8. Sen Černý Most II PG 11 3 3 5 20:19 9

Ne 11.9.16 16:15 MIKU2 Stříbrný hroch C Lobotomici   (HL8L)
Ne 11.9.16 17:30 MIKU2 S.T.R.U.P. Komety FC A   (HL5I)
Ne 16.10.16 17:30 SCBEC Sananim FC A Ukradený širáci   (HL5H)
Ne 16.10.16 18:45 SCBEC Cosmo Hagibor FC FC Praha 07   (HL8N)
Ne 16.10.16 20:00 SCBEC Dropa FC A Vzteklé Želvičky   (HL6L)

3. 12. 16 11:15 LITVI Sen Černý Most II PG Corleone 11. 1:0 (1:0)
Hosté měli územní převahu, ale v koncovce se nedokázali prosadit i přes mnoho gólových šancí. Miroslav Ženíšek, Tomáš Strnad
Sen Černý Most II PG Corleone
Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, František Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš, Petr Kolář, Michal Koščo, Michal Ulrych vs Daniel Sokolíček – Mohamed Drame, Jaroslav Kolanda, Zdeněk Kozarec, Pavel Mikeska, Dominik Sokolíček, Marcel Zanusso
3. Petr Kolář
20. 11. 16 16:15 ZAK Corleone SAS fans 10. 1:5 (0:2)
Hosté šli od začátku cílevědomě za vítězstvím, rychle vedli 2:0 a po vyloučení domácího brankáře už nebylo o vítězi pochyb.
Corleone SAS fans
Miroslav Sajfert – Mohamed Drame, Jaroslav Kolanda, Zdeněk Kozarec, Pavel Mikeska, Michal Šejvl, Dominik Sokolíček, Marcel Zanusso vs Slavomír Giertli – Tomáš Cejnar, Peter Giertli, Josef Hudeček, Tomáš Krůl, Jiří Šenk, Martin Šišma, Richard Šubrt, Václav Tejml, František Vrána
45. Mohamed Drame 20 Miroslav Sajfert
45 Mohamed Drame
6., 56. Martin Šišma
17., 52. Tomáš Krůl
32. Václav Tejml
13. 11. 16 12:30 HANSP Bruchos HFC Corleone 9. 5:8 (1:4)
Utkání hrané v hale na Hanspaulce se spoustou chyb i povedených akcí a divokým výsledkem pro Corleone. Hošek
Bruchos HFC Corleone
Marián Hrouda – Jakub Abrahám, Michal Bendl, Jaroslav Červený, Martin Macháček, Ladislav Salač, Petr Steinbauer, Vladislav Valenta vs Marcel Zanusso – Mohamed Drame, Jaroslav Kolanda, Pavel Mikeska, Michal Šejvl, Daniel Sokolíček, Dominik Sokolíček
47., 51. Mohamed Drame
6. 11. 16 20:00 TEMPO Corleone Periferie United 8. 0:6 (0:3)
Utkání bylo o poločase přerušeno pro poruchu osvětlení. Domácí se k dohrávce nedostavili. Kovařík
Corleone Periferie United
Marcel Zanusso – Mohamed Drame, Pavel Mikeska, Miroslav Sajfert, Michal Šejvl, Daniel Sokolíček, Dominik Sokolíček vs Oldřich Kašík – Lukáš Ambros, Tomáš Kundla, Daniel Ochman, Michal Šoka, Martin Štěrba, Petr Venzara, Filip Zálešák, Jan Zídek
3. Petr Venzara
9. Martin Štěrba
15. Lukáš Ambros
22. 10. 16 10:00 TEMPO Bránický tank Corleone 7. 0:6 k.
15. 10. 16 10:00 TEMPO Corleone Tus Pelotas 6. 2:2 (0:2)
Vyrovnané utkání skončilo remízou.
Corleone Tus Pelotas
Daniel Sokolíček – Mohamed Drame, Jaroslav Kolanda, Zdeněk Kozarec, Pavel Mikeska, Michal Šejvl, Dominik Sokolíček, Lukáš Svoboda, Marcel Zanusso vs Ryszard J. Macidlowski – Javier F. Avila Selva, Berk Benli, Jeremie Bertolino, Alexander Cameron, Gabriel Fernandez, Michael Kozár, Carlos A. Molina Tello, Attila Pál
36., 53. Zdeněk Kozarec 9. Carlos A. Molina Tello
25. Attila Pál
9. 10. 16 10:00 STOD Lucky team Corleone 5. 2:5 (1:2)
Dynamické utkání plné pěkných akcí a gólů. Zvítězil tým Corleone.
Lucky team Corleone
Jiří Mareš – Stanislav Adámek, Tomáš Adámek, Josef Dašek, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, David Šmejkal, Martin Valter vs Miroslav Sajfert – Mohamed Drame, Jaroslav Kolanda, Michal Šejvl, Daniel Sokolíček, Dominik Sokolíček, Lukáš Svoboda
16. Josef Dašek
42. Stanislav Hoch
9. Lukáš Svoboda
28. Dominik Sokolíček
33., 36. Mohamed Drame
56. Jaroslav Kolanda
1. 10. 16 10:00 TEMPO Corleone Devils of Zderaz 4. 11:1 (7:1)
Suverénní převaha domácích. Hosté bohužel neměli na střídání a zranil se jim navíc hráč v poli. Ladislav Vamberský, Rudolf Lavický
Corleone Devils of Zderaz
Lukáš Svoboda – Mohamed Drame, Jaroslav Kolanda, Zdeněk Kozarec, Daniel Sokolíček, Dominik Sokolíček, Marcel Zanusso vs Jiří Hálek – Petr Balek, Andriy Daruda, František Dobřanský, Miroslav Nýč, Jiří Prokop, Dmitry Zimarev
1., 5., 18., 53. Dominik Sokolíček
14. Jaroslav Kolanda
16., 25., 56. Mohamed Drame
29., 42. Zdeněk Kozarec
55. Daniel Sokolíček
8. Petr Balek
24. 9. 16 08:45 P3 Atomový veverky A Corleone 3. 0:3 (0:2)
V poklidu hrané utkání v duchu fair play. Vyhrál rychlejší, fotbalovější a techničtější tým Corleone. Jiří Pech
Atomový veverky A Corleone
Jan Houška – František Bartůněk, Roman Čech, Daniel Dusl, Roman Husek, Josef Kapek, Viktor Máchal, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar vs Jaroslav Kolanda – Mohamed Drame, Zdeněk Kozarec, Pavel Mikeska, Miroslav Sajfert, Michal Šejvl, Daniel Sokolíček, Dominik Sokolíček, Lukáš Svoboda
33 Jan Houška 24., 25. Lukáš Svoboda
34. Mohamed Drame
18. 9. 16 15:00 BECH Corleone Angmar A 2. 4:4 (1:1)
Ač Corleone hlavně zásluhou Drameho a Mikesky vedlo po vyrovnané první půli již 4:1, tlaku Angmaru v závěru druhé půle neodolalo. Vyrovnat se povedlo z penalty, ve vápně byl faulován hráč Angmaru. I Corleone svoji penaltu na úvod zápasu proměnilo, taktéž za faul ve vápně.
Corleone Angmar A
Jaroslav Kolanda – Mohamed Drame, Zdeněk Kozarec, Pavel Mikeska, Daniel Sokolíček, Dominik Sokolíček, Marcel Zanusso vs Jaroslav Frencl – Josef Brožek, Jiří Černý, Oleg Cojocari, Radek David, Vít Jursa, Miroslav Macháček
13., 39., 41. Mohamed Drame
45. Pavel Mikeska
20. Jiří Černý
46. Radek David
51. Josef Brožek
58. Vít Jursa
10. 9. 16 12:30 ZAK 1.FC Lehovec Corleone 1. 2:2 (2:0)
Zajímavý duel dvou rozdílných poločasů. V první půli dominoval Lehovec, ve druhé naopak Corleone a to i kvůli zranění brankáře domácích. Filip Jambor