Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 16.6.16 | 18:15 | MIKU2 | Rokoska SUP Valník | 11. | 0:5 |
Čt 16.6.16 | 18:15 | MIKU4 | Trops 1.SK SUP Radouč FC B | 11. | 0:6 k. |
Čt 16.6.16 | 18:15 | MIKU1 | PFC Kodymka SUP A Kickers 1990 ČFC | 11. | 3:2 |
Čt 16.6.16 | 18:15 | MIKU3 | Úderka Žižkov SUP Endoprotéza | 11. | 2:0 |
Čt 16.6.16 | 18:15 | ZAK | Starci na chmelu SUP A Blesk VK SUP | 11. | 1:5 |
Čt 16.6.16 | 18:00 | MALES | Super Naděje B VV Vokra SV | 11. | 4:11 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | VV Vokra SV | 11 | 8 | 1 | 2 | 46:23 | 17 |
2. | PFC Kodymka SUP A | 11 | 7 | 3 | 1 | 31:18 | 17 |
3. | Rokoska SUP | 11 | 7 | 2 | 2 | 44:29 | 16 |
4. | Valník | 11 | 6 | 2 | 3 | 44:17 | 14 |
5. | Endoprotéza | 11 | 5 | 2 | 4 | 34:25 | 12 |
6. | Blesk VK SUP | 11 | 5 | 0 | 6 | 39:39 | 10 |
7. | Radouč FC B | 11 | 5 | 3 | 3 | 34:19 | 9 |
8. | Trops 1.SK SUP | 11 | 3 | 3 | 5 | 14:27 | 9 |
9. | Úderka Žižkov SUP | 11 | 2 | 4 | 5 | 20:26 | 8 |
10. | Starci na chmelu SUP A | 11 | 4 | 0 | 7 | 32:39 | 8 |
11. | Kickers 1990 ČFC | 11 | 2 | 1 | 8 | 23:60 | 5 |
12. | Super Naděje B | 11 | 1 | 1 | 9 | 21:60 | 3 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 21.3.16 | 19:15, 20:30 | STER3 | Úderka Žižkov SUP |
Po 21.3.16 | 19:30, 20:45 | zzNOVOB | Radouč FC B |
St 23.3.16 | 19:00, 20:15 | STOD | Kickers 1990 ČFC |
Po 28.3.16 | 18:45, 20:00 | P3 | Starci na chmelu SUP A |
Čt 31.3.16 | 19:00, 20:15 | P3 | Endoprotéza |
Po 11.4.16 | 18:30, 19:45 | HRAB3 | Kickers 1990 ČFC |
Po 11.4.16 | 19:00, 20:15 | SANC1 | Radouč FC B |
Ne 17.4.16 | 13:45, 15:00 | ZAK | Rokoska SUP |
Po 18.4.16 | 18:45, 20:00 | TEMPO | Endoprotéza |
Po 18.4.16 | 19:00, 20:15 | MOTO2 | Starci na chmelu SUP A |
Ne 24.4.16 | 16:15, 17:30 | P2 | Super Naděje B |
Ne 1.5.16 | 17:30, 18:45 | BECH | PFC Kodymka SUP A |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Richard Kejval | PFC Kodymka SUP A | 16 |
2. | Jaroslav Výborný | Blesk VK SUP | 13 |
3. | Daniel Dvořák | Blesk VK SUP | 13 |
4. | Zdeněk Sokol | Valník | 12 |
5. | Tomáš Hrdý | Endoprotéza | 12 |
6. | Zdeněk Genčev | Rokoska SUP | 12 |
7. | Serghei Davidenco | Radouč FC B | 12 |
8. | Petr Mengler | Hojivý typy SUP | 11 |
9. | Michael Procházka | VV Vokra SV | 11 |
10. | Jiří Pařízek | Gold La Plate | 9 |
11. | Petr Charbuský | Kickers 1990 ČFC | 9 |
12. | Richard Slaměník | Podolka FC SUP | 8 |
13. | Jan Wierzbicki | PFC Kodymka SUP A | 8 |
14. | Tomáš Zmatlík | VV Vokra SV | 7 |
15. | Jan Mráz | Valník | 7 |
16. | Jiří Povýšil | Starci na chmelu SUP A | 7 |
17. | Petr Popovič | Kickers 1990 ČFC | 7 |
18. | Jan Hanibal | VV Vokra SV | 6 |
19. | Michal Pozníček | Křídla Ďáblic SUP | 6 |
20. | František Fencl | Blesk VK SUP | 6 |