10. Tatarský biftek VET 11 2 4 5 22:35 8

Čt 10.11.16 18:15 BECH DP Xaverov SUP Sen ČM PG supervet   (SVL1A)
Čt 10.11.16 19:30 BECH Válcovna plechu VET Inter 2011   (VL3B)
Čt 10.11.16 20:45 BECH Ansámbl Šejk Peterka   (HL8I)
St 7.12.16 18:15 MIKU1 Sananim Legends Metro AFK VET   (VL4D)
St 7.12.16 19:30 MIKU1 Defect Tyran Saens 1.FC VET A   (VL1A)
St 7.12.16 20:45 MIKU1 Playboy team AC Hell Avalanche   (HL8F)

28. 11. 16 18:15 MIKU3 UTS Vršovice VET Dřeváci 11. 3:2 (2:1)
Pohledné, kombinačně hrané utkání, ve kterém byli o chloupek lepší hráči týmu UTS Vršovice. Šimon Bercha
UTS Vršovice VET Dřeváci
Jiří Filip – Jiří Dvořák, Radim Jašek, Jan Krtil, Rudolf Michalský, Pavel Petrásek, David Šefara, Jan Suchánek vs Michal Spurný – Pavel Bulín, Pavel Kos, Pavel Špirek, Petr Velebný, Roman Víšek, Milan Žák
6. Jan Suchánek
30. Jiří Dvořák
36. Radim Jašek
22., 48. Pavel Kos
14. 11. 16 20:15 DABLI Dřeváci Veteráni Ďáblice 10. 1:4 (0:0)
Ďáblice byly určitě útočnějším týmem, ale celou první půli se nemohly prosadit. Až na úvod 2. půle začali padat branky. Vše se ale rozhodlo až v závěru, kdy Ďáblice v rychlém sledu daly dvě branky. V 55. minutě Dřeváci kontrovali, ale v 58. minutě dali vítězové další branku a bylo hotovo. Petr Jambor
Dřeváci Veteráni Ďáblice
Michal Spurný – Pavel Bulín, Pavel Kos, Pavel Špirek, Petr Velebný, Roman Víšek, Milan Žák vs Tomáš Dvořák – Ondřej Bednář, Jan Hruška, Petr Jelínek , Pavel Jurčík, Lukáš Majcharčík, Antonín Mareš, Jiří Pelich
55. Pavel Bulín 33. Pavel Jurčík
52. Petr Jelínek
53. Ondřej Bednář
58. OG
8. 11. 16 20:15 METE2 Slawoj Břevnov Dřeváci 9. 5:6 (2:4)
Nakonec dramatické utkání, ale v zápase jasná převaha na straně hostů a zasloužené vítězství. Dufek
Slawoj Břevnov Dřeváci
Karel Mikeš – Radek Fál, Petr Frýba, Luboš Hanzlík, David Hylas, Jan Jiroušek, Vladimír Lhota, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka vs Michal Spurný – Pavel Bulín, Pavel Kos, Pavel Špirek, Petr Velebný, Roman Víšek, Milan Žák
29., 57. Pavel Bulín
31. 10. 16 19:00 METE1 Dřeváci Pavana AK VET 8. 3:3 (3:1)
Domácí byli fotbalovější, jenže se až příliš spokojili s vedením a přestali hrát. Hosté to nevzdali a především zásluhou Barana vyrovnali. Jan Dolejš, Jakub Jágl
Dřeváci Pavana AK VET
Michal Spurný – Pavel Bulín, Jaroslav Kapička, Pavel Kos, Pavel Špirek, Petr Velebný, Milan Žák vs Tomáš Kostorek – Robert Baran, David Franěk, Martin Kretík, Vít Krutilek, Zdeněk Kůs, Alexandr Runt
4., 20. Pavel Kos
6. Pavel Špirek
15. David Franěk
42. Robert Baran
54. Alexandr Runt
24. 10. 16 19:00 P3 Old Bayern Prag Dřeváci 7. 2:5 (1:2)
Utkání proběhlo v jasné režii hostujícího týmu, který zaslouženě vyhrál.
Old Bayern Prag Dřeváci
Petr Třešňák – Tomáš Berka, Tomáš Hloušek, Tomáš Kotek, Martin Mrukwia, Daniel Parys, Milan Satoranský, Vladimír Ševčík, Dalibor Trojáček, Eduard Unger, František Vandas vs Michal Spurný – Pavel Bulín, Jaroslav Kapička, Pavel Kos, Petr Velebný, Milan Žák
25. Tomáš Kotek
56. Martin Mrukwia
12., 15., 43., 48. Pavel Kos
59. Petr Velebný
18. 10. 16 20:45 HOSTI Dřeváci Frankie 6. 4:0 (1:0)
Jasná záležitost v podání domácího týmu, který byl jasně lepší.
Dřeváci Frankie
Michal Spurný – Jaroslav Kapička, Pavel Kos, Pavel Špirek, Petr Velebný, Milan Žák vs Jan Pekárek – Jiří Károly, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Jiří Pergl, Martin Svěrák, Petr Tichý, Michal Vlk
25. Petr Velebný
40. Milan Žák
55., 60. Pavel Kos
11. 10. 16 19:30 LITVI Dřeváci Zlatý krysy FC 5. 3:2 (2:1)
Domácí vstřelili v úvodu šťastný gól a od té doby se hrál vyrovnaný zápas. Oba týmy hrály běhavý fotbal, ale až příliš individuálně. Filip Matoušek
Dřeváci Zlatý krysy FC
Michal Spurný – Pavel Bulín, Jaroslav Kapička, Pavel Špirek, Roman Víšek, Milan Žák vs Jaroslav Houzar – Ladislav Jančí, Viktor Kassl, Jiří Kleisl, Ladislav Kršek, Václav Šťastný, Jiří Svoboda
10. Roman Víšek
27., 47. Pavel Špirek
4. Václav Šťastný
57. Ladislav Jančí
3. 10. 16 19:00 METE1 Blesk VK VET A Dřeváci 4. 1:3 (0:2)
Delegovaní rozhodčí se k utkání nedostavili. Utkání odřídil náhr. rozhodčí Jedlička.
Blesk VK VET A Dřeváci
Jan Polenka – Daniel Dvořák, František Fencl, Jindřich Ludmila, Pavel Soukup, Dušan Urban, Jaroslav Výborný vs Michal Spurný – Pavel Bulín, Jaroslav Kapička, Pavel Kos, Roman Víšek, Milan Žák
43. František Fencl 10. Pavel Kos
20., 34. Jaroslav Kapička
19. 9. 16 18:15 LITVI Dřeváci Bílý lev CF VET 3. 1:2 (0:1)
Na obou stranách vyrovnané utkání. Vyhrál šťastnější a tím byl Lev. Janča
Dřeváci Bílý lev CF VET
Michal Spurný – Pavel Bulín, Jaroslav Kapička, Pavel Kos, Roman Víšek, Milan Žák vs Miroslav Rajchart – Tomáš Dobrý, Jan Hába, Vladimir Merkulov, Jiří Štička, Michal Žoha
56. Pavel Kos 18. Vladimir Merkulov
53. OG
12. 9. 16 19:00 P3 Tatarský biftek VET Dřeváci 2. 4:4 (3:2)
Pohledné utkání, které bylo v režii Tatarského bifteku, ale hosté ke konci předvedli týmový výkon a dotáhli zápas k remíze. Dufer