27. 11. 16 18:45 MIKU2 Real Hagrid CF Heliport SK 11. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro Hagrid. Procházka T., Dreksler V.
Dominik Herman – Richard Bandžak, Jakub Heřmánek, Matěj Jungwirth, Petr Valenta, Antonín Vydra, Martin Žatečka vs Ondřej Prejzek – Martin Dienstbier, Michal Kolář, Kamil Kos, Viktor Kulíšek, Juraj Kysel, Jan Libus, Aleš Pelikán, Miroslav Rubeš, Gabriel Szuma
13. 11. 16 19:00 METE1 Hattrick Prosek FC Real Hagrid CF 10. 2:0 (0:0)
Hattrick Prosek FC Real Hagrid CF
Martin Kulíček – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Lukáš Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Michal Petrásek vs Petr Šimsa – Richard Bandžak, František Fiala, Jakub Heřmánek, Lukáš Matera, Ondřej Svatoš, Jakub Záruba
31., 37. Lukáš Březina
6. 11. 16 16:15 ZAK Real Hagrid CF Digi Prague FC 9. 4:3 (1:1)
Domácí hráli po celé utkání oslabeni o jednoho hráče v poli, ale ani to je nezastavilo na cestě za vítězstvím. Hošek,Plucar
Real Hagrid CF Digi Prague FC
Jakub Heřmánek – Richard Bandžak, Matěj Jungwirth, Jakub Záruba, Martin Žatečka vs Lukáš Haisl – Michal Bartoušek, Stanislav Frána, Petr Hylan, Ladislav Kejmar, Jiří Kříž, Tomáš Lapšanský, Tomáš Procházka, Martin Švehla
6., 59. Matěj Jungwirth
38. Martin Žatečka
57. Jakub Záruba
21., 44. Stanislav Frána
48. Tomáš Procházka
30. 10. 16 20:00 P3 Avengers FC Real Hagrid CF 8. 6:2 (4:1)
Dramatické utkání rozhodla lepší koncovka Avengers. Michal Adámek
Avengers FC Real Hagrid CF
Jiří Szőke – Alexandru C. Cocuz, David Dohányos, Patrik Grygera, Oleg Nikolaenko, Martin Šefr, Jan Soukup, Tomáš Viereckl vs Dominik Herman – Richard Bandžak, František Fiala, Jakub Heřmánek, Ondřej Pavelka, Ondřej Svatoš, Antonín Vydra, Jakub Záruba, Martin Žatečka
26. Jan Soukup
27. David Dohányos
28., 29. Patrik Grygera
33. Oleg Nikolaenko
34. Alexandru C. Cocuz
24., 56. Ondřej Pavelka
23. 10. 16 13:45 P3 Real Hagrid CF Valícíse Kojoti 7. 2:5 (2:4)
Utkání ve volném tempu, kdy hosté převyšovali domácí po celou dobu utkání a zaslouženě si došli pro výhru. Skokánek
Real Hagrid CF Valícíse Kojoti
Dominik Herman – František Fiala, Matěj Jungwirth, Lukáš Matera, Antonín Vydra, Jakub Záruba, Martin Žatečka vs Ondřej Charvát – Jan Hrabě, Ondřej Hrabě, Daniel Hrdlička, Martin Váša, Ondřej Voborský, Vojtěch Vonička
14. Jakub Záruba
20. Lukáš Matera
6., 13., 27. Ondřej Voborský
10., 58. Jan Hrabě
16. 10. 16 18:45 ZABEH s.Oliver A Real Hagrid CF 6. 2:5 (1:3)
Slušně hrané utkání, ve kterém více šancí proměnili hosté a připsali si do tabulky body za výhru 5:2. Dufek
s.Oliver A Real Hagrid CF
Tomáš Vlček – Ladislav Beran, Patrik Böhm, Jan Čmolík, Petr Horák, Josef Janota, Michal Paveza, Václav Paveza, Martin Valenta, Václav Venclík vs Dominik Herman – Richard Bandžak, František Fiala, Jakub Heřmánek, Matěj Jungwirth, Lukáš Matera, Ondřej Pavelka, Ondřej Svatoš, Petr Valenta, Martin Žatečka
40. Petr Valenta
9. 10. 16 18:45 SCBEC Real Hagrid CF Rumové pralinky FC 5. 5:4 (3:3)
Velice vyrovnaný zápas s hodně brankami na obou stranách. Hagrid na úvod zápasu utekl o dvě branky, ale hráč Miron stihl hatrickem otočit výsledek. V poločase bylo ale 3:3. Vlastní branka dostala Rumové pralinky do vedení ve 2. půli, ale v závěru zápasu Real Hagrid otočil výsledek opět ve svůj prospěch. Zápasu by více slušela remíza.
Real Hagrid CF Rumové pralinky FC
Dominik Herman – Richard Bandžak, Matěj Jungwirth, Lukáš Matera, Ondřej Pavelka, Petr Šimsa, Antonín Vydra, Jakub Záruba, Martin Žatečka vs Pavel Kohout – Farid Hanafi, Pavel Kohout, Matouš Křelina, Sergiu Miron, Pavel Šuráň, Martin Svoboda, Andrei Trahim, Robert Václavík
3., 55. Ondřej Pavelka
8. OG
19. Lukáš Matera
50. Martin Žatečka
9., 10., 13. Sergiu Miron
43. OG
2. 10. 16 15:00 P2 Vodka team FC Real Hagrid CF 4. 4:0 (3:0)
Začátek byl nerozhodný, ale lepší tým ukázal svou dokonalost.
Vodka team FC Real Hagrid CF
Petr Jelínek – Lukáš Borovička, Tomáš Dvořák, Michal Fišer, Jan Foukner, Ervín Schün, Tomáš Sibřina, Josef Suchánek, Karel Šukovský vs Dominik Herman – Richard Bandžak, František Fiala, Jan Frauknecht, Ondřej Svatoš, Jakub Záruba, Martin Žatečka
18., 21. Josef Suchánek
26., 35. Tomáš Sibřina
18. 9. 16 16:15 MIKU2 Protector 1320 FC Real Hagrid CF 3. 3:1 (0:1)
Hosté drželi balón a obzvláště v první půli byli lepším týmem, ale domácí hráli na protiútoky a z minima šancí vytěžili maximum. Klail
Protector 1320 FC Real Hagrid CF
Petr Kvasňovský – Jan May, Pavel May, Radim Šalša, Václav Trneček, Pavel Vávra, Jan Vladyka vs Dominik Herman – Richard Bandžak, František Fiala, Matěj Jungwirth, Matouš Lorenc, Jakub Šimsa, Petr Šimsa, Jakub Záruba, Martin Žatečka
42., 58. Jan Vladyka
50. Pavel May
11. Jakub Šimsa
11. 9. 16 13:45 P1 Real Hagrid CF My 2. 5:0 (0:0)
Hosté hráli po celý zápas bez možnosti střídání. V první půli ještě drželi krok se soupeřem, ale po změně stran už fyzicky odpadli a inkasovali dosti velký příděl v podobě pěti gólů. Klail
Real Hagrid CF My
Dominik Herman – Richard Bandžak, František Fiala, Jan Frauknecht, Matěj Jungwirth, Jakub Šimsa, Petr Šimsa, Antonín Vydra, Jakub Záruba, Martin Žatečka vs Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Jan Čurn, Robert Grande, Milan Kučera, Aleš Vaníček
35. Jakub Záruba
39. Antonín Vydra
42., 43. Matěj Jungwirth
58. Martin Žatečka
4. 9. 16 17:30 KBELY Kult žlutého míče Real Hagrid CF 1. 1:4 (0:3)
V první půli hosté svého soupeře jasně přehráli. Po pauze to nebylo o moc jiné, ale rozchytal se gólman domácích. Kučera
Kult žlutého míče Real Hagrid CF
Tomáš Klenner – Martin Bukera, Marek Kořínek, Jan Košatka, Petr Pavlíček, Josef Šimek, Ondřej Vrána, Jakub Zima vs Dominik Herman – Richard Bandžak, Lukáš Matera, Jakub Šimsa, Petr Šimsa, Ondřej Svatoš, Damián Vondrášek, Antonín Vydra, Jakub Záruba, Martin Žatečka