8. Primitives Prague FC 10 3 2 5 30:32 8

Po 4.4.16 19:00 zzSANC3 Yellow Dildos A Filipi SK   (HL6B)
Po 4.4.16 20:15 zzSANC3 Rošambo Manchlastr FC   (HL8A)
Po 25.4.16 19:00 zzSANC3 Nottoric Forest Gambrinus VH   (HL7A)
Po 25.4.16 20:15 zzSANC3 Pirelli Traktor Praha A   (HL6A)

9. 6. 16 20:15 P3 Primitives Prague FC Regio Team 10. 1:3 (0:1)
Klidné a pohodové utkání, v jehož konci rozhodli hosté o svém vítězství. Tomáš Voldán
Primitives Prague FC Regio Team
Juraj Janík – Jiří Bernat, Kryštof Janík, Milan Jerečič, Jaroslav Louša, Vladimír Pátek vs Michael Bělík – Tomáš Albert, Lukáš Barek, Michal Bystroň, Daniel Jurník, Josef Krchňák, Martin Krchňák, Ján Marjenka, Jan Paroubek, Marek Šuhaj
33. Milan Jerečič 17. Michal Bystroň
39. Lukáš Barek
59. Daniel Jurník
31. 5. 16 20:15 MOTO2 Regio Team Primeira Equipe 9. 1:1 (0:0)
Ze začátku vyrovnaný zápas. Oba týmy měli dost šancí, ale většinu neproměnili. Zasloužená remíza.
Regio Team Primeira Equipe
Michael Bělík – Michal Bystroň, Daniel Jurník, Martin Krchňák, Ján Marjenka, Jakub Musil, Jan Paroubek, Filip Pech, Marek Šuhaj vs Michal Říha – Ondřej Kadeřábek, Eduard Kohout, Martin Košut, Petr Vejr, Tomáš Vejr, Petr Zimola
55. Michal Bystroň 38. Ondřej Kadeřábek
27. 5. 16 18:00 MALES Klucy PFS Regio Team 8. 2:5 (1:2)
Miroslav Javorský
Klucy PFS Regio Team
Daniel Pospíšil – Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, Jakub Kučera, Tomáš Landa, Miroslav Mádle, David Melíšek, Tomáš Pachl, Marek Vávra vs Michael Bělík – Tomáš Albert, Lukáš Barek, Michal Bystroň, Josef Krchňák, Martin Krchňák, Jakub Musil, Jan Paroubek, Marek Šuhaj
53. Tomáš Albert
19. 5. 16 18:00 SCBEC Regio Team All Blacks 7. 3:2 (2:1)
Vyrovnané, rychle hrané utkání bez zbytečných prodlev, ve kterém měli ke konci více štěstí domácí.
Regio Team All Blacks
Michael Bělík – Tomáš Albert, Lukáš Barek, Michal Bystroň, Daniel Jurník, Josef Krchňák, Martin Krchňák, Ján Marjenka, Jan Paroubek, Marek Šuhaj vs Ondřej Hodan – Ondřej Bartoň, Jakub Chlad, Dariusz Horváth, Vojtěch Losman, Jakub Punčochář, Jan Šramota
12. Lukáš Barek
19. Michal Bystroň
56. Daniel Jurník
35 Michal Bystroň 4. OG
49. Ondřej Bartoň
11. 5. 16 18:45 KBELY 1.FC Holešovice Regio Team 6. 4:3 (2:0)
Zápas plný zvratů. Domácí ovládli první poločas, ve druhém poločase však většinu svých vyložených šancí neproměnili a hosté v závěru neuvěřitelnou stíhací jízdou srovnali, jenže poté dostali v poslední minutě branku, když nepochopitelně vypustili bránění. Boris Novotný, Jiří Veselý
1.FC Holešovice Regio Team
Jakub Kříž – Tomáš Andrle, Antonín Holec, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Rudolf Kotouč, Tomáš Krtička, Jan Kubát, Ondřej Sopr vs Jan Paroubek – Lukáš Barek, Michal Bystroň, Josef Krchňák, Martin Krchňák, Ján Marjenka, Martin Sedláček
16. Jan Karban
22., 60. Jan Kubát
41. Ondřej Sopr
54., 56. Martin Krchňák
58. Lukáš Barek
27. 4. 16 18:15 CESMI Regio Team Young Guns Prag 5. 6:1 (5:1)
Domácí měli převahu a hru kontrolovali. V první půli si vytvořili dostatečný náskok, který v pohodě hlídali až do konce utkání. Voldán
Regio Team Young Guns Prag
Jan Paroubek – Michal Bystroň, Martin Krchňák, Ján Marjenka, Martin Sedláček, Marek Šuhaj vs Štěpán Kulík – Miloš Drha, Štěpán Faměra, Zdeněk Fejtek, Matěj Klubal, Blahoslav Kříž, Lukáš Nasli, Jiří Novák, Tomáš Plíšek, Jan Šebesta, Zdeněk Štípek, Lukáš Žáček
1., 47. Michal Bystroň
22., 25., 27. Martin Krchňák
28. Marek Šuhaj
5. Tomáš Plíšek
18. 4. 16 18:00 STER3 The Hamptons Regio Team 4. 1:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas, který skončil remízou. Kamil Molnár
The Hamptons Regio Team
Jan Stejskal – Dan Lapáček, Petr Matějů, Michal Polanský, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda, Martin Tesař, Jan Vedlich vs Michael Bělík – Tomáš Albert, Michal Bystroň, Daniel Jurník, Josef Krchňák, Martin Krchňák, Jakub Musil, Jan Paroubek, Marek Šuhaj
54. Martin Tesař 29. Daniel Jurník
14. 4. 16 20:30 STER2 Regio Team Strahovská 10 B 3. 0:2 (0:0)
Domácí své šance ve vyrovnaném utkání nedokázali proměnit. Klail, Pavel
Regio Team Strahovská 10 B
Michael Bělík – Lukáš Barek, Josef Krchňák, Martin Krchňák, Ján Marjenka, Jakub Musil, Martin Sedláček, Marek Šuhaj vs Alexandr Zpěvák – David Chvátil, Lukáš Drbola, Ladislav Havlíček, Jakub Kříž, Radim Šimík, Jan Václavík, David Vícha
39 Jakub Musil
47 Michael Bělík
35. David Vícha
50. Ladislav Havlíček
1. 4. 16 17:00 DEKAN Sexy men Regio Team 2. 1:3 (0:1)
Vyrovnané utkání průměrné úrovně, ve kterém zvítězil tým, který dokázal vstřelit branky.