Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 18.6.16 | 10:00 | ZAK | Šílené veverky Fernet team Říčany | 11. | 2:2 |
So 18.6.16 | 10:00 | LITVI | Profesoři Plameňáci 1.FC B | 11. | 4:6 |
So 18.6.16 | 10:00 | TEMPO | Příkopy FC U.G.A.R. FC | 11. | 3:10 |
So 18.6.16 | 10:00 | HOSTI | Samson Žižkov 1.FC Modrý balet A | 11. | 3:6 |
So 18.6.16 | 10:00 | ZABEH | Sporting Luka Huňáč PK | 11. | 1:8 |
So 18.6.16 | 10:00 | BECH | Rychlí banáni Pornolištičky | 11. | 0:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | U.G.A.R. FC | 11 | 10 | 1 | 0 | 62:16 | 21 |
2. | Plameňáci 1.FC B | 11 | 8 | 2 | 1 | 59:29 | 18 |
3. | Fernet team Říčany | 11 | 7 | 1 | 3 | 43:30 | 13 |
4. | Profesoři | 11 | 5 | 2 | 4 | 30:29 | 12 |
5. | Huňáč PK | 11 | 4 | 3 | 4 | 36:24 | 11 |
6. | Modrý balet A | 11 | 5 | 0 | 6 | 40:41 | 10 |
7. | Šílené veverky | 11 | 4 | 2 | 5 | 22:23 | 10 |
8. | Pornolištičky | 11 | 5 | 0 | 6 | 29:32 | 10 |
9. | Rychlí banáni | 11 | 4 | 2 | 5 | 17:26 | 10 |
10. | Sporting Luka | 11 | 4 | 0 | 7 | 22:43 | 8 |
11. | Samson Žižkov 1.FC | 11 | 2 | 2 | 7 | 24:45 | 6 |
12. | Příkopy FC | 11 | 0 | 1 | 10 | 24:70 | 1 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Ne 3.4.16 | 12:30, 13:45 | BECH | Profesoři |
Ne 3.4.16 | 15:00, 16:15 | BECH | Pornolištičky |
Ne 3.4.16 | 16:00, 17:15, 18:30 | HOSTI | Samson Žižkov 1.FC |
Ne 10.4.16 | 13:45, 15:00 | P3 | U.G.A.R. FC |
Ne 10.4.16 | 16:15, 17:30 | P2 | Rychlí banáni |
Ne 17.4.16 | 11:15, 12:30, 13:45 | BECH | Huňáč PK |
Ne 17.4.16 | 16:15, 17:30 | P1 | Příkopy FC |
Ne 17.4.16 | 16:15, 17:30, 18:45 | CESMI | Fernet team Říčany |
Ne 17.4.16 | 17:30, 18:45, 20:00 | SCBEC | Modrý balet A |
Ne 17.4.16 | 18:45, 20:00 | MIKU2 | Plameňáci 1.FC B |
Ne 24.4.16 | 16:15, 17:30 | P3 | Pornolištičky |
Ne 1.5.16 | 17:45, 19:00 | METE1 | U.G.A.R. FC |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Ridan Muradov | U.G.A.R. FC | 18 |
2. | Yaroslav Peliak | MC Sarmat B | 17 |
3. | Lukáš Dajčar | Plameňáci 1.FC A | 17 |
4. | Daniel Krčmář | Fernet team Říčany | 14 |
5. | David Ardbelava | U.G.A.R. FC | 13 |
6. | David Gerža | Pornolištičky | 12 |
7. | Miroslav Michálek | England Praha | 12 |
8. | Marcel Marcin | Youngsters FC B | 12 |
9. | Nikolas Velios | Profesoři | 12 |
10. | Peter Kunca | Modrý balet A | 10 |
11. | Karel Pavlišín | Orange Predators A | 9 |
12. | Vladimír Roubíček | Samson Žižkov 1.FC | 9 |
13. | Pavel Rozkovec | Profesoři | 8 |
14. | Petr Skařupa | Šílené veverky | 7 |
15. | Vasyl Krychfalushiy | Sporting Luka | 7 |
16. | Vladyslav Yash | Huňáč PK A | 6 |
17. | Martin Kučera | Fernet team Říčany | 6 |
18. | Michal Jun | Plameňáci 1.FC A | 6 |
19. | Daniel Šafránek | Samson Žižkov 1.FC | 5 |
20. | Jiří Sejpka | Plameňáci 1.FC B | 5 |