Ne 18.9.16 17:30 ZABEH Athletico Spořilov Bulldogs Praha FC   (HL8M)
Ne 18.9.16 18:45 ZABEH Kult žlutého míče s.Oliver A   (HL7K)
Ne 23.10.16 18:45 P2 Alkmar Prague Gunners   (HL5I)
Ne 23.10.16 20:00 P2 Plný plíce Lord Mayor Idiot   (HL4F)
Út 8.11.16 17:00 DEKAN PFC Kodymka Daltonové VET   (VL4A)
Út 8.11.16 18:15 DEKAN Traktor humus VET B Dejvický expres VET   (VL4B)

4. 12. 16 11:15 ZAK SoClose United Bad Boys FC 11. 3:0 (2:0)
Vyrovnané utkání, které domácí rozhodli v první půli. Po pauze své vítězství i přes snahu hostů uhájili.
SoClose United Bad Boys FC
Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, René Kováč, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf vs Jonathan Vopěnka – Daniel Doležal, Milan Doležal, Jan Hradecký, Václav Kremer, Petr Milovanovič, Daniel Nicolosi, Tomáš Sedláček
16. Igor Grytsyk
22. Jakub Rudolf
55. David Čapek
25 Igor Grytsyk
20. 11. 16 15:00 DEKAN Stříbrný hroch C SoClose United 10. 2:8 (1:5)
Hroch se snažil, ale kvalita byla na straně United. Zdeněk Schlibener, Petr Kalina
Stříbrný hroch C SoClose United
Jiří Horák – Martin Cyrner, Vlastimil Kesner, Marek Kupka, Václav Novotný, František Přaslička, Martin Sazma vs Lukáš Klíma – Filip Anýž, Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf
12. Marek Kupka
47. František Přaslička
5. Jakub Rudolf
10., 11., 50., 51., 53. Ondřej Anýž
25. Filip Anýž
27. Jan Rudolf
13. 11. 16 13:45 P2 Sarmat FC SoClose United 9. 3:1 (1:0)
V 15. minutě se zranil nejlepší fotbalista na hřišti Rudolf a na hře to pak bylo znát. Sarmat zvítězil zaslouženě. Procházka, Dreksler
Sarmat FC SoClose United
Egor Pastukhov – Roman Chykalovskyi, Vladimir Kharlamov, Nikita Kuliushin, Daniil Nikitin, Semen Rusanov, Alexander Shirokov, Sabyrzhan Sultanov, Rinat Taktashev, Dmitriy Tsepke vs Lukáš Klíma – Filip Anýž, Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, René Kováč, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf
6. Vladimir Kharlamov
52. Nikita Kuliushin
57. Dmitriy Tsepke
41 Alexander Shirokov 59. Filip Anýž
6. 11. 16 16:15 TEMPO SoClose United Malvazinky 1.FC 8. 5:2 (3:0)
Celkem rychlý a kombinační fotbal s množstvím šancí na obou stranách. Domácí však byli v koncovce mnohem efektivnější, což jim přineslo zasloužené vítězství.
SoClose United Malvazinky 1.FC
Lukáš Klíma – Filip Anýž, Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf vs Patrik Janoušek – Benny Benkár, Josef Černý, Vlastimil Janoušek, Matěj Mareček, Filip Novotný, Pavel Rákosník, Jiří Šesták
9. Filip Anýž
25., 27., 38., 45. Jan Rudolf
52. Vlastimil Janoušek
58. Josef Černý
22. 10. 16 11:15 BECH Mall 1.FC SoClose United 7. 0:2 (0:1)
Hosté byli nejen fotbalovější, ale hlavně pohyblivější a zaslouženě vyhráli. Mlynařík
Mall 1.FC SoClose United
Ján Labon – Filip Dohnal, Michal Herna, Vladimír Kolář, Lukáš Riško, Jakub Sadílek, Vladimír Vlásek vs Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf
19. Ondřej Anýž
39. Jan Rudolf
16. 10. 16 17:30 DEKAN SoClose United Lobotomici 6. 3:3 (2:0)
Domácí byli lepší, ale nakonec mohla málem slavit úspěch bojovnost Lobotomiků, kteří v poslední minutě nebyli daleko od vítězné trefy. Tomáš Slavík, Vojtěch Koželka
SoClose United Lobotomici
Lukáš Klíma – Filip Anýž, Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, René Kováč, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf vs Daniel Vlach – Radek Barták, Ondřej Boháč, Petr Dvořák, Pavel Loderer, Jiří Maturkanič, Martin Pávis, Michal Petrželka, Roman Treml
5., 24. Filip Anýž
58. Ondřej Anýž
33. Petr Dvořák
42. Ondřej Boháč
59. Radek Barták
9. 10. 16 16:15 TEMPO Fiasko SoClose United 5. 3:8 (0:6)
Tým SoClose United vletěl do zápasu jak rozjetý vlak, dal rychlé tři góly a pak si hrál svoji hru.
Fiasko SoClose United
Jiří Želechovský – Ľubomír Brečka, Tomáš Hladovec, Vladimír Pechoč, Martin Zástěra vs Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, Igor Grytsyk, René Kováč, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf
33., 46., 47. Martin Zástěra 4., 6., 21., 29. Jan Rudolf
7., 28. René Kováč
31. Igor Grytsyk
57. Ondřej Anýž
2. 10. 16 15:00 DEKAN SoClose United England Praha 4. 1:1 (1:1)
Tým SoClose United měl bezpočet šancí, většinou držel balón, ale jen remizoval. Milan Janča
SoClose United England Praha
Lukáš Klíma – Filip Anýž, Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, René Kováč, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf vs Roman Pém – Radek Jahoda, Václav Krček, Jan Langer, Radek Pubanc, Josef Skořepa, Jiří Smetana
22. Šimon Kuzica 14. Josef Skořepa
25. 9. 16 17:30 HANSP Lokomotiva DP SoClose United 3. 2:4 (1:2)
Až v samém závěru přidali United čtvrtý gól, který jim zajistil oba body.
Lokomotiva DP SoClose United
Pavel Trbušek – Rostislav Antal, Victor Balandin Novoa, Lukáš Dimitrov, Pavel Filip, Petr Hejda, Ondřej Hlad, Martin Koubek vs Lukáš Klíma – Filip Anýž, Ondřej Anýž, David Čapek, René Kováč, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf
7. Rostislav Antal
39. OG
8., 23. Ondřej Anýž
43. René Kováč
59. Jakub Rudolf
11. 9. 16 17:30 KBELY SoClose United Dýně AC A 2. 2:3 (0:1)
Ačkoli SoClose United byli technicky zdatnější, pevná obrana a kuriózní zaváhání gólmana domácích přineslo vítězství mužstvu AC Dýně. Lukáš Macek, David Jelínek
SoClose United Dýně AC A
René Kováč – Filip Anýž, Ondřej Anýž, David Čapek, Lukáš Klíma, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf vs Roman Šilov – Tomáš Horvát, Michal Mach, Jaroslav Novák, Petr Přerovský, Martin Vrkoč
37. Jakub Rudolf
42. Filip Anýž
1. Martin Vrkoč
51. Michal Mach
58. Tomáš Horvát
4. 9. 16 17:30 BECH Basta fidli B SoClose United 1. 2:5 (0:1)
V prvním poločase mírná převaha Basta Fidli. Skórovalli ale hosté. Druhý poločas byl již v režii SoClose United. Hošek
Basta fidli B SoClose United
Michal Vráblík – Pavel Brožík, Ondřej Dub, Tomáš Hájek, Martin Kejmar, Milan Mikšovský, Jan Ungerman vs Lukáš Klíma – Filip Anýž, Ondřej Anýž, David Čapek, René Kováč, Jakub Rudolf, Jan Rudolf