Ne 2.10.16 18:45 P2 Medvědi B Splašený kozy TR   (HL6L)
Ne 2.10.16 20:00 P2 Atomovej brouk B Plný plíce   (HL4F)
So 19.11.16 10:00 ZABEH Profesoři Samson Žižkov 1.FC   (HL8K)
So 19.11.16 11:15 ZABEH GoGo 1.NC Plameňáci 1.FC A   (HL4E)

4. 12. 16 17:30 HOSTI The Penguins 6:5 XXL Bum bar VET 11. 1:4 (0:2)
Zasloužené vítězství hostů, kteří dominovali celý zápas.
Milan Dvonč – Marek Čermák, Michal Manoušek, Antonín Novotný, Hynek Purš, Martin Ševčík, Josef Weinlich vs Ondřej Sladký – Karol Blicha, Peter Dodrv, Jiří Hampeis, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Jan Suchánek, Vladimír Urban
52. Antonín Novotný 20., 28. Vladimír Urban
31. Jiří Hampeis
58. Jan Suchánek
20. 11. 16 17:30 ZABEH Bum bar VET Tyran Saens 1.FC VET B 10. 8:1 (2:0)
V prvním poločase vyrovnaný zápas, kdy šli domácí do vedení, ale pojistku přidali až těsně před koncem půle. Po změně stran hosté otevřeli hru, což se jim stalo osudným. Čapla, Čapla
Bum bar VET Tyran Saens 1.FC VET B
Ondřej Sladký – Karol Blicha, Peter Dodrv, Jiří Hampeis, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Jan Suchánek, Vladimír Urban vs Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Sergey Greshnyakov, Hisham Nokd, Petr Novák, Josef Plaček, Marek Prosický, Michal Škaloud, Josef Skuček, Pavel Švejda
15., 50. Vladimír Urban
30., 44. Karol Blicha
41., 59. Jan Suchánek
55., 56. Zdeněk Počárovský
38. Sergey Greshnyakov
13. 11. 16 18:45 BECH Morová rána 1.FC VET Bum bar VET 9. 4:3 (2:1)
Vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro domácí tým. Michal Čermák
Morová rána 1.FC VET Bum bar VET
Miroslav Šimek – František Diviš, Aleš Ehrenberger, Ondřej Gros, Petr Javorek, Pavel Štěpánek, Vladimír Švorba, David Volf vs Ondřej Sladký – Karol Blicha, Peter Dodrv, Jiří Hampeis, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Jan Suchánek, Vladimír Urban
17., 35. Ondřej Gros
25., 42. Vladimír Švorba
9., 40. Vladimír Urban
52. Karol Blicha
6. 11. 16 18:45 DEKAN Bum bar VET Marná snaha VET 8. 5:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, které nakonec na svou stranu strhli domácí.
Bum bar VET Marná snaha VET
Ondřej Sladký – Karol Blicha, Peter Dodrv, Jiří Hampeis, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Jan Suchánek, Vladimír Urban vs Jaroslav Kršek – David Ejem, Jiří Kouba, Petr Kuželka, David Mládek, Tomáš Pavlok, Pavel Procházka, Radek Strnad
33., 35. Zdeněk Počárovský
40., 48., 50. Vladimír Urban
20. OG
41. Radek Strnad
59. David Ejem
23. 10. 16 15:00 ZAK Hell´s Old Boys Bum bar VET 7. 3:1 (0:1)
V prvním poločase o chlup lepší Bum bar. Po změně stran ale totálně odešel fyzicky a prohrál. Procházka
Hell´s Old Boys Bum bar VET
Miroslav Nykl – Stanislav Bureš, Jan Hruška, Vladimír Janoušek, Zdeněk Janoušek, Miroslav Kos, Peter Nemeshegyi, Václav Nykl, Tomáš Růžička vs Ondřej Sladký – Karol Blicha, Peter Dodrv, Jiří Hampeis, Martin Orinič, Jan Suchánek, Vladimír Urban
46., 56. Tomáš Růžička
48. Miroslav Kos
28. Jan Suchánek
16. 10. 16 18:45 MIKU3 Bum bar VET MVS Recycled 6. 3:2 (2:2)
Pohledné utkání, ve kterém hosté M.V.S dvakrát vedli, ale nakonec odešli z hřiště poraženi. Hrál se hezký, poklidný zápas z obou stran. Dufek
Bum bar VET MVS Recycled
Ondřej Sladký – Karol Blicha, Peter Dodrv, Jiří Hampeis, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Jan Suchánek, Vladimír Urban vs Tomáš Andrle – Jan Cavalieri, Petr Ehmig, Leoš Knap, Zdeněk Kopečný, Milan Mareš, Jan Nohejl, Libor Nohejl
25., 30. Vladimír Urban
31. Karol Blicha
14. Leoš Knap
30. Petr Ehmig
9. 10. 16 15:00 DEKAN Bum bar VET Tycho de Brahe VET 5. 4:1 (2:0)
Velmi rychlé a pohledné utkání. Domácí byli po celé utkání lepším týmem a zaslouženě berou oba body za vítězství. Tomáš Axler
Bum bar VET Tycho de Brahe VET
Ondřej Sladký – Karol Blicha, Peter Dodrv, Jiří Hampeis, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Jan Suchánek, Vladimír Urban vs Bohumil Karafiát – Matěj Haranta, Václav Makara, Jan Oplt, Josef Oplt, Jiří Runtsch, Karel Vodička
15. Vladimír Urban
29. Martin Orinič
33., 42. Zdeněk Počárovský
35. Matěj Haranta
23. 9. 16 18:15 LITVI Demoliční četa VET Bum bar VET 4. 1:4 (1:4)
Nadprůměrný veteránský zápas s vynikající diváckou kulisou. Hosté si vypracovali v první půli náskok, který ve druhé půli v pohodě hlídali. Jan Pustka, Martin Janeta
Demoliční četa VET Bum bar VET
Zdeněk Trajer – Antonín Bartoň, Petr Beer, Jaroslav Dobrý, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Michal Sofron, Robert Žemlička vs Jiří Počárovský – Karol Blicha, Peter Dodrv, Jiří Hampeis, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Vladimír Urban
15. Miroslav Kerbl 4., 9. Zdeněk Počárovský
16. Peter Dodrv
26. Vladimír Urban
16. 9. 16 18:00 P3 Bum bar VET Batalion Vinohrady FC 3. 1:3 (0:1)
Kvalitní utkání, ve kterém byli hosté o něco lepší a zaslouženě vyhráli, hlavně díky svému skvěle chytajícímu brankáři.
Bum bar VET Batalion Vinohrady FC
Ondřej Sladký – Karol Blicha, Peter Dodrv, Jiří Hampeis, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Vladimír Urban vs Jan Kůstka – Tomáš Brabec, Jan Dlabal, Jaroslav Dvořák, Luboš Kubelka, Martin Rambousek, Miroslav Šafus
52. Jiří Hampeis 24., 43. Jan Dlabal
45. Miroslav Šafus
11. 9. 16 18:45 BECH STG Milovice Bum bar VET 2. 2:6 (2:2)
Pěkný veteránský fotbal, který byl v první půli i gólově vyrovnaný. Druhou půli pak rozhodl ve prospěch Bum Baru především střelecky disponovaný hráč Urban, který dal celkem čtyři góly. Milovice již nedokázaly gólově reagovat. Karel Rubeš
STG Milovice Bum bar VET
Petr Dušek – Josef Bešta, Jozef Bohuš, Jan Danko, Josef Dušek, Alexandr Golovko, Alexandr Goral, Jaromír Havle, Zdeněk Kubíček, Jakub Lacina, Vítězslav Soukal vs Ondřej Sladký – Karol Blicha, Peter Dodrv, Jiří Hampeis, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Vladimír Urban
18. Alexandr Golovko
26. Vítězslav Soukal
1. Martin Orinič
24., 42., 54., 57. Vladimír Urban
59. Zdeněk Počárovský
4. 9. 16 20:00 ZAK Bum bar VET Reka Group - Calvados 1. 10:2 (3:1)
Jednoznačná záležitost v podání domácího týmu, který ještě mnoho dalších svých příležitostí neproměnil.