Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 2.12.16 | 20:15 | P2 | TJ Bohemia Chips 1980 Nebeský bastardi | 11. | 4:8 |
Čt 17.11.16 | 20:45 | CESMI | Airconquest F.F.C. TJ Bohemia Chips 1980 | 10. | 6:2 |
Pá 11.11.16 | 18:00 | P2 | TJ Bohemia Chips 1980 Ústavan 01 KK B | 9. | 3:7 |
Pá 4.11.16 | 18:00 | MALES | Viktoria Bítovská B TJ Bohemia Chips 1980 | 8. | 3:1 |
Pá 21.10.16 | 17:45 | ZABEH | Regio Team TJ Bohemia Chips 1980 | 7. | 5:0 |
Pá 14.10.16 | 20:15 | ZABEH | TJ Bohemia Chips 1980 Real Praha A | 6. | 7:3 |
Pá 30.9.16 | 19:30 | HOSTI | Pětka TJ Bohemia Chips 1980 | 5. | 1:3 |
Pá 23.9.16 | 20:30 | MALES | TJ Bohemia Chips 1980 Ňiňos F.C. | 4. | 2:1 |
Pá 16.9.16 | 20:30 | MALES | KáGéčko B TJ Bohemia Chips 1980 | 3. | 5:0 |
Pá 9.9.16 | 18:00 | MALES | TJ Bohemia Chips 1980 Na zdraví p.Macháčka | 2. | 0:14 |
Pá 2.9.16 | 19:15 | MALES | Akvaristika TJ TJ Bohemia Chips 1980 | 1. | 0:6 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Regio Team | 11 | 10 | 1 | 0 | 63:13 | 21 |
2. | Na zdraví p.Macháčka | 11 | 9 | 0 | 2 | 68:12 | 18 |
3. | Ústavan 01 KK B | 11 | 6 | 3 | 2 | 44:21 | 15 |
4. | Real Praha A | 11 | 7 | 0 | 4 | 58:34 | 14 |
5. | Nebeský bastardi | 11 | 7 | 0 | 4 | 59:44 | 14 |
6. | KáGéčko B | 11 | 5 | 1 | 5 | 42:34 | 11 |
7. | Viktoria Bítovská B | 11 | 4 | 2 | 5 | 29:33 | 10 |
8. | Airconquest F.F.C. | 11 | 4 | 2 | 5 | 36:45 | 10 |
9. | Ňiňos F.C. | 11 | 4 | 1 | 6 | 37:51 | 9 |
10. | TJ Bohemia Chips 1980 | 11 | 4 | 0 | 7 | 28:53 | 8 |
11. | Pětka | 11 | 1 | 0 | 10 | 16:74 | 2 |
12. | Akvaristika TJ | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | -6 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 6.10.16 | 18:00 | STER2 | Rudý teror Hustý FC (HL8H) |
Čt 6.10.16 | 19:15 | STER2 | Pražský axiom Žabí hlen (HL8G) |
Čt 6.10.16 | 20:30 | STER2 | Lazareth Nova LFC B (HL8I) |
Po 31.10.16 | 18:30 | HRAB3 | Kolíci Kozlové FC (HL8C) |
Po 31.10.16 | 19:45 | HRAB3 | Kaizer chiefs FC Lunochod 1.MFK A (HL8B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Čejka Petr | 6 | 7 |
Conk Ondřej | 1 | 0 |
Hlušička Lukáš | 1 | 0 |
Hokr Pavel | 3 | 0 |
Sedláček Jan | 5 | 0 |
Sedláček Petr | 8 | 0 |
Šimek Jan | 8 | 1 |
Srb Lukáš | 11 | 1 |
Srb Tomáš | 1 | 0 |
Srb ml. Kamil | 9 | 5 |
Tícha Jan | 10 | 3 |
Zahrádka Tomáš | 7 | 5 |