Čt 22.9.16 19:30 ZAK K.F.C. FC VET Čechie 12°   (VL4D)
Čt 22.9.16 20:45 ZAK Jemné a Solené 1.FC Pozdní sběr II   (HL4D)
Po 17.10.16 19:00 DABLI Pirelli Models FC   (HL6A)
Po 17.10.16 20:15 DABLI Blue devils VET Eukaryota 2.LKW VET   (VL4A)
Ne 13.11.16 18:45 TEMPO Drny FC Prague Gunners   (HL5I)
Ne 13.11.16 20:00 TEMPO Blesk VK B Atomový veverky B   (HL7J)

1. 12. 16 19:00 MIKU1 Druhá fáze Krocani FC 11. 4:0 (0:0)
Poklidné utkání, ve kterém hrály oba týmy komorní fotbal s minimem šancí až do 50. minuty, kdy domácí zabrali a rozhodli.
Druhá fáze Krocani FC
Milan Půlkrábek – Petr Dočekal, Luboš Fiala, Viktor Fojt, Ivo Hrdina, Aleš Kocour vs Prokop Hycl – Michal Bulva, Viktor Čapek, Tomáš Hovorka, Radim Jansa, Tomáš Rájecký, Karel Sedláček, Martin Šmíd
50., 53., 57. Ivo Hrdina
51. Aleš Kocour
17. 11. 16 20:45 ARIT Krocani FC SK Elet 10. 1:4 (1:1)
Zajímavé utkání, které ovlivnil fakt, že domácí hráli o jednoho méně.
Krocani FC SK Elet
Prokop Hycl – Viktor Čapek, Oldřich Kurfürst, Tomáš Rájecký, Martin Šmíd, Jiří Toman vs František Šíma – Rudolf Cejnar, Martin Čihák, Martin Musil, Lukáš Neuman, Jan Sácký, Petr Zavřel, Petr Zlesa
17. Tomáš Rájecký 5., 56. Petr Zlesa
36. Martin Musil
52. Lukáš Neuman
7. 11. 16 20:45 HANSP Lazareth Krocani FC 9. 6:6 (3:2)
Utkání jako na houpačce, týmy se střídaly ve vedení. Remíza je spravedlivá, zajistil ji střelecky disponovaný Toman.
Lazareth Krocani FC
Marian Holub – Zbyněk Brada, Jan Čáslavka, Zdeněk Douda, Filip Lukeš, Ondřej Matějka, Martin Ořešník, Petr Strnad, Daniel Žalman vs Prokop Hycl – Michal Bulva, Viktor Čapek, Tomáš Hovorka, Tomáš Rájecký, Martin Šmíd, Jiří Toman
6. Daniel Žalman
19., 39. Filip Lukeš
23., 44. OG
51. Ondřej Matějka
13. Viktor Čapek
16., 31., 41., 41., 59. Jiří Toman
31. 10. 16 20:15 METE2 Krocani FC Parta AC 8. 0:6 (0:1)
Krocani FC Parta AC
Prokop Hycl – Tomáš Hovorka, Radim Jansa, Oldřich Kurfürst, Jiří Toman vs Jakub Vokatý – David Bakalář, Marek Csémi, Petr Csémi, Patrik Lexa, Max Pížl, Jan Sihelník
13. Jakub Vokatý
32., 43. David Bakalář
38., 45. Patrik Lexa
52. Marek Csémi
27. 10. 16 18:15 MIKU4 No fear KK Krocani FC 7. 2:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas hraný nahoru dolu.
No fear KK Krocani FC
Andrej Melnik – Radoslav Běhal, Petr Dvořák, Petr Mikulec, Petr Sedláček, Otakar Vénos vs Prokop Hycl – Michal Bulva, Viktor Čapek, Tomáš Hovorka, Oldřich Kurfürst, Tomáš Rájecký, Karel Sedláček, Jiří Stanislav, Jiří Toman
16. Petr Dvořák
56. Radoslav Běhal
14. Viktor Čapek
13. 10. 16 20:45 HOSTI Krocani FC Primitives Prague FC 6. 2:3 (1:3)
Primitives Prague vedli již v 18. minutě 3:0, Krocani ale nic nezabalili a dvěma brankami dokázali utkání zdramatizovat. Vyrovnat se jim přes velkou snahu nepovedlo.
Krocani FC Primitives Prague FC
Prokop Hycl – Michal Bulva, Viktor Čapek, Tomáš Hovorka, Radim Jansa, Oldřich Kurfürst, Tomáš Rájecký, Karel Sedláček, Martin Šmíd, Jiří Stanislav, Jiří Toman vs Juraj Janík – Lukáš Bret, Milan Jerečič, Petr Klauz, Jaroslav Louša, Vladimír Pátek, Marek Radouš, Filip Semela
30., 57. Martin Šmíd 15. Filip Semela
17. Petr Klauz
18. Jaroslav Louša
6. 10. 16 20:45 BECH Šejk Peterka Krocani FC 5. 11:1 (4:0)
Hrálo se prakticky na jednu branku a o vítězi nebylo pochyb.
Šejk Peterka Krocani FC
Michal Srnec – Petr Chmelař, Karel Ejem, Petr Hach, David Kadlec, Javier Marroquin, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík, Lukáš Vais, Michal Žůrek vs Prokop Hycl – Michal Bulva, Viktor Čapek, Tomáš Hovorka, Radim Jansa, Oldřich Kurfürst, Tomáš Rájecký, Karel Sedláček, Martin Šmíd, Jiří Stanislav, Jiří Toman
3., 34., 56. Lukáš Šalamoun
4., 8., 52., 53., 54. Michal Urbančík
21. Lukáš Vais
45. Petr Chmelař
49. Petr Hach
47. Oldřich Kurfürst
27. 9. 16 18:30 HRAB3 Krocani FC Prtzalona C.F. 4. 2:6 (0:4)
Hosté si efektivní hrou v útoku zajistili pohodlný náskok a zaslouženě vyhráli. Vladimír Ferjenčik
Krocani FC Prtzalona C.F.
Prokop Hycl – Michal Bulva, Viktor Čapek, Tomáš Hovorka, Radim Jansa, Oldřich Kurfürst, Tomáš Rájecký, Karel Sedláček, Jiří Stanislav, Jiří Toman vs Patrik Sedliský – Matěj Jansa, Filip Kebrt, Martin Schönfeld, David Sedliský, Filip Sedliský, Tomáš Stejskal
36. Tomáš Hovorka
45. Viktor Čapek
4. David Sedliský
5., 23., 38. Tomáš Stejskal
16. Martin Schönfeld
32. Filip Kebrt
19. 9. 16 20:15 MOTO3 Bratři v lihu FC Krocani FC 3. 6:1 (4:1)
Oslabení hostí neměli sebemenší šanci na bodový zisk z tohoto zápasu. Hráči domácích byli fotbalovější a bez větších problémů zaslouženě vyhráli. Mlynařík
Bratři v lihu FC Krocani FC
Petr Hloušek – Eugeniu Berdan, Viktor Berdan, Petr Bína, Michal Kocourek, Jakub Písařík, Ladislav Stehlík vs Prokop Hycl – Tomáš Hovorka, Tomáš Rájecký, Karel Sedláček, Jiří Stanislav
6., 7. Ladislav Stehlík
14., 34. Jakub Písařík
21. Petr Bína
54. Michal Kocourek
29. Tomáš Rájecký
8. 9. 16 20:30 STER1 Krocani FC Ansámbl 2. 2:1 (1:1)
Zejména v prvním poločase místy doslova nekoukatelná kopaná. Bez střídání hrající Ansámbl dokázal v prvním poločase z ojedinělé akce vyrovnat a přes viditelně ubývající síly držel s kopou štěstí nerozhodný výsledek až do poslední minuty. Domácí spálili několik tutovek, nejméně pětkrát nastřelili brankovou konstrukci, nakonec se ale prosadili pravou a nefalšovanou haluzí. Šťastná, ale zasloužená výhra mladšího týmu s lepší docházkou. Duben
Krocani FC Ansámbl
Prokop Hycl – Michal Bulva, Viktor Čapek, Tomáš Hovorka, Radim Jansa, Oldřich Kurfürst, Tomáš Rájecký, Karel Sedláček, Jiří Stanislav, Jiří Toman vs František Podzimek – Michal Burda, Jan Piňos, Jakub Špatenka, Pavel Vejdovský, Lubomír Vraniak
60. Radim Jansa
24. Jakub Špatenka
1. 9. 16 18:15 ARIT Nova LFC B Krocani FC 1. 2:2 (0:0)
Nova měla více šancí, brankář Krocanů ale předvedl kvalitní výkon a uhájil pro svůj tým remízu. Milan Šebek, Leoš Melichar