Pá 4.11.16 18:00 P3 Ústavan 01 KK B Regio Team   (HL8J)
Pá 4.11.16 19:15 P3 Atlanta Žižkov FC Berlusconi SV   (HL6I)

30. 11. 16 20:30 ZAK Rowdies HFC UTS Vršovice 11. 5:2 (2:0)
V utkání zvítězil fotbalovější tým. Pavel Dlouhý
Filip Fuchsa – Milan Bouška, Martin Dlouhý, David Hůlka, Ervin Kuč, Richard Peer, Petr Pleyer, Pavol Ružička vs Matej Juhász – Petr Blabla, Ondřej Culek, Martin Hosnedl, Ondřej Pulkert, Martin Sekan, Filip Šmahel, Jan Vančura, Ondřej Vančura
52. Pavol Ružička
48. Martin Hosnedl
52. Filip Šmahel
16. 11. 16 19:30 HOSTI Queens Park Club Rowdies HFC 10. 2:3 (0:1)
Krásný, rychlý fotbal z obou stran. Utkání bylo vyrovnané až do samého konce, nakonec byli o gól šťastnější hosté. Libor Viták, Jan Spěvák
Queens Park Club Rowdies HFC
Martin Došek – Michal Balík, Michael Barák, Srdan Hadžiosmanovič, Jakub Halamka, Martin Prachař, Tomáš Proskočil, Ondřej Sedláček, Marek Švehla vs Filip FuchsaMartin Dlouhý, Jakub Hejret, David Hůlka, Richard Peer, Pavol Ružička, Tomáš Sluka
31., 53. Marek Švehla 29., 45. Martin Dlouhý
54. Jakub Hejret
9. 11. 16 19:30 MIKU4 Rowdies HFC Lucián FC A 9. 4:5 (1:2)
Utkání výborné úrovně s emotivním koncem skončilo vítězstvím hostů. Trnka
Rowdies HFC Lucián FC A
Filip Fuchsa – Milan Bouška, Martin Dlouhý, Radek Hanzlík, Jakub Hejret, David Hůlka, Jakub Hůlka, Richard Peer, Michael Repetný, Pavol Ružička vs Marek Bruna – Marek Barták, Jakub Boudník, Adam Kraus, Jaroslav Macek, Ivo Malina, Jan Prošvic, Pavel Slánský, Karel Vitvera
60. Marek Barták
3. 11. 16 20:45 MIKU1 Les Miserables Rowdies HFC 8. 6:0 (2:0)
Utkání bylo předčasně ukončeno v 4. minutě po zranění druhého hráče Rowdies.
Les Miserables Rowdies HFC
Jiří Sodoma – Martin Čácha, Martin Chalupa, Michal Janíček, Daniel Kubec, František Liška, Jan Šícha, Ondřej Soběslav vs Filip Fuchsa – Milan Bouška, David Hůlka, Richard Peer, Michael Repetný
1. Martin Čácha
4. František Liška
18. 10. 16 20:45 MIKU2 Rowdies HFC Dvorce SK MPI 7. 2:7 (0:3)
Jednoznačné utkání. Stránský
Rowdies HFC Dvorce SK MPI
Filip Fuchsa – Milan Bouška, Jakub Hejret, David Hůlka, Jakub Hůlka, Richard Peer vs Roberto Terragni – Filip Brejška, Lukáš Dratva, Ondřej Havlas, Marek Lisý, Christ Nwogu, Lukáš Olmr, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr
48., 50. Jakub Hejret 2., 8., 36., 49. Christ Nwogu
21. Ondřej Havlas
40., 44. Tomáš Olmr
13. 10. 16 19:30 ZAK Inter Ohradní Rowdies HFC 6. 6:0 (2:0)
Jednoznačný zápas, hosté hráli celý zápas ve čtyřech.
Inter Ohradní Rowdies HFC
Lukáš Bumbálek – Tomáš Benko, Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Horáček, Pavel Mencl, Filip Reinoso, Ondřej Šebela, Vladimír Teplan vs Mário Vozár – Milan Bouška, Martin Dlouhý, David Hůlka, Richard Peer
7. Vladimír Teplan
8., 56. Jiří Brož
42., 48. Ondřej Šebela
45. Tomáš Benko
4. 10. 16 19:30 CESMI Rowdies HFC Břewnow boys KMK 5. 1:2 (1:1)
Domácí odehráli celý zápas bez střídání a spoléhali na obranu. Hosté se snažili kombinovat, ale trápil je brankář soupeře. Poločas skončil 1:1. Ve druhém poločase hosté přidali a zaslouženě berou oba body, i když branka přišla až v poslední minutě. Lukáš Augustýn, František Presl
Rowdies HFC Břewnow boys KMK
Richard Peer – Milan Bouška, Filip Fuchsa, Jakub Hůlka, Pavol Ružička, Mário Vozár vs Zdeněk Vávra – Jaromír Bulíček, Karel Kahovec, Michal Šiškun, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Pavel Vávra, Martin Zalužanský
28. Pavol Ružička 15., 60. Pavel Vávra 45. Jaromír Bulíček
28. 9. 16 19:30 MIKU2 Tatra 04 Rowdies HFC 4. 1:5 (0:2)
Výborné utkání s převahou domácího týmu. Góly však dávali z rychlých útoků hosté a díky tomu vyhráli. Domácí ve druhé půli ještě zvýšili tlak, ale nedokázali překonat výborného brankáře hostů. Michal Antonický, Václav Jebousek
Tatra 04 Rowdies HFC
Martin Mika – Michal Cimbál, Ondřej Frána, Michal Pařízek, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler vs Filip Fuchsa – Martin Dlouhý, Jakub Hejret, David Hůlka, Jakub Hůlka, Richard Peer, Pavol Ružička, Tomáš Sluka
53. Petr Winkler 14., 25., 60. Jakub Hůlka
48. Tomáš Sluka
50. Pavol Ružička
21. 9. 16 19:30 MIKU1 Rowdies HFC Sparta Pankrác 3. 0:8 (0:5)
Jednoznačné utkání v režii hostů. Vostatek
Rowdies HFC Sparta Pankrác
Filip Fuchsa – Milan Bouška, Martin Dlouhý, David Hůlka, Jakub Hůlka, Jan Kosina, Richard Peer, Michael Repetný vs Jaroslav Příbrský – Dominik Barták, Lukáš Dufek, Lukáš Kotrba, Ondřej Mareš, Štěpán Šimeček, Jakub Tošovský, Michal Vejvoda
30 Milan Bouška 13., 24., 33. Štěpán Šimeček
14., 16., 52. Jakub Tošovský
23. Michal Vejvoda
40. Ondřej Mareš
14. 9. 16 19:30 MIKU1 Saens 1.FC A Rowdies HFC 2. 4:3 (4:1)
Domácí vedli po půli o tři branky a jasně kráčeli za vítězstvím. Ve druhé půli se hostům podařilo snížit, ale na vyrovnání nedosáhli.
Saens 1.FC A Rowdies HFC
Pavel Strazzer – Radek Dosoudil, Patrik Jandus, David Jonáš, Daniel Palma, Bedřich Straka, Ondřej Straka, Petr Strazzer, Lukáš Tesařík, Miroslav Weiner vs Filip Fuchsa – Martin Dlouhý, David Hůlka, Jakub Hůlka, Jan Kosina, Richard Peer, Tomáš Sluka