Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 2.12.15 | 18:15 | BECH | Sen ČM PG supervet DP Xaverov SUP | 11. | 0:13 |
St 2.12.15 | 18:15 | MIKU4 | Veget FC SUP AGČV/Ajax | 11. | 1:2 |
St 2.12.15 | 18:15 | MIKU3 | Super Naděje A Ortopedie | 11. | 2:6 |
St 2.12.15 | 18:15 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Dřevorubci Modřany S | 11. | 4:1 |
St 2.12.15 | 18:15 | HOSTI | Pražačka seniors A Zelená liška TJ SUP A | 11. | 1:0 |
St 2.12.15 | 18:15 | MIKU2 | Tučňáci SUP A PFC Kodymka SUP A | 11. | 4:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | DP Xaverov SUP | 11 | 10 | 1 | 0 | 66:15 | 21 |
2. | Klokan Perón club SUP | 11 | 10 | 0 | 1 | 59:14 | 20 |
3. | Ortopedie | 11 | 8 | 0 | 3 | 51:20 | 16 |
4. | Pražačka seniors A | 11 | 7 | 2 | 2 | 26:20 | 16 |
5. | Veget FC SUP | 11 | 6 | 0 | 5 | 35:27 | 12 |
6. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 4 | 1 | 6 | 25:39 | 9 |
7. | Tučňáci SUP A | 11 | 3 | 2 | 6 | 28:45 | 8 |
8. | Super Naděje A | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:42 | 7 |
9. | AGČV/Ajax | 11 | 2 | 3 | 6 | 24:45 | 7 |
10. | Sen ČM PG supervet | 11 | 3 | 1 | 7 | 17:45 | 7 |
11. | Dřevorubci Modřany S | 11 | 2 | 1 | 8 | 33:42 | 5 |
12. | PFC Kodymka SUP A | 11 | 2 | 0 | 9 | 17:55 | 4 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 31.8.15 | 18:45, 20:00 | TEMPO | Pražačka seniors A |
Po 31.8.15 | 19:00, 20:15 | P1 | Sen ČM PG supervet |
St 2.9.15 | 19:30, 20:45 | DEKAN | DP Xaverov SUP |
Po 7.9.15 | 17:00, 18:15 | DEKAN | Zelená liška TJ SUP A |
St 9.9.15 | 18:30, 19:45 | HRAB2 | Veget FC SUP |
Po 14.9.15 | 17:00, 18:15 | DEKAN | Zelená liška TJ SUP A |
Po 14.9.15 | 18:45, 20:00 | TEMPO | Super Naděje A |
Po 21.9.15 | 18:45, 20:00 | TEMPO | Pražačka seniors A |
Út 22.9.15 | 17:00, 18:15 | DEKAN | Zelená liška TJ SUP A |
St 23.9.15 | 18:15, 19:30 | LITVI | DP Xaverov SUP |
St 23.9.15 | 19:00, 20:15 | METE1 | Sen ČM PG supervet |
St 30.9.15 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Klokan club SUP A |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Roman Veselý | Klokan club SUP A | 30 |
2. | Miloslav Skalický | SC Xaverov SUP | 24 |
3. | Ctirad Udatný | Veget FC SUP | 16 |
4. | Jan Syrovátka | Pražačka seniors A | 15 |
5. | Petr Mácha | Kolotouš FC SUP | 14 |
6. | Martin Vyštejn | Ortopedie | 13 |
7. | Dalibor Slezák | SC Xaverov SUP | 9 |
8. | Roman Bäumel | Tučňáci SUP A | 9 |
9. | Bohuslav Langer | PFC Kodymka SUP A | 9 |
10. | Martin Šída | Dřevorubci Modřany S | 8 |
11. | Viktor Starec | Dřevorubci Modřany S | 8 |
12. | Zoran Jovanoski | SC Xaverov SUP | 8 |
13. | Tomáš Prošek | Pražačka seniors A | 8 |
14. | Miloš Vaněk | Ortopedie | 7 |
15. | Vladimír Klupsa | Santa Dominica SUP | 7 |
16. | Tomáš Gürtler | Zelená liška TJ SUP A | 7 |
17. | Petr Pohnán | Klokan club SUP B | 7 |
18. | František Svoboda | DP Xaverov SUP | 7 |
19. | Ivo Štric | Super Naděje A | 7 |
20. | Michal Jiráň | Klokan club SUP A | 6 |