Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 2.12.21 | 19:30 | ZAK | Tycho de Brahe SUP Starci na chmelu SUP A | 11. | 2:2 |
Čt 18.11.21 | 17:00 | ZAK | Starci na chmelu SUP A SG Malešice | 10. | 7:1 |
Čt 11.11.21 | 17:00 | ZAK | Radouč FC B Starci na chmelu SUP A | 9. | 4:0 |
Čt 4.11.21 | 17:00 | ZAK | Starci na chmelu SUP A Kbelák FC SUP | 8. | 0:3 |
Čt 21.10.21 | 17:00 | ZAK | Jawa-Suprtechno B Starci na chmelu SUP A | 7. | 5:2 |
Čt 14.10.21 | 17:00 | ZAK | Starci na chmelu SUP A Lucián FC SUP | 6. | 3:4 |
Čt 7.10.21 | 20:15 | P1 | Veget FC SUP Starci na chmelu SUP A | 5. | 4:2 |
Čt 30.9.21 | 17:00 | ZAK | Starci na chmelu SUP A Super Naděje B | 4. | 0:0 |
Čt 23.9.21 | 19:00 | P1 | Lomíci Starci na chmelu SUP A | 3. | 7:2 |
Čt 16.9.21 | 17:00 | ZAK | Starci na chmelu SUP A Stará Garda SUP | 2. | 1:1 |
Čt 9.9.21 | 17:00 | ZAK | Starci na chmelu SUP A Zelená liška TJ SUP A | 1. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veget FC SUP | 11 | 9 | 0 | 2 | 40:10 | 18 |
2. | Lomíci | 11 | 9 | 0 | 2 | 43:17 | 18 |
3. | Kbelák FC SUP | 11 | 8 | 1 | 2 | 40:20 | 17 |
4. | Super Naděje B | 11 | 6 | 2 | 3 | 34:31 | 14 |
5. | Jawa-Suprtechno B | 11 | 6 | 1 | 4 | 38:29 | 13 |
6. | Radouč FC B | 11 | 4 | 2 | 5 | 34:28 | 10 |
7. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 2 | 4 | 5 | 22:25 | 8 |
8. | Tycho de Brahe SUP | 11 | 3 | 2 | 6 | 38:43 | 8 |
9. | Lucián FC SUP | 11 | 3 | 2 | 6 | 35:44 | 8 |
10. | Stará Garda SUP | 11 | 3 | 2 | 6 | 20:30 | 8 |
11. | Starci na chmelu SUP A | 11 | 1 | 4 | 6 | 19:31 | 6 |
12. | SG Malešice | 11 | 1 | 2 | 8 | 17:72 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 3.10.21 | 18:45 | P1 | Brazzers Praha FC B FBC KFC (HL6J) |
Ne 3.10.21 | 20:00 | P1 | Atomovej brouk B KTB B (HL4F) |
Ne 10.10.21 | 18:45 | P1 | MC Sarmat A Callida CS (HL4F) |
Ne 10.10.21 | 20:00 | P1 | Hoptajch team Lord Mayor Idiot (HL4F) |
Ne 17.10.21 | 18:45 | P1 | MTPCH Tým Jakuba Harapáta (HL5I) |
Ne 17.10.21 | 20:00 | P1 | Atomovej brouk B MC Sarmat A (HL4F) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Andrle Tomáš | 11 | 4 |
Charvát Jiří | 11 | 4 |
Coňk Stanislav | 11 | 2 |
Hochmann Petr | 6 | 0 |
Kopecký Vladimír | 9 | 3 |
Kroh Jaroslav | 11 | 0 |
Lang Pavel | 10 | 1 |
Nácar Evžen | 9 | 0 |
Náplava Pavel | 9 | 2 |
Pater Lukáš | 9 | 1 |
Šlezingr Vladek | 5 | 0 |
Slunéčko Josef | 7 | 1 |