležel, Jan Freidinger, Libor Hruška, Tomáš Poláček, Jiří Pudil, Tomáš Trnka
15. Petr Coka 37. Jiří Pudil
10. 5. 16 17:45 STOD Prase FC Rarach FC 7. 3:3 (2:1)
V prvním poločase se týmu Prase podařilo otočit skóre. Začátkem 2. půle domácí zvýšili, Rarach však dvěma góly v závěru prohru nedopustil. Husák
Prase FC Rarach FC
Martin Havlíček – Lukáš Cibulka, Richard Cuřín, Jan Doležel, Jan Freidinger, Libor Hruška, Štěpán Mládek, Jiří Pudil, Tomáš Trnka vs Josef Novotný – Matěj Bauer, Josef Chalupský, Karel Heřman, Petr Hořínek, Filip Kortán, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček, Jakub Žďárský
16. Jan Doležel
26. Jan Freidinger
31. Jiří Pudil
4., 57. Zdeněk Švajda
48. Petr Hořínek
3. 5. 16 18:15 ARIT Prosím, nesmějte se Prase FC 6. 4:1 (3:1)
Kvalitní utkání, rozhodl tým s lepší koncovkou. Jiří Štecher, Jiří Stejskal
Prosím, nesmějte se Prase FC
Jiří Smíšek – Jakub Bělohradský, Filip Friedman, Petr Friedman, Tomáš Jakoubek, Martin Klinger, Zdeněk Mach, Václav Pokorný, Pavel Rečný, Jan Rychlovský, Josef Smíšek, Vladimír Staněk vs Martin Havlíček – Petr Burzanovský, Lukáš Cibulka, Richard Cuřín, Jan Doležel, Jan Freidinger, Libor Hruška, Štěpán Mládek, Tomáš Poláček, Jiří Pudil
11. Vladimír Staněk
15., 20. Pavel Rečný
37. Jakub Bělohradský
27. Jan Doležel
28. 4. 16 20:45 BECH Prase FC Bratři v lihu FC 5. 8:4 (6:3)
Domácí byli nejen fotbalovější, ale i soustředěnější, a tak zaslouženě slaví dva body.
Prase FC Bratři v lihu FC
Martin Havlíček – Petr Burzanovský, Lukáš Cibulka, Richard Cuřín, Jan Doležel, Libor Hruška, Štěpán Mládek, Tomáš Poláček, Jiří Pudil vs Petr Hloušek – Eugeniu Berdan, Viktor Berdan, Petr Bína, Ivan Eroshkin, Michal Kocourek, Jakub Písařík, Ladislav Stehlík, Vojtěch Zíka
45. Petr Bína
21. 4. 16 19:15 STER1 Žabí hlen Prase FC 4. 2:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém otevřel skóre z brejku Hlen a po pauze nestačil na srovnání ani tlak hostů.
Žabí hlen Prase FC
Jan Bárta – Marek Berka, Daniel Fanta, Jakub Hájek, Michal Jariš, Petr Lebeda, Vít Pecánek, Vladimír Rys vs Martin Havlíček – Petr Burzanovský, Lukáš Cibulka, Richard Cuřín, Jan Doležel, Jan Freidinger, Štěpán Mládek, Tomáš Poláček, Jiří Pudil, Tomáš Trnka
28., 43. Michal Jariš 35 Daniel Fanta
48 Petr Lebeda
48. Petr Burzanovský
14. 4. 16 19:15 STER2 Pod parou Prase FC 3. 1:3 (1:1)
Hosté celý zápas lepším týmem. Klail, Pavel
Pod parou Prase FC
Dalibor Ďurák – Jakub Cibulka, Jaromír Divila, Lukáš Jendřejčík, Martin Klouda, Marko Lozo, Tomáš Myšák, Martin Neuschl, Miroslav Pospíšil, Marek Šlégl, Jiří Tillman vs Martin Havlíček – Petr Burzanovský, Lukáš Cibulka, Richard Cuřín, Jan Doležel, Libor Hruška, Štěpán Mládek, Jiří Pudil, Tomáš Trnka
26. Marko Lozo 20. Jan Doležel
35. Petr Burzanovský
46. Jiří Pudil
44. Richard Cuřín
31. 3. 16 20:45 DEKAN Prase FC No madam ! B 2. 10:1 (4:1)
Prase bylo po celý zápas lepším týmem, přestože lépe začali hosté. Deset branek v hostující síti je ukázkou otevřené hry ze strany No madam !.
Prase FC No madam ! B
Martin Havlíček – Petr Burzanovský, Richard Cuřín, Jan Doležel, Libor Hruška, Štěpán Mládek, Jiří Pudil, Tomáš Trnka vs Tomáš BaierEmiliano Caroti, Petr Dvořák, Pavel Ležatka, Tomáš Mrákota, Pavel Nedbálek