10. Opatovští kanonýři FC 11 3 1 7 30:40 7
11. Medvídkova tlapička 11 3 0 8 45:50 6

Pá 16.9.16 18:15 BECH Co je? Zde je místo ...   (HL7H)
Pá 16.9.16 19:30 BECH Mestek 97 FC Nalejto 1.FC   (HL6I)
Út 11.10.16 18:15 MIKU4 Speciál Bráník A Banana Chiquíta   (HL5A)
Út 11.10.16 19:30 MIKU4 Tyran Saens 1.FC VET A Damned CF   (VL1A)
Út 11.10.16 20:45 MIKU4 Keckafogo KK SUP Zelená liška TJ SUP A   (SVL1A)

7. 12. 16 20:30 STER1 Ramutant CF Typos FC 11. 3:7 (1:4)
Typos doslova válcoval tým Ramutantu, kde byl hrozbou jen Pechar. Jinak se hra odehrávala většinou na půlce domácích.
Ramutant CF Typos FC
Jiří Klečka – František Klečka, Lukáš Opava, Michal Pechar, Petr Petřina, Karel Šlapák, Jiří Štětina, Michal Vávra, Miroslav Zetek vs Jakub Vokurka – Jakub Grohmann, Jan Hlinák, Vojtěch Hlinák, Vladimír Křížek, Michal Marek, Karel Raus, Lukáš Rejka
11., 37., 53. Michal Pechar 7., 9., 29., 35., 50., 59. Jakub Grohmann
13. Jan Hlinák
23. 11. 16 19:30 BECH Typos FC Sklenářka FC 10. 4:1 (1:0)
Hosté se snažili územní převahu Typosu eliminovat bojovností, dlouho drželi nadějný výsledek a ve 49. minutě dokonce dokázali vyrovnat. Rozhodl roh pět minut před koncem, pak už si domácí výsledek pohlídali. Luděk Michalík, Martin Suchý
Typos FC Sklenářka FC
Radim Pařík – Zdeněk Adámek, Jakub Grohmann, Jan Hlinák, Vojtěch Hlinák, Alexander Krivosheev, Michal Marek, Karel Raus, Lukáš Rejka vs Petr Janoušek – Marek Hála, Pavel Homola, Milan Moc, Leonard Siegfried, Jan Souček, Martin Včelák, Jan Vojtíšek
10., 60. Alexander Krivosheev
55. Jan Hlinák
56. Michal Marek
49. Marek Hála
9. 11. 16 20:15 P1 M - Bubo A Typos FC 9. 2:4 (1:2)
Jednoznačná dominance Typosu, domácí hrozili pouze z brejků.
M - Bubo A Typos FC
Jan Carda – Jan Bartoň, Vladimír Čech, Petr Fliegel, Lukáš Procházka, Tomáš Reiterman, František Roub, Miroslav Táborský, Stanislav Vlk vs Radim Pařík – Jakub Grohmann, Jan Hlinák, Vojtěch Hlinák, Tomáš Indrák, Alexander Krivosheev, Karel Raus, Lukáš Rejka, Jakub Vokurka
15., 54. Tomáš Reiterman 20. Alexander Krivosheev
26. Vojtěch Hlinák
48. Tomáš Indrák
50. Jakub Grohmann
2. 11. 16 20:45 MIKU1 Typos FC Medvídkova tlapička 8. 7:2 (3:1)
Utkání hrané v rychlém tempu, ve kterém dominovali Typos ve všech herních činnostech a zaslouženě tak vyhráli. Melíšek
Typos FC Medvídkova tlapička
Jakub Vokurka – Jakub Grohmann, Jan Hlinák, Vojtěch Hlinák, Alexander Krivosheev, Vladimír Křížek, Lukáš Rejka, Martin Štolba vs Tomáš Malina – Michal Kajaba, Pavel Lajda, Luboš Neveršil, Ondřej Psutka, Adam Rözler, Ondřej Šourek
13., 20., 25., 43., 48. Jakub Grohmann
32., 40. Vojtěch Hlinák
4. Ondřej Psutka
50. Michal Kajaba
26. 10. 16 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC Typos FC 7. 0:11 (0:5)
Zcela jednoznačné utkání ze strany hostů. Soupeř neunesl porážku od mladých kluků takto obřím rozdílem a konec utkání naprosto vypustil. Dufek
Lachtánci 1.WC Typos FC
Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Radek Janouš, Jan Tyburec, Michal Václavek, Tomáš Voříšek vs Radim Pařík – Zdeněk Adámek, Jakub Grohmann, Jan Hlinák, Vojtěch Hlinák, Alexander Krivosheev, Michal Marek, Karel Raus, Lukáš Rejka
57. Zdeněk Adámek
19. 10. 16 19:30 TEMPO Typos FC R.I.P. A 6. 10:3 (4:1)
Vyrovnané utkání, hrané s velkým nasazením. Domácí byli efektivnější a zaslouženě vyhráli.
Typos FC R.I.P. A
Radim Pařík – Jakub Grohmann, Jan Hlinák, Vojtěch Hlinák, Tomáš Indrák, Alexander Krivosheev, Karel Raus, Lukáš Rejka, Martin Štolba vs Martin Hoidar – Ondřej Bílek, František Krejča, Jan Linhart, Petr Nosálek, Martin Tandler, František Ulrich
54. Petr Nosálek
12. 10. 16 20:45 MIKU3 Opatovští kanonýři FC Typos FC 5. 0:4 (0:3)
Zasloužená výhra hostů. Plucar
Opatovští kanonýři FC Typos FC
Robert Smutný – Tomáš Hyršl, Martin Kisugite, Šimon Kubec, Jan Mareček, Valery Mezentsev, Vojtěch Mráz, Martin Pilík, Jakub Šimeček vs Radim Pařík – Jakub Grohmann, Jan Hlinák, Vojtěch Hlinák, Tomáš Indrák, Tomáš Kratochvíl, Alexander Krivosheev, Michal Marek, Karel Raus, Lukáš Rejka, Jakub Vokurka
3., 10. Jakub Grohmann
48. Alexander Krivosheev
5. 10. 16 19:30 TEMPO Typos FC Porter CF B 4. 6:0 k.
Poklidné a i pohledné utkání, ve kterém se příliš nebránilo ani na jedné straně. Martin Janda
Typos FC Porter CF B
Jakub Vokurka – Jakub Grohmann, Vojtěch Hlinák, Tomáš Indrák, Tomáš Kratochvíl, Michal Marek, Karel Raus, Lukáš Rejka, Martin Štolba vs Vojtěch Dobiáš – Martin Menšík, Petr Špringr, Miloš Trinkmoc, Zdeněk Ulrich, Pavel Winkler, Milan Zachariáš