Pá 13.5.16 20:15 TEMPO Těžká demence Tutto bene A   (HL5F)
Pá 3.6.16 18:15 zzNOVOB Pyjavíce FK Heliport SK   (HL7H)
Pá 3.6.16 19:30 zzNOVOB Těžká demence Bílá pohroma   (HL5F)

20. 6. 16 18:00 STER3 Žvahov Torzo AFZ 13. 1:8 (0:3)
Hrál se pohodový klidný zápas od začátku až do konce.
Milan Sedláček – Josef Glaser, Petr Klempíř, Petr Ošlejšek, Emil Vitásek, Roman Werner, Milan Zoulek vs Petr Lexa – Luděk Benda, Jiří Bursík, Jiří Holík, Jiří Jindra, Petr Koller, Karel Mrskoč, Robert Samek
22., 42. Luděk Benda
45. Jiří Jindra
54., 60. Jiří Bursík
6. 6. 16 19:30 DEKAN Torzo AFZ Enzian 12. 1:2 (1:0)
Remíza by zápasu slušela více. Do dvacáté minuty hrálo Torzo bez střídání, velice dobře takticky a navrch přidalo krásný gól. Po pauze šel Enzian šťastně do vedení a vítězství již nepustil. Norman David, Michal Franc
Torzo AFZ Enzian
Petr Lexa – Luděk Benda, Jiří Bursík, Jiří Holík, Karel Mrskoč, Karel Novotný, Martin Vobecký vs Miroslav Bílek – Miloš Beňo, Petr Fohl, Lubor Hobza, Tomáš Horník, Petr Houf, Petr Kalenda, Michal Smrž, Vladimír Zeman
20. Martin Vobecký 40., 54. Vladimír Zeman
31. 5. 16 19:45 HRAB3 Tycho de Brahe SUP Torzo AFZ 11. 3:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, mnoho slibných brankových příležitostí. Skvělé výkony gólmanů. Zasloužená remíza. Vostatek
Tycho de Brahe SUP Torzo AFZ
Jaroslav Pilecký – Hana Filipová, Viktor Kassl, Vladimír Kolankiewicz, Pavel Kopečný, Zdeněk Lust, Jiří Patka, Antonín Tichý, Karel Vodička vs Petr Lexa – Luděk Benda, Jiří Holba, Jiří Holík, Jiří Jindra, Petr Koller, Karel Mrskoč, Robert Samek, Martin Vobecký
17. Pavel Kopečný
40. Viktor Kassl
51. Karel Vodička
12 Karel Vodička 22. Martin Vobecký
34., 56. Jiří Jindra
23. 5. 16 18:15 DEKAN Torzo AFZ Socra SUP 10. 6:3 (5:2)
Hosté v úvodních pěti minutách 2x inkasovali a po celé utkání se jim již nepodařilo rozdíl dohnat. Boubín
Torzo AFZ Socra SUP
Petr Lexa – Luděk Benda, Jiří Bursík, Jiří Holík, Jiří Jindra, Petr Koller, Karel Mrskoč, Karel Novotný, Robert Samek, Martin Vobecký vs František Hubr – Jan Adámek, Petr Bačovský, Pavel Buchta, Jan Čemus, Jiří Drahokoupil, Miroslav Rothe, Pavel Vestfál, Jiří Zajíc
58. Pavel Buchta
18. 5. 16 19:30 zzNOVOB Kapr tým SUP Torzo AFZ 9. 2:4 (2:2)
Vcelku vyrovnané utkání. Domácí držel velmi dobře chytající brankář, ale hosté si vytvořili dost šancí a v druhé půli dokázali strhnout vítězství na svoji stranu.
Kapr tým SUP Torzo AFZ
Ladislav Rokyta – Andrey Abroskin, Jiří Aron, Josef Bartl, Jiří Hradec, Josef Kwolek, Milan Pristaš, Luboš Svoboda vs Petr Lexa – Luděk Benda, Jiří Bursík, Jiří Holba, Jiří Holík, Jiří Jindra, Petr Koller, Karel Mrskoč, Martin Vobecký
12. Andrey Abroskin
30. Josef Kwolek
3., 39. Martin Vobecký
11. OG
54. Petr Koller
9. 5. 16 18:30 HRAB3 Torzo AFZ Suprtechno 8. 1:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas, který rozhodla jediná chyba. Hra byla divácky zajímavá.
Torzo AFZ Suprtechno
Petr Lexa – Luděk Benda, Jiří Bursík, Jiří Holba, Jiří Holík, Petr Koller, Karel Mrskoč, Karel Novotný, Robert Samek, Martin Vobecký vs Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Zdeněk Rožánek, Jiří Šipoš, Miroslav Soucha, Pavel Vykoukal
53. Martin Vobecký
3. 5. 16 19:00 ZABEH Bítovská SUP Torzo AFZ 7. 0:3 (0:1)
V půli vyrovnané utkání. Hosté lepší v zakončení svých akcí. Melíšek, Vostatek
Bítovská SUP Torzo AFZ
Jiří Fiala – Jan Choura, Karel Filip, Robert Hlubuček, Stanislav Kasa, Luboš Kašpar, Libor Petřina, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma vs Petr Lexa – Jiří Bursík, Jiří Holík, Jiří Jindra, Petr Koller, Karel Mrskoč, Karel Novotný, Robert Samek, Martin Vobecký
26. Jiří Bursík
43., 49. Martin Vobecký
27. 4. 16 19:30 zzNOVOB Torzo AFZ Tyran Saens FC SUP 6. 4:1 (2:0)
Na superveterány velmi kvalitní utkání. Domácí byli lepší na míči a zaslouženě vyhráli.
Torzo AFZ Tyran Saens FC SUP
Petr Lexa – Luděk Benda, Jiří Bursík, Jiří Holba, Jiří Holík, Jiří Jindra, Karel Mrskoč, Karel Novotný vs Vratislav Feigel – František Kotouček, Karel Limburský, Ivan Moravec, Jiří Mrázek, Marek Palán, Marek Prosický, Michal Šůcha, Petr Zach
2., 12. Jiří Jindra
35. Jiří Bursík
42. Jiří Holík
59. Jiří Mrázek
20. 4. 16 19:45 HRAB2 Houbaři Torzo AFZ 5. 1:7 (0:5)
Zápas ovlivněný faktem, že domácí neměli nikoho na střídání a že hosté hráli aktivně. Od začátku bylo jasné, že se hraje jen o výši skóre.
Houbaři Torzo AFZ
Pavel Podskalský – Jaromír Bican, Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp vs Petr Lexa – Luděk Benda, Jiří Bursík, Jiří Holík, Petr Koller, Karel Mrskoč, Robert Samek, Martin Vobecký
57. Roman Hlinák 16., 17., 29. Martin Vobecký
23., 27., 31. Jiří Bursík
60. Petr Koller
12. 4. 16 19:30 DEKAN Torzo AFZ Felix club super 4. 5:1 (2:0)
V prvním poločase se zbytečně moc diskutovalo a fotbalu bylo pomálu. Ve druhé půli se oba týmy zklidnily a hrál se i celkem pohledný fotbal zaslouženou výhrou domácích. Procházka,Dreksler
Torzo AFZ Felix club super
Petr Lexa – Luděk Benda, Jiří Bursík, Jiří Holík, Jiří Jindra, Petr Koller, Karel Mrskoč, Karel Novotný, Robert Samek, Martin Vobecký vs Jan Říha – Martin Balík, Tomáš Běloch, Gabriel Bugár, Petr Flajžík, Karel Konečný, Alexandros Koranis, Jiří Nekola, Jan Šercl
4. Jiří Bursík
27. Petr Koller
33. Jiří Holík
42., 52. Martin Vobecký
35. Tomáš Běloch 54. Karel Konečný
6. 4. 16 20:00 ARIT Slepí koně SUP Torzo AFZ 3. 2:3 (1:2)
Torzo o gól lepší, těsně vyhrálo. Hošek
Slepí koně SUP Torzo AFZ
Martin Morozovič – Václav Berkovec, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček, Petr Vondrášek vs Petr Lexa – Jiří Holík, Jiří Jindra, Karel Mrskoč, Robert Samek, Martin Vobecký
11. Pavel Fifka
50. OG
7. Jiří Jindra
24. Robert Samek
54. Jiří Holík
29. 3. 16 20:15 P3 Torzo AFZ Vibromax 2012 2. 1:2 (1:1)
Hosté přišli na utkání bez možnosti střídání. Překvapivě se ujali vedení. Do poločasu stačili lépe hrající domácí vyrovnat. Ve 2. půli hosté opět vsítili branku a přes drtivý tlak už se domácím nepodařilo ani vyrovnat.
Torzo AFZ Vibromax 2012
Petr Lexa – Luděk Benda, Jiří Bursík, Jiří Holík, Jiří Jindra, Petr Koller, Karel Mrskoč, Karel Novotný, Robert Samek, Martin Vobecký vs Zbyněk Musil – Petr Burian, Vladimír Freml, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Jiří Zetek