Ne 8.5.22 18:45 P1 MC Sarmat A Hosthunters   (HL3D)
Ne 8.5.22 20:00 P1 England Praha Gud Fellas FC   (HL8K)
Ne 19.6.22 17:30 MIKU4 GJS FK Paraguay   (HL5I)
Ne 19.6.22 18:45 MIKU4 S.T.R.U.P. Sturm JM   (HL6L)
Ne 19.6.22 20:00 MIKU4 Tyran Saens 1.FC VET B Sokol Suchdol TJ VET   (VL3D)

18. 6. 22 10:00 P2 Samson Žižkov 1.FC Kalich club Žižkov 11. 1:3 (1:1)
Vyhrocené derby rozhodla špatná koncovka domácích. Miroslav Ženíšek, Lukáš Hlavatý
Samson Žižkov 1.FC Kalich club Žižkov
Tomáš Klíma – Václav Bazík, Jan Cupl, David Hlaváček, Vladimír Roubíček, Karel Samek, Jan Uhlíř, Petr Vostatek vs Antonín Měchura ml. – Zdeněk Grůša ml., Zdeněk Grůša st., Martin Kretík, Antonín Měchura, Petr Novotný, Petr Novotný ml.
28. Jan Cupl 20., 31., 60. Zdeněk Grůša st.
5. 6. 22 15:00 P2 Terron AC Bozi B Samson Žižkov 1.FC 10. 2:2 (1:1)
Oba týmy servírovaly dietní menu. Nathan Kračunov, Filip Pavelka
Terron AC Bozi B Samson Žižkov 1.FC
Daniel Manda – Martin Hošek, Thomas Ištok, Jan Přibyl, Milan Šebek, Milan Šebek ml., Pavel Šustr vs David Hlaváček – Václav Bazík, Pavel Drbohlav, Jakub Hlávka, Vladimír Roubíček, Karel Samek, Petr Vostatek
2. Jan Přibyl
57. Milan Šebek ml.
8., 42. Vladimír Roubíček
29. 5. 22 17:30 MIKU1 Samson Žižkov 1.FC Strašný kouře FC 9. 4:3 (2:2)
Hezké, rychlé a důrazné utkání s nábojem do poslední sekundy. Strašný Kouře tlačily, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Zdeněk Petr
Samson Žižkov 1.FC Strašný kouře FC
Tomáš Klíma – Václav Bazík, David Hlaváček, Jakub Hlávka, Daniel Šafránek, Karel Samek, Jan Uhlíř, Petr Vostatek vs Dominik Malík – Jan Bulušek, Jan Buzík, Daniel Farnbauer, Oliver Hradický, Matyáš Kubů, Ondřej Špaček
9., 26., 45. Karel Samek
37. David Hlaváček
5., 15., 47. Matyáš Kubů
21. 5. 22 11:15 P2 Šnek FC A Samson Žižkov 1.FC 8. 5:4 (3:2)
Vyrovnaný zápas rozhodla zkušenost v podání domácího týmu. Hosté se sice snažili skóre dotahovat po celé utkání, na kýžený bod však tentokrát nedosáhli. Tomáš Andrle
Šnek FC A Samson Žižkov 1.FC
Jan Šmíd – Jan Černohaus, Michal Ejem, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Martin Skočný, Tomáš Vávra, Petr Vršinský vs Tomáš Klíma – Václav Bazík, Pavel Drbohlav, David Hlaváček, Jakub Hlávka, Karel Samek, Jan Uhlíř, Petr Vostatek
2., 10., 18. Pavel Nosek
44. Michal Ejem
50. OG
17. OG
25., 45. Pavel Drbohlav
54. Tomáš Klíma
15. 5. 22 20:00 P3 MC Sarmat B Samson Žižkov 1.FC 7. 7:2 (2:1)
Do poločasu velmi vyrovnané utkání. V druhé půli se začala projevovat malá sehranost Samsonu a problémy v zakončení. Sarmat s přehledem vyhrál. Antonín Březina
MC Sarmat B Samson Žižkov 1.FC
Volodymyr Paliukh – Nikita Izvak, Igor Karkhut, Mykhailo Karkhut, Petro Korniat, Roman Korolyk, Oleksii Moskin, Mykhaylo Pukhal, Anatolie Rusu, Roman Shtyk, Yaroslav Sudyk vs David Hlaváček – Václav Bazík, Jan Cupl, Tomáš Klíma, Vladimír Roubíček, Karel Samek, Petr Vostatek
11. Mykhailo Karkhut
18., 32. Oleksii Moskin
40., 55. Petro Korniat
42. Roman Shtyk
47. Yaroslav Sudyk
28., 56. Karel Samek
7. 5. 22 11:15 ZABEH Samson Žižkov 1.FC Guaraní 6. 4:6 (2:2)
Bojovné, důrazné utkání. Hosté byli rychlejší, pohyblivější, domácí důraznější. Nakonec vyhráli hosté hlavně díky Castillovi. Kohout
Samson Žižkov 1.FC Guaraní
Pavel Tošnar – Václav Bazík, Pavel Drbohlav, David Hlaváček, Jakub Hlávka, Tomáš Klíma, Karel Samek, Jan Uhlíř, Petr Vostatek vs Enrique Montes Munoz – Julian Eliel Castillo Vela, Luca Colombo, Gonzalo A Cortés V., Ezequiel González, Jon Iribar Gutierrez, Andres Lucero Carmona, Diego Agustin Martin Diaz
7. Václav Bazík
20., 50., 60. Jakub Hlávka
38 Jakub Hlávka 22., 28., 33., 54., 58. Julian Eliel Castillo Vela
31. Ezequiel González
39. Ezequiel González
1. 5. 22 16:15 LITVI Jabadabadoo Prosek Samson Žižkov 1.FC 5. 2:3 (2:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém nakonec zvítězili Samsoni díky střelecké potenci nejlepšího hráče utkání. Jan Kehár
Jabadabadoo Prosek Samson Žižkov 1.FC
Martin Pašek – Erik Březina, Pavel Hradílek, Tomáš Hrdlička, Jan Novák, Zdeněk Podlipný, Lukáš Pribula, Vojtěch Vundrlich vs Pavel Tošnar – Václav Bazík, Jan Cupl, David Hlaváček, Tomáš Klíma, Vladimír Roubíček, Jan Uhlíř
28. Zdeněk Podlipný
30. Pavel Hradílek
39 Tomáš Hrdlička 12., 32. Vladimír Roubíček
13. Tomáš Klíma
59. Tomáš Klíma
24. 4. 22 16:15 P2 Samson Žižkov 1.FC Balbín FC 4. 3:1 (2:1)
Pohledné utkání. Domácí své šance nevyužili, Samson byl produktivnější a proto vyhrál. Kamil Kohout
Samson Žižkov 1.FC Balbín FC
Karel Samek – Václav Bazík, Jan Cupl, David Hlaváček, Jakub Hlávka, Tomáš Klíma, Jan Uhlíř vs Jan Sluka – Daniel Groschup, Pavel Hynek, David Jůza, Petr Klíma, Ondřej Kulíček, Ondřej Novotný, František Tesař
12. Karel Samek
17., 47. Jakub Hlávka
53 Jakub Hlávka 16. Petr Klíma
10. 4. 22 16:15 P3 Améby AFC A Samson Žižkov 1.FC 3. 2:2 (1:1)
Dramatické utkání, které i přes výraznou snahu obou týmů svého vítěze nenašlo. Zajímavé a korektně sehrané utkání.
Améby AFC A Samson Žižkov 1.FC
Karel Jindřichovský – Jan Crha, Lukáš Hronek, Jan Jindřichovský, Marek Klusoň, Jakub Pírko, Marek Pořízka, Oldřich Růžička, Roman Stejskal vs Pavel Tošnar – Václav Bazík, David Hlaváček, Jakub Hlávka, Tomáš Klíma, Vladimír Roubíček, Jan Uhlíř
15. Jakub Pírko
39. Roman Stejskal
13., 40. Vladimír Roubíček
2. 4. 22 10:00 ZABEH Samson Žižkov 1.FC Profesoři 2. 5:1 (2:1)
Zasloužená výhra fotbalovějšího mužstva. Miroslav Vostatek
Samson Žižkov 1.FC Profesoři
Pavel Tošnar – Václav Bazík, Pavel Drbohlav, David Hlaváček, Jakub Hlávka, Vladimír Roubíček, Karel Samek, Jan Uhlíř vs Milan Vojtěch – Jaroslav Dušek, Tomáš Dvořák, Ivan Lipták, Martin Nůsek, Juraj Olejník, Jiří Procházka, Pavel Rozkovec, Tomáš Semerád
25., 59. Pavel Drbohlav
30. Jakub Hlávka
33. Karel Samek
40. Václav Bazík
7. Tomáš Dvořák 25. Juraj Olejník
36. Milan Vojtěch
26. 3. 22 10:00 TEMPO Prague United Samson Žižkov 1.FC 1. 8:4 (2:3)
První poločas byli lepší Samson, ale ve druhém poločase odpadl fyzicky. Zasloužená výhra Prague United. Dušan Blaha, Matěj Mužík
Prague United Samson Žižkov 1.FC
Antonín Borák – Jan Borák, Roman Hanus, Lukáš Hartmann, Jan Makal, Radim Tichý, Petr Uchytil vs Jan Cupl – Václav Bazík, David Hlaváček, Pavel Tošnar, Jan Uhlíř, Petr Vostatek