12. Partizan Praha VET 11 0 0 11 0:66 -4

St 7.9.16 19:00 STOD Notorlet Stodůlky Rebel Circus   (HL8G)
St 7.9.16 20:15 STOD Dřevosprint SC Sean team VET   (VL2A)
Ne 23.10.16 18:45 MIKU2 Sturm JM S.T.R.U.P.   (HL5I)
Ne 23.10.16 20:00 MIKU2 Kolomajzna TJ DDR FC   (HL7L)
St 16.11.16 19:30 TEMPO Traktor humus VET A Kings of Kent   (VL1A)
St 16.11.16 20:45 TEMPO Partizan Praha Gekad   (HL7B)

8. 12. 16 19:30 MIKU1 Notorkros FK VET Lisako A 11. 9:2 (1:1)
Vyrovnaný první poločas. Rychlé góly Notorkrosu ve druhém poločase rozhodly a domácí zaslouženě vyhráli.
Notorkros FK VET Lisako A
Jiří Hladík – Štěpán Brabec, Marek Coufal, Petr Jirgl, Josef Kostka, Roman Pavelek, Petr Pelíšek, Ladislav Vizvári vs Jiří Žďárský – Roman Dočekal, Josef Herman, Josef Matějka, Václav Odvárka, Emil Stach, Jiří Vítek
18., 33., 33., 37., 53. Štěpán Brabec
42., 46., 59. Petr Jirgl
51. Josef Kostka
14. Roman Dočekal
43. Josef Matějka
24. 11. 16 18:15 MIKU4 Lisako A Hertha ZMZ VET 10. 2:1 (2:1)
Lisako potvrdilo svůj postup výhrou nad nevyzpytatelnou Herthou.
Lisako A Hertha ZMZ VET
Jiří Žďárský – Roman Dočekal, Josef Herman, David Kuneš, Josef Matějka, Václav Odvárka vs Josef Wolf – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Jaroslav Křivanec, Martin Med, Jaroslav Novotný, Richard Šuta, Daniel Zikmund
11., 19. David Kuneš 21. Jaroslav Novotný
17. 11. 16 18:15 MIKU2 Kehar club VET Lisako A 9. 1:2 (0:0)
Výsledek je pro Kehar krutý, celý zápas byl naprosto vyrovnaný, ale Lisaku vyšel parádně závěr a dvěma góly otočilo výsledek ve svůj prospěch. Utkání by více slušela remíza.   Miroslav Weiner
Kehar club VET Lisako A
Jan Dupač – Stanislav Barák, Jaroslav Číhal, Martin Dražan, Petr Hanzl, Petr Pergler, Martin Rieger, Jan Sekerka, Michal Štepo, Pavel Třmínek vs Daniel Rantoš – Robert Cába, Roman Dočekal, Josef Herman, David Kuneš, Zdeněk Kuneš, Josef Matějka, Václav Odvárka, Jiří Žďárský
49. Jan Sekerka 54. Roman Dočekal
58. David Kuneš
10. 11. 16 18:15 MIKU3 Lisako A Inter Lotyšák VET A 8. 3:2 (1:2)
Domácí vyhráli zaslouženě, byli kombinačně lepší.
Lisako A Inter Lotyšák VET A
Jiří Žďárský – Roman Dočekal, Josef Herman, David Kuneš, Zdeněk Kuneš, Václav Odvárka, Daniel Rantoš, Emil Stach, Jiří Vítek vs Miroslav Smolka – Daniel Brodský, Pavel Brož, Michal David, Zbyněk Faukner, Vojtěch Kišš, Jan Malypetr, Jaroslav Sirotek
20., 53. Jiří Vítek
39. David Kuneš
25 Emil Stach 6. Michal David
28. Jaroslav Sirotek
59. Michal David
3. 11. 16 18:15 MIKU4 Lisako A Viktoria Bítovská VET A 7. 3:2 (1:2)
Vyrovnané utkání s mírnou převahou domácích. Michal Skala, Petr Dvořák
Lisako A Viktoria Bítovská VET A
Daniel Rantoš – Robert Cába, Roman Dočekal, Josef Herman, David Kuneš, Zdeněk Kuneš, Josef Matějka, Pavel Micka, Václav Odvárka, Emil Stach, Jiří Žďárský vs Jiří Hlavín – Jiří Ditter, Robert Hlubuček, Milan Kejzlar, Jan Kreuzer, Lubomír Peklanský, Libor Petřina, Martin Petřina, Luboš Řezníček
19. Josef Matějka
42. Jiří Žďárský
59. David Kuneš
18. Lubomír Peklanský
21. Libor Petřina
20. 10. 16 18:15 MIKU2 Estudiantes VET B Lisako A 6. 4:4 (1:3)
Vyrovnaný zápas, který nakonec skončil remízou. Domácí můžou být spojeni s bodem.
Estudiantes VET B Lisako A
Michal Matejka – Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Daniel Kopec, Miloš Princ, Tomáš Soukup, Tomáš Vích vs Roman Dočekal – Robert Cába, Josef Herman, David Kuneš, Zdeněk Kuneš, Josef Matějka, Pavel Micka, Václav Odvárka, Daniel Rantoš, Emil Stach, Jiří Vítek, Jiří Žďárský
45. Daniel Rantoš
13. 10. 16 18:15 MIKU4 Lisako A Don Giovanni VET 5. 3:1 (2:0)
Pohledný zápas, ve kterém vyhrál lepší tým. Lisako bylo fotbalovější a vyhrálo zaslouženě. Dufek
Lisako A Don Giovanni VET
Roman Dočekal – Radek Bešťák, Josef Herman, Zdeněk Kuneš, Josef Matějka, Pavel Micka, Václav Odvárka, Daniel Rantoš, Jiří Vítek, Jiří Žďárský vs Robert Persein – Jan Kolísko, Martin Makal, Ivo Novák, Stanislav Oliverius, Václav Perlík, Martin Zajac
11. Jiří Vítek
25. Pavel Micka
48. Daniel Rantoš
55. Martin Zajac
5. 10. 16 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Lisako A 4. 1:2 (1:0)
Hezké, bojovné utkání, ve kterém hostující tým ve druhé půlce přidal a vyhrál.
Běchovičtí sršni A Lisako A
Marek Dráb – Tomáš Černoch, Tomáš Eiselt, Pavel Kabourek, Lukáš Koudelka, Martin Motyčka, Libor Šmída, Radek Taške, Pavel Vokoun, Petr Vondráček vs Daniel Rantoš – Robert Cába, Roman Dočekal, Josef Herman, Marian Křivan, David Kuneš, Zdeněk Kuneš, Pavel Micka, Emil Stach, Jiří Vítek, Jiří Žďárský
15. Petr Vondráček 52. Robert Cába
55. David Kuneš
21. 9. 16 18:45 BIHOR Lisako A Tuscarora VET 3. 4:1 (3:1)
Domácí si v první půli vytvořili dvoubrankový náskok, který ve druhé půli ještě navýšili a zaslouženě dokráčeli k vítězství. Husák
Lisako A Tuscarora VET
Daniel Rantoš – Radek Bešťák, Robert Cába, Roman Dočekal, Josef Herman, David Kuneš, Zdeněk Kuneš, Emil Stach, Jiří Vítek, Jiří Žďárský vs Jan Hauer – Tomáš Bradáč, Patrick Brenton, Martin Novotný, Robert Samek, Pavel Šnajdr, Karel Sůva, Zdeněk Vrána, Jan Vypior
4. Jiří Vítek
20., 22. Emil Stach
56. Robert Cába
10. Pavel Šnajdr
14. 9. 16 19:00 P3 Po Útlumu 06 Lisako A 2. 3:4 (1:3)
Pohledné utkání rozhodl Kuneš, který byl rozdílovým hráčem zápasu. Kohout
Po Útlumu 06 Lisako A
Pavel Šmejkal – Vojtěch Dostal, Rostislav Korbel, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Petr Vaněček, Vladimír Vodák, Miroslav Vostarek vs Jiří Žďárský – Roman Dočekal, Josef Herman, Marian Křivan, David Kuneš, Josef Matějka, Václav Odvárka, Daniel Rantoš, Emil Stach
29., 50. Vladimír Vodák
52. Miroslav Vostarek
15., 27. David Kuneš
29. Josef Matějka
50. Josef Herman
8. 9. 16 18:15 MIKU4 Lisako A Partizan Praha VET 1. 6:0 k.
Hosté hráli celé utkání o jednoho hráče oslabeni, ale i tak byli celkem vyrovnaným soupeřem pro domácí. Roman Kelers, Jan Mandelík
Lisako A Partizan Praha VET
Jiří Žďárský – Robert Cába, Roman Dočekal, Josef Herman, Marian Křivan, David Kuneš, Zdeněk Kuneš, Pavel Micka, Daniel Rantoš, Emil Stach, Jiří Vítek vs Jaroslav Kolanda – Miroslav Haldina, Pavel Kopřivík, Dušan Škrabánek, Marcel Zanusso