Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 21.6.16 | 18:15 | BECH | Novis Praha Sen ČM PG supervet | 11. | 5:2 |
Út 21.6.16 | 18:15 | MIKU3 | Tučňáci SUP A Pražačka seniors A | 11. | 3:3 |
Út 21.6.16 | 18:15 | MIKU2 | Super Naděje A Zelená liška TJ SUP A | 11. | 9:1 |
Út 21.6.16 | 18:15 | MIKU4 | Ortopedie AGČV/Ajax | 11. | 6:3 |
Út 21.6.16 | 18:15 | MIKU1 | DP Xaverov SUP Klokan Perón club SUP | 11. | 0:3 |
Út 21.6.16 | 18:00 | MALES | Berušky A Veget FC SUP | 11. | 0:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | DP Xaverov SUP | 11 | 10 | 0 | 1 | 68:16 | 20 |
2. | Klokan Perón club SUP | 11 | 10 | 0 | 1 | 60:11 | 20 |
3. | Veget FC SUP | 11 | 7 | 1 | 3 | 36:29 | 15 |
4. | Berušky A | 11 | 7 | 0 | 4 | 55:38 | 14 |
5. | Tučňáci SUP A | 11 | 5 | 2 | 4 | 38:28 | 12 |
6. | Pražačka seniors A | 11 | 4 | 1 | 6 | 18:32 | 9 |
7. | Super Naděje A | 11 | 4 | 0 | 7 | 37:40 | 8 |
8. | Novis Praha | 11 | 4 | 0 | 7 | 31:36 | 8 |
9. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 4 | 0 | 7 | 26:46 | 8 |
10. | Ortopedie | 11 | 3 | 0 | 8 | 27:50 | 6 |
11. | AGČV/Ajax | 11 | 3 | 0 | 8 | 24:51 | 6 |
12. | Sen ČM PG supervet | 11 | 3 | 0 | 8 | 24:67 | 6 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 21.3.16 | 19:00, 20:15 | P3 | Super Naděje A |
Po 21.3.16 | 19:15, 20:30 | STER1 | Pražačka seniors A |
St 23.3.16 | 18:30, 19:45 | HRAB1 | DP Xaverov SUP |
St 23.3.16 | 19:00, 20:15 | METE2 | Sen ČM PG supervet |
Po 28.3.16 | 18:45, 20:00 | P1 | Veget FC SUP |
Út 5.4.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | DEKAN | Zelená liška TJ SUP A |
St 6.4.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Klokan Perón club SUP |
Po 11.4.16 | 18:45, 20:00 | TEMPO | Pražačka seniors A |
Po 11.4.16 | 19:00, 20:15 | P3 | Novis Praha |
Po 11.4.16 | 19:00, 20:15 | P1 | Sen ČM PG supervet |
Čt 14.4.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Tučňáci SUP A |
Ne 17.4.16 | 16:15, 17:30 | DEKAN | Super Naděje A |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Miloslav Skalický | SC Xaverov SUP | 30 |
2. | František Koubek | Torzo AFZ | 19 |
3. | Vlastislav Doležal | SC Xaverov SUP | 12 |
4. | Tomáš Kvapil | Super Naděje A | 11 |
5. | Jiří Hájek | Berušky B | 11 |
6. | Michal Jiráň | Klokan club SUP A | 11 |
7. | Vladimír Hájek | Tučňáci SUP A | 10 |
8. | Zoran Jovanoski | SC Xaverov SUP | 9 |
9. | Petr Pohnán | Klokan club SUP B | 8 |
10. | Petr Mácha | Kolotouš FC SUP | 8 |
11. | Ctirad Udatný | Veget FC SUP | 8 |
12. | Jiří Maršoun | Klokan club SUP A | 8 |
13. | Matěj Pánek | Indus SUP A | 7 |
14. | Petr Lédl | Veget FC SUP | 7 |
15. | Jiří Mach | Tučňáci SUP B | 7 |
16. | Čestmír Pavlásek | Lucián FC SUP | 7 |
17. | Milan Makovec | Novis Praha | 7 |
18. | Karel Žárský | Klokan club SUP A | 6 |
19. | Lubomír Tusjak | Berušky A | 6 |
20. | Jan Syrovátka | Pražačka seniors A | 6 |