12. Kikina bar 1.FC VET 11 1 1 9 16:51 3

Út 22.3.16 19:00 P3 Emperators Lucián FC B   (HL5B)
Út 22.3.16 20:15 P3 Proradost FK Viktoria Bítovská A   (HL7C)
St 18.5.16 19:30 DEKAN Bajern Měšičáci Masters V   (VL4C)
St 18.5.16 20:45 DEKAN Ya Basta! A Uličníci FC   (HL7E)
Pá 10.6.16 19:15 SCBEC Co je? TJ Bohemia Chips 1980   (HL8K)
Pá 10.6.16 20:30 SCBEC Běchovičtí sršni B Kumpáni VET   (VL4E)

13. 6. 16 18:15 HOSTI Sean team VET Kapacity FC 11. 6:0 k.
30. 5. 16 19:30 HANSP Flamengo CR VET Sean team VET 10. 2:8 (2:3)
Domácím se ve druhé půli zranil jediný hráč na střídání a poté úplně odpadli fyzicky, čehož hosté dokázali náležitě využít.
Flamengo CR VET Sean team VET
Pavel Brož – Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, Vilém Hodr, Karel Řezáč, Daniel Šimberský, František Vykysalý, David Zábranský vs Tomáš Černý – Tomáš Klusáček, Karel Kolpek, Daniel Neuberg, Martin Plicka, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Sysel, Robert Szabo
9. David Zábranský
23. Miroslav Dvořák
17., 20., 42. Robert Szabo
28., 56. Aleš Průša
40. Tomáš Klusáček
46., 55. Karel Kolpek
23. 5. 16 18:15 LITVI Sean team VET Estudiantes VET B 9. 4:1 (1:1)
Navzdory výsledku poměrně vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách. Domácí byli přesnější v zakončení a díky tomu vyhráli. Václav Pícha, Jan Plachý
Sean team VET Estudiantes VET B
Tomáš Černý – Tomáš Klusáček, Karel Kolpek, Daniel Neuberg, Jiří Panocha, Martin Plicka, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Sysel, Robert Szabo vs Michal Matejka – Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Pavel Krejčík, Miloš Princ, Tomáš Vích
8. Tomáš Klusáček
36. Aleš Průša
38., 42. Robert Szabo
18. Tomáš Hrubý 28. Tomáš Vích
16. 5. 16 18:15 LITVI Dřeváci Sean team VET 8. 2:4 (0:3)
V prvním poločase převaha hostů. V druhé polovině domácí během jedné minuty dvakrát skórovali. Hosté ke konci potvrdili vedoucí postavení ve skupině. Jan Bercha, Petr Lomský
Dřeváci Sean team VET
Michal Spurný – Pavel Kos, Pavel Špirek, Petr Velebný, Roman Víšek, Milan Žák vs Tomáš Černý – Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Jiří Panocha, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Sysel, Robert Szabo
38. Petr Velebný
39. Pavel Špirek
12. Petr Sysel
20., 26. Aleš Průša
57. Robert Szabo
9. 5. 16 18:15 LITVI Sean team VET Pralinky F.C.K. 7. 13:3 (5:1)
Naprosto jednoznačné utkání ve prospěch domácího týmu.
Sean team VET Pralinky F.C.K.
Tomáš Černý – Tomáš Klusáček, Daniel Neuberg, Jiří Panocha, Martin Plicka, Ondřej Polák, Petr Sysel, Robert Szabo vs Radek Martínek – Pavel Alexa, Luboš Jantol, Ľuboš Kočiš, Josef Kubr, Rudolf Schiller, František Štofila
60. Josef Kubr
2. 5. 16 19:00 DABLI Veteráni Ďáblice Sean team VET 6. 3:6 (1:2)
Zápas v režii hostů. Hráč Szabo se hattrickem postaral o gólový rozdíl mezi soupeři. Sean Team pokračuje soutěží bez ztráty kytičky.
Veteráni Ďáblice Sean team VET
Tomáš Dvořák – Ondřej Bednář, Michal Beránek, Jan Hruška, Petr Jindřich, Pavel Jurčík, Milan Krch, Lukáš Majcharčík, Jiří Pelich vs Tomáš Černý – Tomáš Klusáček, Daniel Neuberg, Jiří Panocha, Martin Plicka, Ondřej Polák, Aleš Průša, Robert Szabo
17., 33. Lukáš Majcharčík
59. Milan Krch
22., 36., 46. Robert Szabo
25., 60. Ondřej Polák
32. Aleš Průša
25. 4. 16 18:15 LITVI Sean team VET Slawoj Břevnov 5. 7:4 (3:2)
Krásné utkání, ve kterém byli domácí o něco lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
Sean team VET Slawoj Břevnov
Tomáš Černý – Tomáš Klusáček, Karel Kolpek, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Jiří Panocha, Martin Plicka, Aleš Průša, Petr Sysel, Robert Szabo vs Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Frýba, Luboš Hanzlík, David Hylas, Tomáš Ouřada, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka
1. Petr Sysel
8., 24., 33., 49. Aleš Průša
42., 46. Robert Szabo
4., 18. Petr Švestka
50. Petr Frýba
58. Jaroslav Šamánek
18. 4. 16 18:15 LITVI Traktor Praha VET Sean team VET 4. 3:10 (1:9)
Utkání mělo v první půli plně pod kontrolou hostující mužstvo, které vstřelilo 9 branek. Ve druhé půli už se utkání jen dohrávalo a hosté v závěru vstřelili desátou branku. Martin Janyš, Michal Kavan
Traktor Praha VET Sean team VET
Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Tomáš Hanuš, Pavel Kopečný, Jiří Malaník, Luděk Tobola, Luděk Tobola vs Jiří Panocha – Tomáš Černý, Karel Kolpek, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Martin Plicka, Aleš Průša, Petr Sysel, Robert Szabo
29. Vojtěch Neuberg
11. 4. 16 18:15 LITVI Sean team VET Starci na chmelu A 3. 3:0 (1:0)
Pohledné utkání, ve kterém fotbalovější tým proměnil své šance a zaslouženě zvítězil. Dufek
Sean team VET Starci na chmelu A
Tomáš Černý – Tomáš Klusáček, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Jiří Panocha, Aleš Průša, Petr Sysel, Robert Szabo vs Roman Janda – Petr Hlásný, Petr Jambor, Jan Kočí, Tomáš Kvasnička, Pavel Náplava, Lubomír Vodehnal, Lukáš Vojtek, Robert Volník
25. Tomáš Klusáček
55. Robert Szabo
4. 4. 16 18:15 LITVI Zlatý krysy FC Sean team VET 2. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili. Dufek
Zlatý krysy FC Sean team VET
vs Tomáš Černý – Tomáš Klusáček, Karel Kolpek, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Jiří Panocha, Martin Plicka, Aleš Průša, Robert Szabo
21. 3. 16 18:15 LITVI Kikina bar 1.FC VET Sean team VET 1. 1:7 (1:3)
Domácí začali aktivně a vstřelili první branku. Poté však hosté začali hrát krásný kombinační fotbal a svého soupeře jasně přehrávali a utkání zaslouženě otočili ve svůj prospěch. Václav Soukup, Jan Smetana
Kikina bar 1.FC VET Sean team VET
Jan Šantroch – Martin Beseda, Pavel Horký, Martin Mlýnek, Michal Ondrášek, Pavel Sedlák vs Tomáš Černý – Tomáš Klusáček, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Jiří Panocha, Aleš Průša, Petr Sysel, Robert Szabo