Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 30.11.16 | 20:45 | MIKU1 | Klokan Perón club A Queens Park Club | 11. | 1:3 |
St 30.11.16 | 20:45 | MIKU2 | Saens 1.FC A Lucián FC A | 11. | 4:4 |
St 30.11.16 | 20:45 | MIKU4 | Tatra 04 Dvorce SK MPI | 11. | 2:7 |
St 30.11.16 | 20:45 | MIKU3 | Sparta Pankrác Les Miserables | 11. | 7:7 |
St 30.11.16 | 20:45 | CESMI | Břewnow boys KMK Inter Ohradní | 11. | 2:3 |
St 30.11.16 | 20:30 | ZAK | Rowdies HFC UTS Vršovice | 11. | 5:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Les Miserables | 11 | 10 | 1 | 0 | 67:20 | 21 |
2. | Saens 1.FC A | 11 | 7 | 3 | 1 | 47:29 | 17 |
3. | Sparta Pankrác | 11 | 5 | 3 | 3 | 64:47 | 13 |
4. | Inter Ohradní | 11 | 6 | 1 | 4 | 34:32 | 13 |
5. | UTS Vršovice | 11 | 4 | 4 | 3 | 48:43 | 12 |
6. | Klokan Perón club A | 11 | 4 | 1 | 6 | 32:40 | 9 |
7. | Lucián FC A | 11 | 3 | 2 | 6 | 35:49 | 8 |
8. | Tatra 04 | 11 | 2 | 4 | 5 | 16:31 | 8 |
9. | Queens Park Club | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:42 | 7 |
10. | Dvorce SK MPI | 11 | 3 | 1 | 7 | 30:46 | 7 |
11. | Rowdies HFC | 11 | 3 | 0 | 8 | 26:47 | 6 |
12. | Břewnow boys KMK | 11 | 5 | 1 | 5 | 35:36 | 5 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
St 7.9.16 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Dvorce SK MPI |
St 7.9.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Klokan Perón club A |
Čt 8.9.16 | 18:00, 19:15, 20:30 | MALES | Inter Ohradní |
Po 12.9.16 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER1 | Lucián FC A |
Po 12.9.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Klokan Perón club A |
Po 19.9.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Rowdies HFC |
Po 19.9.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | Queens Park Club |
Po 19.9.16 | 19:00, 20:15 | DABLI | UTS Vršovice |
Út 20.9.16 | 19:00, 20:15 | P3 | Les Miserables |
St 21.9.16 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER1 | Břewnow boys KMK |
St 21.9.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | CESMI | Saens 1.FC A |
Čt 22.9.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | ARIT | Sparta Pankrác |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Štěpán Šimeček | Sparta Pankrác | 18 |
2. | Jan Lacina | UTS Vršovice | 12 |
3. | Martin Čácha | Les Miserables | 12 |
4. | Roman Letko | Torpedo Cannabis | 11 |
5. | Jiří Sodoma | Les Miserables | 11 |
6. | Lukáš Dufek | Squadra Azzurra | 10 |
7. | Jakub Tošovský | Sparta Pankrác | 9 |
8. | František Liška | Inter Lotyšák A | 9 |
9. | Marek Švehla | Queens Park Club | 8 |
10. | Ivan Hašek | Klokan club A | 8 |
11. | Filip Brejška | Dvorce SK MPI | 8 |
12. | Christ Nwogu | Dvorce SK MPI | 7 |
13. | Martin Hosnedl | UTS Vršovice | 7 |
14. | Michal Vejvoda | Sparta Pankrác | 7 |
15. | Martin Zalužanský | Břewnow boys KMK | 7 |
16. | Pavel Vávra | Břewnow boys KMK | 7 |
17. | Martin Sekan | UTS Vršovice | 7 |
18. | Jan Vančura | UTS Vršovice | 7 |
19. | Adam Kraus | Lucián FC B | 7 |
20. | Josef Hejný | Inter Ohradní | 7 |