So 17.9.16 11:15 TEMPO Georgia Yugo FC   (HL8N)
So 17.9.16 12:30 TEMPO Pivnice U Zpěváčků K+K Fotbal Team   (HL8K)
Ne 20.11.16 18:45 ZABEH Cosmo Hagibor FC Pornolištičky   (HL8N)
Ne 20.11.16 20:00 ZABEH Atomový veverky B Potíže   (HL7J)

27. 11. 16 20:00 MIKU2 Old Mosquitos Koza znezaneřáděná 11. 3:5 (3:4)
Zápas plný soubojů a drobných faulů na půli hřiště. Hosté byli přeci jen fotbalovější (na osmou hanspaulskou) a zaslouženě vyhráli. Procházka T., Dreksler V.
Old Mosquitos Koza znezaneřáděná
Jiří Sedmík – Martin Čakrt, Josef Hervert, Martin Kotrč, Ondřej Mika, Marek Svoboda vs Aleš Pleštil – Jan Barták, Miroslav Cölba, Kryštof Kobeda, Jan Papoušek, Pavel Ptáček, Robert Šenk, Jiří Smolka
12. Martin Kotrč
14. Ondřej Mika
28. Josef Hervert
2., 15., 54. Jiří Smolka
16. Robert Šenk
21. Miroslav Cölba
13. 11. 16 18:45 CESMI Koza znezaneřáděná Morna to zařídí FC 10. 1:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, ze kterého více vytěžili hosté s lepší finální přihrávkou. Jakub Stejskal, Vojtěch Liška
Koza znezaneřáděná Morna to zařídí FC
Jan Papoušek – Jan Barták, Miroslav Cölba, Kryštof Kobeda, Jan Kopal, Pavel Ptáček, Robert Šenk, Jiří Smolka vs Michal Hulala – Josef Bejval, Filip Fikejz, Martin Hofrajtr, Josef Klamo, Vojtěch Poskočil, Roman Radkovský
54. Jiří Smolka 29. Josef Klamo
46. Martin Hofrajtr
57. Roman Radkovský
6. 11. 16 18:45 MALES Modrý balet A Koza znezaneřáděná 9. 4:0 (2:0)
Zápas jasně v režii domácích, kteří mohli vstřelit i více branek.
Modrý balet A Koza znezaneřáděná
Petr Převrátil – Petr Cihelka, Robert Digoň, Peter Kunca, Pavel Malý, Marcel Marcin, Michael Šípek, Radim Zeisberg vs Miroslav Cölba – Jan Barták, Jan Kopal, Jan Papoušek, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Robert Šenk, Jiří Smolka
7. Radim Zeisberg
9. Robert Digoň
50. Peter Kunca
52. Michael Šípek
23. 10. 16 15:00 MIKU4 Koza znezaneřáděná Laxní přístup 8. 0:4 (0:2)
Vyrovnané utkání odpovídající osmé lize rozhodl výkon gólmana, který dokonce vstřelil branku. Radek Šíp, Tomáš Růžička
Koza znezaneřáděná Laxní přístup
Luboš Svátek – Jan Barták, Miroslav Cölba, Kryštof Kobeda, Jan Kopal, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk, Jiří Smolka vs Radek Šén – Lukáš Bárta, Pavel Hromádka, Michal Krlín, Tomáš Matějka, Radim Nejman, Jaroslav Paima, Vojtěch Procházka, Jiří Šafka, Michal Široký, Ondřej Zeman
20. Michal Široký
25. Radek Šén
32. Radim Nejman
37. Lukáš Bárta
16. 10. 16 16:15 MIKU2 Koza znezaneřáděná Zlíchov Catholic FC 7. 3:12 (1:9)
Poražení hráli jen 4+1 a tomu odpovídá výsledek. Tomáš Jakl, František Svoboda
Koza znezaneřáděná Zlíchov Catholic FC
Aleš Pleštil – Miroslav Cölba, Jan Kopal, Jan Papoušek, Jiří Smolka vs Jakub Šenovský – Viktor Glac, Tomáš Kubík, Dominik Radina, Prokop Šorm, Daniel Trojan
20., 21. Dominik Radina
9. 10. 16 15:00 MIKU4 Klátiči WH Koza znezaneřáděná 6. 0:6 k.
Utkání slušné úrovně skončilo zaslouženým vítězstvím hostů. Trnka
Klátiči WH Koza znezaneřáděná
David Černý – Ondřej Černý, David Hartman, Tomáš Král, Michal Kudlík, Marek Šimáček, Petr Staveník, Petr Voříšek, Roman Zdrubecký vs Luboš Svátek – Miroslav Cölba, Kryštof Kobeda, Jan Papoušek, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk, Jiří Smolka
11. Roman Zdrubecký 24 Petr Staveník 3., 6. Jiří Smolka
33. Pavel Ptáček
2. 10. 16 16:15 MIKU3 Koza znezaneřáděná Brazzers Praha FC A 5. 5:10 (2:5)
Kdyby domácí nedorazili jen v pěti, mohl to být zajímavý zápas. Takhle se sice snažili, bojovali, dali pět gólů, přesto neměli šanci a vysoko prohráli. Duben
Koza znezaneřáděná Brazzers Praha FC A
Aleš Pleštil – Kryštof Kobeda, Pavel Sehnal, Robert Šenk, Jiří Smolka vs Šimon Souček – František Drábek, David Hospodka, Dominik Kvašňák, Stanislav Mushka, Daniel Štěpánek, Ondřej Štěpánek, Tomáš Vlček
47. Dominik Kvašňák
25. 9. 16 18:45 MIKU4 Améby AFC B Koza znezaneřáděná 4. 4:2 (1:2)
Hosté v prvním poločase odolávali, ale po přestávce Améby proměnily šance a zaslouženě vyhrály. Dufek
Améby AFC B Koza znezaneřáděná
Ivan Lach – Richard Adamec, Marek Čekan, Bronislav Kauc, František Kroužil, Petr Maxa, Peter Vagaský vs Luboš Svátek – Miroslav Cölba, Jan Kopal, Aleš Pleštil, Pavel Sehnal, Robert Šenk, Jiří Smolka
9., 59. Petr Maxa
40. OG
42. Peter Vagaský
19. Pavel Sehnal
29. Aleš Pleštil
18. 9. 16 20:00 MIKU3 Koza znezaneřáděná South Prague FC 3. 0:7 (0:1)
Tým South Prague do poločasu hledal klíč k obraně soupeře a druhou půli chodil k jeho bráně jak domů.
Koza znezaneřáděná South Prague FC
Luboš Svátek – Kryštof Kobeda, Jan Papoušek, Aleš Pleštil, Robert Šenk, Jiří Smolka vs Jan Hlavatý – Jiří Císař, Jakub Kodr, Vladimír Kosek, Patrik Kozár, Vojtěch Malý, Dmitrij Medveděv, Marek Musil, Josef Omcirk, Martin Stričko, Jan Veverka
10. Dmitrij Medveděv
38., 40. Martin Stričko
41., 52. Josef Omcirk
45. Jakub Kodr
50. Vojtěch Malý
11. 9. 16 16:15 TEMPO Příkopy FC Koza znezaneřáděná 2. 1:3 (1:1)
Hostě měli od začátku navrch. Domácí stihli do poločasu vyrovnat, Kozu to ale nerozhodilo a zaslouženě vyhrála.
Příkopy FC Koza znezaneřáděná
Petr Štěpánek – Jan Bartůněk, Martin Janouškovec, Karel Matějka, Miroslav Michálek, Vladimír Peršl, Pavel Ryneš, Arnošt Veselský vs Robert Šenk – Kryštof Kobeda, Jan Kopal, Jan Papoušek, Aleš Pleštil, Jiří Smolka
30. Karel Matějka 11., 57. Jiří Smolka
49. Jan Papoušek
4. 9. 16 16:15 MIKU4 Koza znezaneřáděná Pražská Stoka 1. 2:3 (1:2)
V utkání s několika vlastními brankami byl hostující tým lepší a po zásluze zvítězil.
Koza znezaneřáděná Pražská Stoka
Luboš Svátek – Miroslav Cölba, Kryštof Kobeda, Jan Papoušek, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk, Jiří Smolka vs Dominik Hlaváček – Jiří Chládek, Petr Holý, Tomáš Josefus, Tomáš Kalina, Michal Mihalovič, Matouš Novák, Filip Šebek, Jaroslav Vrkoč